Arama sonuçlarınız

1. hwangtr

Efsane Kitli Hunger Games - 65 Kit - 36 Map - Birbirnden Farklı Yetenekler - Hile Serbesttir.

hile serbesttir. kolay gelsin ne diyeyim. hileyle iyi oyunlar.
  2. hwangtr

[SamarraCraft]|Kredi|1.8.X|Piyango|Fake Lobi|Rütbe|ArtıBasma|Metin Tası Sistemi|Spells|Pet|Minigame

elinize sağlık çok iyi bir sunucu yapmışsınız geliyorum :D
  3. hwangtr

Skript yapmaya çalıştım ama olmadı ??

sorunu hallettim teşekkür ederim bide rehberiniz var mı ?
  4. hwangtr

çalışmadı :/ kodu yazmasına yazıyorum ama hiçbir yazı çıkmıyor başka plugin mi gerek acaba ?
  5. hwangtr

Arkadaşlar skript yapmaya çalıştım komutu yazıyorum hiçbirşey olmuyor komut yok'da yazmıyor. command bilgi: trigger: permission: bilgi.oyuncu permission message: Yetkin yetersiz send ''<blue>/sa komutu ile selam yollayabilirsin'' send...
  6. hwangtr

Skripte Başlangıç

command bilgi: trigger: permission: bilgi.oyuncu permission message: Yetkin yetersiz send ''<blue>/sa komutu ile selam yollayabilirsin'' send ''<red>/selamunaleykum komutu ile selam yollayabilirsin'' send ''<Aqua>Ileride daha fazla komut...
  7. hwangtr

Konunun Kaldırılmasını Istıyorum

Serverimize hepinizi bekleriz. Serveri değiştirdik. İyi oyunlar.
  8. hwangtr

isterseniz build için yardım edebilirim.
  9. hwangtr

MiraFactionda Alım Olacaktır İceriii +100

İsim Soy İsim : Efe Serbest Skype Adresi : efeserbest (forum resmim var) Uzman Oldugu Bölüm : Rehberlik Yaş : 14 ama olgun davranırım. Günlük Kac Saat Online : 4-5 saat
  10. hwangtr

Buildiniz çok basit. İnşallah gelişirsiniz.
  11. hwangtr

RAGCraft > Modern Yaşam | +15 3D Silah | Araba,Helikopter | Soygun | Jackpot | Lucky Blok | AÇILDI >

texture packi indirdim ve sunucunun açılmasını sabırsızlıkla bekliyorum.:kaş:
  12. hwangtr

CrackCrafter Sunucumuz Alım Var(Daha Açılmamıştır Açılacaktır)

Ad: Efe Soyad: Serbest Yaş: 14 Komut Bilgisi: Komutları iyi bilirim. Oyuncuları Denetliyebilir misin? Evet
  13. hwangtr

Minecraft Macera Haritası (Hırsız Kral)

eksik yok bana göre :) sadece biraz kısa olmuş.
  14. hwangtr

Minecraft Macera Haritası (Hırsız Kral)

Haritanı şimdi bitirdim ve çok zevkliydi. Ellerine sağlık. İnşallah başka harita yaparsın. :alkış:
  15. hwangtr

#IceNW Faction / SkyBlock / BedWars 64GB Ram ! 250 Kişilik !

Server çok güzel iyiki yapmışsınız elinize sağlık.
  16. hwangtr

DToyunformu - Sunucuyu Doldurun - Alımlar Başlıcak >DToyunformu.nitrado.net

Rehber olabilirim minecraftı 4 yıldır oynuyorum bilgim var.
  17. hwangtr

Konu Silindi

Builder veya Rehber alımı varsa olabilirim. Skype resmimde yuvarlak içinde bir adam var. Resimleri skype üzerinden atabilir miyim ?
  18. hwangtr

Konu Silindi

- Adın ve oyundaki adın İsmim ''Efe'' , oyundaki ismim ise ''EfeSerbest'' tir. - Toplam aktiflik seviyen (lütfen uydurmayın, sonra "niye atıldım" diye kalırsınız.) Aktiflik seviyem 4-5 saattir. - Her şeyi yapabilecek olsaydınız, sunucunuza neler yapardınız? (En önemli sorulardan birisidir.)...
  19. hwangtr

WitherTR V.8 Yetkili Alımı

Moderatör; Ad Soyad: efe serbest Yaş: 14 Minecraft Tecrüben: 4yıl Komut Bilgin: var Plugin Bilgin: var Buildin: iyi
  20. hwangtr

Alımlarımız Basladı Kacırma Kos!!

Yas: 14 Skype: efeserbest tecrübe alanı: rehber,builder İletişim: skype efeserbest Kurucu Skype: Cavit Karabacak(lolpie24) Admin Skype:Melih_pvp Server Turu:Faction
  21. hwangtr

Corbett` ALIMLAR BAŞLADI !

Adım: Efe Soyadım: Serbest Yaşım: 14 Skype Adresim: efeserbest Sosyal İletişim Adresim: www.facebook.com/efe.b.yourname Günlük Çevrimiçi Olduğum Saat: 4-5 saat arası Minecraftla ilgilendiğim yıl: 4yıl Build ile nekadar uğraşıyorum: 2 yıldır uğraşıyorum. Neden siz: Çünkü sunucuyu açma amacınızı...
  22. hwangtr

PLAY.XFALLPVP.NET (1.7.10-1.15) | Türkiye'nin En İyi PVP Sunucusu ›› PRACTICE(Ranked-Unranked) - FFA - UHCFFA | [18.SEZON] HER GÜN ÖDÜLLÜ TURNUVA!

iyi günler, premium hesabımdan birisi kayıt olmuş. yardım edermisiniz ? teşekkürler
  23. hwangtr

iyi günler, serverinizde oynayacağım fakat birisi benim premiumumdan kayıt olmuş. ne yapıcaz...

iyi günler, serverinizde oynayacağım fakat birisi benim premiumumdan kayıt olmuş. ne yapıcaz cevap yazarsanız sevinirim.
  24. hwangtr

GameOfTurk kapanıyor :( detay içeride..

nickim EfeSerbest benim ismimde bir başkası kayıt olmuş. onu ne yapcaz ?