Arama sonuçlarınız

1. enes05252

KONU SILINMESINI TALEP EDIYORUM

Nitradodayız. İyi oyunlar :) Bot Saldırılarından Kurtulmak ve Oyunculara Iyi Bir Oyun Yaşatmak Için Siteden Kayıt Açılmıştır.
  2. enes05252

Serverimiz kısa süreli bakımdadır. Buraya yazmayı unuttum maalesef. Nitradoya Geçeceğiz :)
  3. enes05252

FeatherBoard PvP

Tüm hepsi tamam ama money olmadı :(
  4. enes05252

Garip :( Neyse bilişim değiştirince düzeleceğini umuyorum :) Birazdan konuyu güncelleyeceğim yeni harita için. Zaten oyunda güncel olduğumuz için hile sorunlarını kolaylıkla aşacağız :) Konu Yenilenmiştir. :) Güzel Bir Oyun Dileğiyle.. Yeni şikayet sistemi ve FeatherBoard konuya eklenmiştir.
  5. enes05252

ChestCommands Menu Not Found

Sorunu çözdüm :) Kendini yenilemiş. Eski chestcommands indirdim oldu :)
  6. enes05252

Evet denedim :(
  7. enes05252

Hatalı Maalesef :(
  8. enes05252

Zaten 399 yaptım her şey tamam fakat yinede olmuyor menü bu : menu-settings: # name - appears as the title - REQUIRED name: 'MENU' # rows - the number of rows of the chest - REQUIRED rows: 1 # command - OPTIONAL (you can remove this or set it to '') command: 'menu' #...
  9. enes05252

Selamun Aleyküm Arkadaşlar Chestcommands eskiden iteme sağ tıkladığımda menü açılıyordu şimdi açılmıyor. Ama /menu yazdığımda açılıyor. Oradan bir şey seçtiğimde Menu Not Found! diyor. Fakat menü bulunuyor :(
  10. enes05252

FeatherBoard PvP

Baktımda bir şey anlamadım :(
  11. enes05252

FeatherBoard PvP

Selamun Aleyküm Arkadaşlar FeatherBoard'a nasıl ölme - öldürme ve Essentials Economy Para miktarını eklerim ? Placeholderini bulamadım. Şimdiden Teşekkürler...
  12. enes05252

Oyuncunun Başında Level Yazma ( Level Sistemi )

Selamun Aleyküm Arkadaşlar PvpLevels plugini gibi bir plugin arıyorum fakat level atladığında elmas vermemesini istiyorum. Sadece oyuncuların isminin başında level yazsın yeter. Şimdiden teşekkürler.
  13. enes05252

Otomatik Ateş Silme

Bunu eklediğimde ne olacak ? 6 Saniyede söndürecek mi ? Teşekkürrler çalıştı :)
  14. enes05252

Otomatik Ateş Silme

Selamun Aleyküm Arkadaşlar Pvp serverda yakılan ateşler belirli aralıklarla nasıl kaldırılır. Mesela 1 dakikada bir tüm ateşler otomatik olarak söndürelecek. Skript buldum yükledim fakat oyun çöktü :( Şimdiden teşekkürler.
  15. enes05252

İteme Menü Ekleme

Sorun çözüldü :) chestcommands.item.<İsim>.yml yapacakmışım :) Biraz daha geliştirmeyi düşünüyorum :) Baya güzel oldu.
  16. enes05252

İteme Menü Ekleme

Peki bunu nasıl iteme ekleyebilirim ? Mesela Nether Yıldızına ? Ekledim her şey tamam ama oyuncular sağ tıklayınca bir şey olmuyor :(
  17. enes05252

İteme Menü Ekleme

vip2 ve vip'i ayrı olarak oluşturucam değil mi ?
  18. enes05252

İteme Menü Ekleme

Peki nasıl ikisini birbirine bağlayacağım ? Mesela vip'e tıkladığımda yeni bir tane açılacak ?
  19. enes05252

İteme Menü Ekleme

Selamun Aleyküm Arkadaşlar Mesela bir iteme sandık - nether yıldızı vb. olabilir bu itemlere nasıl menü ekleyebilirim ? Mesela tıkladığımızda Vip Facebook Bilgi Kurallar vb. gelicek. Mesela VIP 'e tıkladığımızda vip türleri gelicek ve orada vip bilgileri yazacak. Yabancı bir serverda görmüştüm...
  20. enes05252

Oyuncular Tabela İle Kit Alamıyor

Selamun Aleyküm Arkadaşlar. Tabelayı vb. doğru yazmama rağmen oyuncular tabelaya sağ tıkladığında kit alamıyor fakat oplar alabiliyor. Bu hangi yetkiden kaynaklı ? Sağ tıkladığında herhangi bir şey yazmıyor.
  21. enes05252

Harita Parçalanıyor

Artık hepsini attım. Op vermedim fakat kırma yetkisi var :( Op yok bizden başka :(
  22. enes05252

Harita Parçalanıyor

Log sistemini yaparsan çok sevinirim. Yedek almıştım zaten :) Sorun yok o yandan. Ek olarak rehber whitelisti de açmış kesin rehber :( Adam dedik yetki verdik.
  23. enes05252

Harita Parçalanıyor

Panel felan hiçbir şey vermedim :( Kartopu bugu da çalışmıyor. Zeus da yok ama şunu söyleyebilirim. Rehber bana dün akşam sordu haritanın yedeği var mı saldırı olsa diye. Sonra onun yanına tp oldum ./v yazmıştı. O zaman harita yok olmaya başlıyordu tp olduğum an ./v den çıktı. Oyundan çıktığım...
  24. enes05252

Harita Parçalanıyor

PvP serverda kartopu nasıl bulunabilir ki ? Kesin yardımcı olarak aldığımız rehber yaptı :( Tüm yetkilerini alıp banladım. Chunklarda bir şey yok :( Zeus yemiş gibi fakat zeus yok :(
  25. enes05252

Harita Parçalanıyor

Dalga geçmeyin ya acil yardım lazım :/ Loglar silinmiş :/