Arama sonuçlarınız

1. MusmulaaTR

Faction-Survival Seçim Yapın !

Arkadaşlar Yeni Bir Sunucu Açıcam Bundan 1 Ay Önce Faction Sunucu Açtım ama Hiç Tutmadı... Günde en fazla 15 online'a Ulaşan bu Sunucuyu Kapattım... Yeni Bir Sunucu Açıcam Sizce Faction mu Yoksa Survival mı Olsun??? Cevaplarınız Benim için Önemli ! ! !
  2. MusmulaaTR

SplashCraft.nitrado.net KöylüTakas/Rütbeler/OyuncuTakas/AçıkArttırma/Banka Ve Daha Fazlası ! ! !

P:SPLASHCRAFT.NİTRADO.NET İP: SPLASHCRAFT.NİTRADO.NET Eskiden Açılan Sunucumuz Kapanmıştı Ve Tekrardan Açtık! Amacımız Degerli Sunucuları Tekrardan Canlandırmak Ve Bunu Başaracagımıza İnanıyoruz... Öncelikle Resimlere Geçmeden Sunucumuzun Özelliklerini Yazalım Başta Belirttik Ama Yazmakta Fayda...
  3. MusmulaaTR

HATA ÜZERİNE HATA :D Yardım edin artık

You need to installstats because you have stats-required requirements listed in your config (also turn on beta functions) Bu ne hatası Autorank oyun içi böyle hata veriyor?
  4. MusmulaaTR

|- SplashOnline -| 1.7.X Boss/Rütbe/Takas/KöylüTakas/TabelaEnch | SPLASHCRAFT.NİTRADO.NET

İP:SPLASHCRAFT.NİTRADO.NET İP: SPLASHCRAFT.NİTRADO.NET Eskiden Açılan Sunucumuz Kapanmıştı Ve Tekrardan Açtık! Amacımız Degerli Sunucuları Tekrardan Canlandırmak Ve Bunu Başaracagımıza İnanıyoruz... Öncelikle Resimlere Geçmeden Sunucumuzun Özelliklerini Yazalım Başta Belirttik...
  5. MusmulaaTR

Ram yükseltirsek Bot Tehlikesinden Kurtulurmuyuz??

Sunucum 1 gb ramlı Bot yiyor hep kapanmıyor ama kapancak kıvama geliyor full Lag oluyor Ram yükseltsem Bu Sorundan Kurtulurmuyum?? 2 GB yapcam rami birde ? Cevaplarınızı Bekliyorum?
  6. MusmulaaTR

Arsa Satma Yardım!!!!

Sunucuma Pazar Yaptım Tabelayı koydum wgledim felan adamlar tabelaya sag tıklıyor alıyorlar fakat Hiçbişeyi kıramıorlar Neden Acaba lğtfen yardım!!!! :(
  7. MusmulaaTR

PVP KAPALI!!!!! YARDIM

Herşeyi yapmama Ragmen PVP kapalı her yere sw de :( Nasıl açıcam bunu pvp allow da yaptım wgsiz alanlarda bile pvp kapalı!! Factionda ayarladım sürüm tutyor proportieste pvp allow Nasıl yaparım acilllll yardımmmm :(Forumda bir adam yardım etmezmi veya sadece ben mi yaşıom bu sorunu anlamadım...
  8. MusmulaaTR

PLOTME HATA!!!!!!!!!!

Mesela Arsa yaratmak için : /mv create plotworld normal -g PlotMe Yazyıyorum Şöle hata veriyor: Invalid generator ''PlotMe'' aborting world creation
  9. MusmulaaTR

Server Dan Anlayan İÇeri CHEck HATASI

Satır 105: [19:04:47] [Server thread/WARN]: While this makes the game possible to play without internet access, it also opens up the ability for hackers to connect with any username they choose. Satır 104: [19:04:47] [Server thread/WARN]: The server will make no attempt to authenticate...
  10. MusmulaaTR

[KİLİT] [KİLİT] Server [closed] Hatası!!!!

Serverima Birisi Girince Direkt SERVER CLOSED yazıyor? Sorun Nedir Check Hatalarını yazabilirim Yorum Atın ne olur! :(
  11. MusmulaaTR

Survival/Counter/Takascı/BankaSistemi/Arena/Hardcore/Parkur SplashCraft.nitrado.net

Sunucumuz Daha Yeni Sıcacık Açıldı :) ! SPLASHMC Sunucumuz Survival Dır! CounterStrike plugini Sayesinde İstediginiz Silahı /silahlar Kısmında Bulup Kullanabilirsiniz! Yeni Silahlar Gelicektir! İpmiz: SplashCraft.nitrado.net || AMACIMIZ || Survival ı Sizlere Daha Eglenceli Bir Kısma...