Arama sonuçlarınız

1. Chaveez

Konu silinsin.

hala cevap verilmedi acaba kim yetkili burda ?
  2. Chaveez

Konu silinsin.

Şifremi unuttum skypem : olcay.ay5 nick : RadorWolf
  3. Chaveez

Altın Provanas >[1.16.5-1.20.2]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & Faction & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

Sunucu gerçekten çok başarılı tebrik ederim şu an bile 63 kişisi var başarınızın devamını dilerim iyi oyunlar.
  4. Chaveez

Altın Provanas >[1.16.5-1.20.2]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & Faction & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

Hocam bir şikayetim olacakda chestim sıfırlanmıs beni tanirsin olcay ay skypeden ekle sana sifremi unuttum demistim
  5. Chaveez

GAMETURKMC TEKRARDAN SIZLERLE! -> Factions ve Skyblock Oyun Modu! <- play.GameTurkMC.com

Serverin lobisinde ne sorun var suan orda kaldık tamam sorun halledilmiş
  6. Chaveez

LEGEND CRAFT AKTİF! Türkiye'nin En Büyük Sunucusu! play.legendcrafttr.com

Server çok başarılı başarısının devamını dilerim. suan server kapalımı ?
  7. Chaveez

PLAY.BETACRAFT.ORG > Her güzel şeyin sonu...

Furkan eskisine göre biraz kişi eksikliği olmuş ama serveri daha iyi geliştirmişsin başarılar.
  8. Chaveez

# Licse # > Factions 1.7 < | Rütbe - Boss - Görevler - Seviye ve Dahası ! | IP > mc.Licse-Turk.com

Server cok basarılı basarısının devamını dilerim.
  9. Chaveez

ChaosTurk /1.7.x - 1.8.x/ FACTION / PVP/ LAPIS / PET / BOSS / mc.chaosturk.com

Kardes biz burda faction oynuyuruz arsada fly versen degisen tek sey hızlı ev yapabilcez büyüyü yapmasanda olur arsalara fly versen hic bisey degismicek ki farkindasin bilmiyorum factiondayiz umarım yaparsın.
  10. Chaveez

ChaosTurk /1.7.x - 1.8.x/ FACTION / PVP/ LAPIS / PET / BOSS / mc.chaosturk.com

Birkaç sorum olacak Öncelikle neden arsa'da fly yok 2.si neden zirh'a vb. itemlere parayla büyü basma yok Umarım bu iki istegimi yaparsiniz