Arama sonuçlarınız

1. ahmet93

+13 ve üzeri arkadas ariyorum

birlikte skyblock veya faction yada egwars oyniya bilcek arkadas ariyorum AD AHMETHAN SOYAD AYDIN YAS 14 SKYPE AHMETHAN AYDİN kurt resmi var iştek atin ordan görüselim
  2. ahmet93

ucuza premium satan site aranir

15 tl ve altinda iyi ve güvenilir bir Premium satan site ariyorum sifre ve skin değişmesi işterim ama siz de satiyosaniz bana forumdan gizli mesaj atin size iletişim için gerekli herseyi atarim bide mobil ödeme olsa cok iyi olur
  3. ahmet93

premium sever de oynicak arkadaş ariyorum

premium sever oynuyorum ama benimle oynicak kimse yok eyer gercek premium mun varsa beraber oyniyalim sartlar 12 yaş olmali ben 13 yaşindayim benden daha büyüklerlede oyniya bilirim skype zorunlu değil premium olmali
  4. ahmet93

minecraft minez severi oynicak takim ariyorum

sever yapancidir yas en az 11 olmali Skype zorundeğil ama olursa güzel olur
  5. ahmet93

benimle birlikte minecrafta minez severide minez oynicak arkadas ariyorum

en az 11 yas olmali skypesi olmali güncel hala minez oynicak arkadas ariyorum
  6. ahmet93

mimar alimi olanlar baksin

merhaba mimar mi ariyonuz size yârdim edebilirim ad AHMETHAN soyat aydın yas 13 kod bilgisi 90% deneyim var arti işimi çitiye alir severe kendi parcamis kibi bağlanirim online saati 7 6 saat kadar
  7. ahmet93

map yabicam yardima gelen varmi

1 kisi bana yadim edicek hazilamamda 1 kisi comut blohundaki tüm komutlari bilmesi lazim 1 kiside textura ile ilgilencek mimar ad soyat yas minecraft bilgin hic map yaptinmi komutcu ad soyat yas nekadar iyi komut biliyon texturaci ad soyat yas hic textura yaptinmi örnek :D
  8. ahmet93

agarcraft survival

özelikler nitrado korumasi lagsiz 1024 mb amac hayata kalmak ve en büyük kral sen olmak ip 5.62.126.85:11800 severe herkezi bekleriz güncel
  9. ahmet93

1 builder ve isinde iyi bir tane reklamci ariyom

ad soyat daha önce yapti resim yas skype basvuru
  10. ahmet93

sever kurdum gelen

ad soyad yas skype zorunlu dikat betada 24/7 suanlik edeğil herkezi beklerim builder alim yapicam teknik hatalar yüzünden suan açamam dikat yas fark etmez nedemisler akil yasta değil kafada baslar
  11. ahmet93

host sponsoru ariyom yada sever açabilcek arkadas

merhaba modlu sever kurmak istiyom ama param olmadi için kuramiyom sever yada host sahibi iseniz sponsorluk yaparak bana yardimci olabilirsiniz
  12. ahmet93

map yapmayi düsünüyom bera ber yapmak isteyenler özelden yazsin

AD soyat yas +11 sart enfazla +16 skype daha önce map yaptimi
  13. ahmet93

vido cekicem arkadas ariyom

https://www.youtube.com/channel/UCdcXNewY_hEQ9LNdINmB29Q abone olursaniz mutlu olurum ad soyat skype yas
  14. ahmet93

vido cekcem arkadas ariyom

sart skype olcak yas 13 14 en fazla 15 olcak AHMETHAN AYDİN SKYPE KURT RESMİ OLACAK
  15. ahmet93

00000

00000000000
  16. ahmet93

reklamci alimi vardir

sartlar: yeterki reklam yapsin 2.reklam yaptitan sonra her 10 kiside özel item verilir yas fark etmez yeterki reklam yapsin10 kisi de reklamci ve vip cekilisi var
  17. ahmet93

reklamci aranir

reklamci aranir iyi reklam yapcak ve işini iyi yaparsa rehber olma sansi var ama iyi reklam yapicak tirarkadaslar sadece reklamci var baska bir sey istiyen müte yer2 reklamci alincak
  18. ahmet93

modlu sever olan arkadas aranir

selam mod sever olan arkadas ariyorum bide severde mod olarak terrafirmacraft olursa cok mutlu olurum yasim 13 arkadasin yasi 12 13 14 en fazla 15 olcak sever hamacisiz olursa gire bilirim bende hamaci calismiyo bozukluk var hamacide eyer böle bir modlu severiniz varsa ve ben le oynamak...
  19. ahmet93

rehber ve reklamci alim vardir

ip:88.232.9.74 bu severe gelerek reklamci yada rehber olabirlisiniz
  20. ahmet93

builder mod rehber alim olan sever aranir

merhaba builder mod rehber de iyidir reklamcida biraz götüyüm oyüzden terzih etmem eyer mod yada builder ara niyosa ben olabilirim pro sayilmam ama kötü de sayilma spawn wand rg ve birkactanedaha buluginde iyim özelikler faction ve skyblock severlerinde deneyimi var rehber de pro sayilirim...
  21. ahmet93

5.62.126.69:10400 her hafta build ödülü vardi

sizide severde bekleriz