Arama sonuçlarınız

1. ImexI

Ronin Akademi Caps

Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz gibi Türkiye'nin en iyi mimar grubu RoninBT'in açmış olduğu bir akademi var. Bu akademi içerisinde bulduğum veya oluşturduğum capsleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Her caps geldiğinde güncellemeyi düşünüyorum (Tutarsa). İşte bazıları: Yorumlarınızı bekliyorum.
  2. ImexI

Acil Doluşun Konuya Lütfen...

Merhaba arkadaşlar... Ben bir premium hesap satın almak istiyorum ancak Minecraft.net'te 85 TL'ye gelen premium, ************'de 45 TL'ye satılıyor. Sizce ne kadar güvenli?
  3. ImexI

Yaptığım Lobby

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere içerisinde Builder/Admin olarak görev aldığım Ghost MC sunucusu için, yakın tarihte yaptığım lobiyi göstermek istiyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.
  4. ImexI

Bir Sunucuda SkyBlock Adam

Merhaba arkadaşlar, size bir sunucuda yapmış olduğum SkyBlock adasını göstermek istiyorum. Yorumlarsanız sevinirim...
  5. ImexI

SkyBlock'un Yeni Çağı: Quartz Block

Harita Adı: Quartz Block Harita sürümü: 1.8.X Coder: ImexI ve eLIR Builder: Eaqle_Eye ve Tornado Quartz Block'un bu sürümünün hikayesi aslında hepimize tanıdık gelmektedir. Klasik SkyBlock haritasını oynamaktan sıkılanlar için bir değişiklik olması ve Türkiye'nin en gelişmiş haritalarından...