Arama sonuçlarınız

1. Okarina1991

guncelledim

guncelledim
  2. Okarina1991

Çok Acil Yardım Edin REklam Çıkıp Duruyor

Yülke sil demek isterken ne demeye çalıştın
  3. Okarina1991

İyide ben yapmadım Arkadaşıma video izlesin diye verdim ağzına etti
  4. Okarina1991

google açılmıyor bide format nasıl atılıyo
  5. Okarina1991

Merhaba Bilgisayarıma bişeyler yükledim sonra heryerde aniden reklam çıkmaya başladı böyle mesela bazen aniden sayfa kapanıyo yeni sayfada reklam veya tarayıcı kendi kendine açılıyo ve daha birsürü reklam çıkıyor bide google Chrome sadece reklamlar açtığında açılıyor sonra kappıyom ben Lütfen...
  6. Okarina1991

Bu Nasıl Bir Sistem??? İNTERNET BERBAT

Benimki BİMNET valla 1000mbhp hiç kasmıyo sınırsız AKK 10krş sizde BİMNET alın
  7. Okarina1991

CS:GO çöpleri napılır

ben dilenmiyorum beyin beleş
  8. Okarina1991

CS:GO çöpleri napılır

Merhaba Sizinde CS:GO item çöpleriniz veya diğer oyunlarda çöpünüz varsa buraya yollayın... https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=269324700&token=HkrztriE
  9. Okarina1991

Bilgi öğrenerek para kazanma projem için yardıma ihtiyacım var.

Benim taktiğimi uygulamışsın Senin adına üzüldüm emmi
  10. Okarina1991

Sitenin adını ozve.net koyabilirsin Bide internette hazır scriptler var veya publisherdan site yaratabilirsin
  11. Okarina1991

Elmayı çökerten adam yani apple.com un 13 açığını bulan adam vardı bi ara sende ona danış Ben olsam siteye ipad yerine concord tabletler koyardım :)
  12. Okarina1991

Laptop için powerbank

İşte batarya alsam en fazla 4 saat Bataryasız oynamak istemiyorum dışarıda filan ne yapıcam her yerde priz yok? bilen yok mu,
  13. Okarina1991

Laptop için powerbank

Herkese merhaba Benim laptopum var ve pili çöp oldu 5dk masaüstü anca duruyo Zaten başlıktan anlayacağınız gibi laptop için böyle güç kaynağı var mı Not: Pil alıcam ama bana 4400Mah pil yetmiyor
  14. Okarina1991

Biri Yardım etsin RAM hakkındaaaaa

Evet bide laptop için ram lazımda şu var Hyperx Impact DDR3 1600Mhz 4GB ram alacam laptop için
  15. Okarina1991

He tmm Hyperx savage 1600Mhz DDR3 8GB ramı TM85 anakart kaldırır mı? Bide bizim ramlar bu hyperx ramlar kadar büyük değil 1 parmak uzunluğunda filan onu napcaz
  16. Okarina1991

TM85 Notebook donanım değiştirme

Herkese merhaba Packard Bell TM85 laptop bilgisayarım var bunun hangi donanımları değişir? Ve nasıl değiştirilir Laptopda SSD yok takılır mı? Ram yükselmek mantıklı mı? Şöyle mi Yapsam? 1-farklı markalar slot1:2GB Slot2:8GB ram 2-Aynı Marka Slot1:4GB Slot2:4GB İşlemci değişir mi? Ekran Kartı...
  17. Okarina1991

oluyomuş ben forumlarda baktım...
  18. Okarina1991

Peki ne desteklediğini nasıl öğrencez Aslında sorduğum şu alacağım ramin 1333Mhz lik versiyonu yok o yuzden alsam bir şey olurmu
  19. Okarina1991

Elimde kalır öyle hem anakarta soket eklenmiyor demi??? Bide bana uygun fiyatlı zaten AMD var öyle 1333Mhz DDR3 ram önerir misin oyun oynancak kadar GTA V kaldırsın yeter... bunada bakın https://www.forum.gamer.com.tr/sosyal/konu/ramde-mhz-farkli-olsa-olur-mu.310180/
  20. Okarina1991

[ACİLYARDIM]Dizüstü bilgisayar donanım değiştirme

https://forum.gamer.com.tr/konu/biri-yardim-etsin-ram-hakkindaaaaa.324990/#post-1841464 Teşekkürler... Şu konumada yardımcı olur musun? https://forum.gamer.com.tr/konu/biri-yardim-etsin-ram-hakkindaaaaa.324990/#post-1841464
  21. Okarina1991

Güzel:) 10krktr
  22. Okarina1991

zaten DDR kaç olduğunu verdim DDR3 Bir bilan yok mu yaaa
  23. Okarina1991

onu bende biliyodum da Bana Mhz sini soylucek var mi Yardım Edecek kimse yok mu
  24. Okarina1991

Konu Başlığı ilginç olabilir ama başka bulamadım Şimdi dizüstü bilgisayarım var ve biraz oyun kaldırcak hale getirmem lazım bilgisayarımda soket 1 de 2GB soket 2 de 2GB toplam 4GB ram var.bunları 2.el satarsam kaça gider? özellikler bu Bide bunun frekansı Mhz si kaç 2le filan çarpılıyomuş...
  25. Okarina1991

[ACİLYARDIM]Dizüstü bilgisayar donanım değiştirme

evet de benimki MSİ değil keşke msi olsa ama benimkininda altı açılıyor