Arama sonuçlarınız

1. TheKabus95

WE'RE BACK IN BLACK BABY!

WE'RE BACK IN BLACK BABY!
  2. TheKabus95

PLAY.BETACRAFT.ORG > Her güzel şeyin sonu...

Sende haklısın artık lapissiz serverlar tutmuyor. koruma 5 edit demek, o yüzden olmazsa daha mantıklı ve güzel bir server olur diye düşünmüştüm.
  3. TheKabus95

Forumun %75 'i Lapissiz Faction Istiyor. - Acilen Bölüm Açılmalı.

Dostum ben adamın yanlış yazdığını söylemiyorum, adamda haklı fakat lapissiz sunucular için bir yer açmak ne kadar zor olabilirki?
  4. TheKabus95

7/24 Factions 15 dk önce açıldı 1.7 / 1.8 / Admin alımı / Rehber Alımı.

Konu ilk acildigi zaman baslikta edit yok yaziyodu, fakat konunun içeriğinde en altta bilmem ne zırhlar p5 ler ultra zırhlar vardı, onları kaldırmışsın ve beni akılsız yerine koyuyorsun, yazık sana.
  5. TheKabus95

Bende biraz kaba davrandım, koruma 5 ve lapis olmasa server daha güzel olucak gibi, server pek fena değil basarilarinin devamini dilerim
  6. TheKabus95

Biz burada konudan bahsediyoruz sen gidin vip alın reklamlara tıklayın açılsın demişsin.
  7. TheKabus95

- Gökyüzü Parkuru - 1-3 Kişilik Parkur Haritası

Harita çok güzel duruyor, bitirip yorumum editleyeceğim. Haritayı bitirdim çok güzel bir haritaydı o kadar parkurda iyi olmama rağmen beni zorlamadı değil, yeni haritalarını dört gözle bekliyorum. :)
  8. TheKabus95

Ödüllü sunucuymuş.. SAÇMALIĞIN DANİSKASI.

@MhaWTHoR Kardeşim, böyleleriyle uğraşmamak lazım, boşu boşuna elini yoruyorsun takma kafana devam etsin sen şikayetini yaptınmı? yaptın, gerisi nitradoda.
  9. TheKabus95

SonFedaiMC | Emek Nedir Bilmeyen Adminler <<<<

Katılıyorum. böyle serverlar git gide artıyor, oynayacak server kalmadı artık.
  10. TheKabus95

Server tamamen çok kötü bir server, lapiste koruma 5 basmalar verimlilik 4 ler lapisler rütbelere ozel hammaddaler cart curt berbat.
  11. TheKabus95

@Celhs sen beni akilsiz saniyorsun fakat sag en alttaki ''son düzenleme dun 23:33'' yazisini görmeyeceğimimi sandın? dostum, bırak bu işleri.
  12. TheKabus95

-=[PixelCraft]=- | Lapissiz Faction | ( IP: pixelcraft.axitrbilisim.com:1145 )

@PluginciJoJuK Kardeşim sana göre servera çok emek vermiş olabilirsin ama bana göre server vasat.... bir poteyto çıkmadı şu serverlardan ya.
  13. TheKabus95

Poteyto | Eşsiz bir faction macerasi! (ONLINE) +60 ONLINE

IHIM IHIM, yanlış bilgi için özür dilerim server birkaç güne tekrar açılıcak UP UP UP
  14. TheKabus95

Bu çocuk neyin kafası? bizim konumuza bak şunun söylediği konuya bak
  15. TheKabus95

Minecraft Yetkili Arıyorum..

Katılım:Moderatör İsim:Serdar Skype:Sub.Zero1903 Deneyimim:3.5-4 Yıllık bir server tecrübem ve geçmişim vardır. Yaş:17
  16. TheKabus95

Minecraft'ta Makro Basmalımıyım?

Makro basma, basanlarıda uyar KAMU SPOTU Şaka maka bi yana cidden basmayın makro makro pişmanlıktır. :sinsi:
  17. TheKabus95

Türkiyenin En Gelişmiş HardCore Sunucusu - Lapis Ve Hammadde YOK - Özel MOBLAR - 1.7.2

Kesinlikle katılıyorum, harita çalıntı. Plugin paketininde çalıntı olduğudan şüphem yok.
  18. TheKabus95

Sınırsız vip satılan ve lapis olan bir serverdan ne beklenebilirki, birde EFSANE yazmış, peh, efsaneymiş.
  19. TheKabus95

Forum kendi kurallarınımı çiğdeni ? (Bu reklam kurallara uygunmu?)

Ciddi ciddi uzun süre düşündüm bu konu üzerine, forumda yeniyetme olmama rağmen beni çok üzdü bu konu, forum çok sıcak gelmişti bana eminimde öyledir fakat yönetimin böyle büyük bir hata yapacağını düşünmüyorum, kasıtlı bir şey olsa gerek.
  20. TheKabus95

Forum kendi kurallarınımı çiğdeni ? (Bu reklam kurallara uygunmu?)

Düşündürücü bir konu, neden böyle bir şey yaptılar anlamak pek kolay değil, bir editörün dikkatsizliği deyip geçmek isterimde, forum bile kendi kurallarını çiğniyorsa forumdaki insanlar neden çiğnemesin? Eğer bu reklam kaldırılmazsa forumda büyük tartışmalar çıkabilir diye düşünüyorum.
  21. TheKabus95

MRJNW | Usta ekip arkadaşları arıyoruz !

AD : Serdar Soyad:Yaruk Yaş:17 Günün kaç saati onlinesın:Belirli bir saatim yok, fakat genelde 6-7 saat online kalabilirim serverda, Günün kaç saatini server'a harcarsın:Yaklaşık 5.5-6 saat Kurucuların sözünden çıkarmısın?: Kesinlikle hayır, kurucu ve serverın kuralları çerçevesinde hareket...
  22. TheKabus95

Mountfield | Droshe & LifeTaker Medieval Town | Orta Çağ Kasabası

Hadi oradan diyesim geldi, bu kasaba (veya köy)ü bitirme süreniz nedir? Bu arada beni taniyorsunuz herhalde S_Magnum minecraft adiyla ;)