Arama sonuçlarınız

1. H

Lütfen Yardım Edin

Biz geçen arkadaşlarla modlu oynayalım dedik yolladılar bana modları bu hata çıktı biri yardım edebilir mi :) Bu da crash report; [23:33:56] [main/INFO] [LaunchWrapper]: Loading tweak class name cpw.mods.fml.common.launcher.FMLTweaker [23:33:56] [main/INFO] [LaunchWrapper]: Using primary tweak...
  2. H

Bir arkadaşım serverime giremiyor.

Arkadaşlar ilk önce herkese merhabalar. Geçen gün hamachiden server kurmuştuk ama hiçbir arkadaşım serverimi görememişti (server propertiese yazdım kendi hamachi ipimi). O yüzden modemimden port açtım. Modemime 25565 portunu açınca gözükmediği için 5555 portunu açtım (TCP/UDP), server...
  3. H

Kendi Yaptığım Mod Paketi

İlk önce tüm mod paketi meraklılarına merhabalar. Geçen açtığım yardım konusunda da belirttiğim gibi ben bir modpaketi yaptım (ilk denememdir (sorun çözüldü)). Adı DOD'S Modpack ' tir. İçinde daha çok teknik ve savaş ağırlıklı modlar vardır (tüfek tank top araç uçak helikopter vs.). İleride...
  4. H

Arkadaşlar bi bakabilirmisiniz?

Şimdi ben kendi modpackimi yaptım. İndiriliyor filan gayet güzel arkadaşlarım da indirdi ama girişte mrtjp... hatası veriyor. Kendi modpackimdeki modsun içindeki 1.7.10 klasörüne atınca sorun çözülüyor ama bu siteye uploadlamadan önceki modpack.jar ın içinde var. Ama oyun bunu görmüyor ve hata...