Arama sonuçlarınız

1. M

Doublejump Skripti

Merhaba arkadaşlar iyi forumlar istediğim skript basit çaplı bir şey 2 dakikanızı almaz lütfen yardım edin. Spaceye 2 kez basınca double jump atıcak fakat birazcık yükseğe ve ileriye atıcak bilirsiniz hub sunucularda vardır örnek: Mineplex spamlanamiyacak yani oyuncu yere basmadan tekrar...
  2. M

Mineplex Duyuru Plugini

Merhaba arkadaşlar iyi forumlar mineplexteki titlewelcomemessage ile yapılan duyuru olayını sunucuma yapmak istiyorum. Bildiğiniz üzere mineplexe girdikten sonra üstte MINEPLEX alttada bir duyuru geçiyor birkaç saniye sonra alttaki duyuru değişiyor. Sonra tekrar değişiyor. Yani...
  3. M

Basit Soygun Skripti

on stepping on stone de hata veriyor ssi bu şekilde.
  4. M

Basit Soygun Skripti

Hem parayı 1 değil 3 kere veriyor. Hemde taşın üstünde yürüdüğünde soygunu iptal etmiyor. Düzeltirsek çok minnettar olurum lütfen.
  5. M

Basit Soygun Skripti

Merhaba Arkadaşlar iyi forumlar basit çaplı bir soygun skripti istiyorum lütfen. Mantığı Şöyle. Tabelada line 2 de &fBanka Line 3 dede &fSoy yazıyorsa oyuncu ona tıkladığı oyuncuya bir mesaj gelicek &bBankayı Soymaya Başladın. &cİptal etmek için hareket et. aynı anda broadcast ile diğer...
  6. M

Oyuncu Listesi Skripti

Merhaba arkadaşlar iyi forumlar benim istediğim basit bir skript chestcommands mantığıyla çalışıyor. /oyuncular yazınca karşımıza bir sandık açılsın. Bu sandık 9 genişlik 6 da yüksekliğe sahip olsun. Bu sandığın içinde sunucuda şuanda çevrimiçi olan oyuncular her alsın /list yazınca çıkan...
  7. M

xColdPvP.nitrado.net | 1.7.X -1.8.X PvP Serveri | Yenilendi

Pluginler alıntı. Hileler dolu. Bir sürü açık port var. 0/10
  8. M

RiftPvP › FFA | SkyFFA | 1vs1| OP1vs1| RiftPvP.rabisu.com

Çok teşekkür ederim. Yakında 4 biom mapı bırakıp yeni bir mapa geçiş yapacağız. 3 Yıldır sunucu işindeyim. Fakat genellikle tek başıma yaptığım için. Bazı problemler çıkabiliyor. Sunucu genel olarak beğenildi ve aktiflik güzel fakat tek şikayet malesef 4 biom. Yakında yeni bir mapa geçiş yapacağız.
  9. M

Peki, Teşekkürler. Gecenin 00.13 ünde oynamaya çalışırsan söyliyim sunucu 2 gündür açık. Ama beğenmediysen çıkabilirsin burada birsürü sunucu var.
  10. M

Kitler düzeldi. FFA içinde rastgele spawn bu gece getirilicek. Çakmak sorunu bu gece düzeltilicek. Spam koruması düşürüldü. Plugin paketi gerektiği gibi. 1vs1 pluginin sürümü ne farkeder çalışıyor zaten. 1vs1 ile bağdaştırılı tek ortak yanı o bunda takıcak bir şey yok. Feather board için...
  11. M

Buglar kapandı. 1vs1 pluginini çalışıyor. Daha yeni açıldık. Acele açıldık dediğim gibi. Yeni şeyler eklenicek. Teşekkürler yorumunuz için.
  12. M

PvP'mi? RiftPvP! OmenPvP'nin kurucusu olarak yeni bir adrese geçiş yaptık. RiftPvP! yeni ismimiz ve yeni tarzımızla her şeyimizi baştan sona yeniledik. Artık size daha kaliteli bir pvp hizmeti sunmaya hazırım. Sunucumuz sıradan değil yeni ve kendine has oyunları var. Ayrıca türkiyeye...
  13. M

CPS Skripti

Merhaba iyi forumlar Her dakika oyuncuların en yüksek tıkladığı cpsyi göstericek bir skript yapabilicek varmı? sunucuma çok lazım mesela ben en yüksek 16 cps tıkladım diyelim op olanlara her dakika her oyuncunun tıkladığı en yüksek cpsyi göstericek bir skript yapabilirseniz çok mutlu olurum...
  14. M

Anti Bot Skripti

peki denicem teşekkürler
  15. M

Anti Bot Skripti

Merhaba iyi forumlar oyuncular sunucuya giriş yapmaya çalıştığında burası önemli whitelist gibi sunucuya girişi izin verilmesin ve Anti Bot koruması tekrar giriş yapmayı deneyin yazısı gelsin yalnız dikkat sunucuya giriş yaptıktan sonra kick yemicek giriş yaparken whitelist gibi sunucuya girişi...
  16. M

OmenPvP ➜ Türkiyenin İlk Ödüllü Kasa Sistemi Olan PvP Sunucusu! 'OmenPvP.rabisu.com'

Bunu PvP sunucusunda ilk ben yaptım çünkü. Sunucuya gelip hatalardan bahsederseniz kendimi geliştirebilirim yorumunuz için teşekkürler. Bu işlerde biraz acemiyim.
  17. M

OmenPvP ➜ Türkiyenin İlk Ödüllü Kasa Sistemi Olan PvP Sunucusu! 'OmenPvP.rabisu.com'

Hakaret gibi algılamayın ama bir minecraft pvp serverinde ödüllü kasa sistemi yazmasından nasıl gerçek para kazanmaya bağladınız anlamadım. Neyse şans kutuları tabiri kasalara hiç uymuyor ben ödüllü kasa sistemi demeye devam ediceğim. Fakat daha iyi bir isim bulursanız yazabilirsiniz. Mantıken...
  18. M

Merhaba sunucumuz şuanda bakımda ve bakım sürecinde kasaları ve kasa sistemini yeniledim. Artık biraz oyuncuların üstü olan para verip bu eşyalara erişebilen oyunculara biraz daha hak tanıdım. Yani oyuncu olarak donor itemlerini almak veya alınması imkansız olan itemleri almak imkansız değil...
  19. M

hiç bakmamıştım teşekkürler. Ben burda ne anlatsam boş. Bu yüzden gelicek arkadaşlar gelip bi servere bakarsa sevinirim. Çünkü inanmayacaksınız bile. Kardeşim sonuçta oynanılabiliyor. Oynamayacaksan 1.12 oynayabilirsin.
  20. M

OmenPvP Türkiyenin İlk Ödüllü Kasa Sistemi Olan PvP Sunucusu! Lobi (Spawn)...
  21. M

sa kardeşim sunucuya nasıl reklam veriyoruz yani öncelikli olarak?

sa kardeşim sunucuya nasıl reklam veriyoruz yani öncelikli olarak?