Arama sonuçlarınız

1. T

Referans skripti

Konu Kilit
  2. T

Referans skripti

Buldum Çalışır İnş :D
  3. T

Referans skripti

Referans Skripi Gibi bir şey Yapabilcek Varmı Mesela Herkesin Kendisine Özel Referansı Felan Olcak Ornek Adamın Referansı ''T'' Kulanmak İsteyen ''/T'' Yazcak Ve Ödül Gelcek Sadece 1 Kez Kulanılacak Hani ''/adakit'' E Benzer Gibi Yapabilene Helal Olsun :)
  4. T

Faction Tam Map

Mapı Ben Kulanıyordum Biz Yaptık Lapisi Felan Çekmedim Siz Bulursunuz :) Resimler 2 Tane Spawn Var Hangisini İstersiniz Kulanın Kurulum: Gerekli Olan Plugin : Multiverse Core Dosyayı İnidirin Ve Çıkartın İçindeki Orman Ve Duz'u Servere Direk Atın Ve Oyuna Gelin ''/mv import duz'' Ve ''/mv...
  5. T

Yetki İsteyen Buyrun

Rehber Reklamcı Lazım İstyen Gelsin : MagaraFaction.Minecraft.To
  6. T

MobCraft.minecraft.to Sorunsuz Türkçe FFA-PVP Keyfi -BALON

MobCraft.minecraft.to Sorunsuz Türkçe FFA-PVP Keyfi ÖZELLİKLER IP Adresi : MobCraft.Minecraft.To Sunucu versiyonu : 1.8.x-1.7.x Slot : Sınırsız Toplam RAM : 8GB Sunucu türü : FFA-PVP
  7. T

Sorunsuz SkyBlock Keyfi 1.8.x

MobCraft.minecraft.to Sorunsuz Türkçe SkyBlock Keyfi ÖZELLİKLER IP Adresi : MobCraft.Minecraft.To Sunucu versiyonu : 1.8.X Slot : Sınırsız Toplam RAM : 32GB Sunucu türü : SkyBlock Nitrado hostingi aracılığıyla; DDoS saldırılarına önlem olarak Almanya Lokasyon'u, Sunucuda lagın kesin çözümü...