Arama sonuçlarınız

1. T

[1.10.2] Modlu Oynamak İsteyenler İçeri

Modlar hakkında bilgisi olan arkadaşlar ve 18 19 yaş üstü arkadaşlar gelsin curse ile konuşabilceğim kafa birileri lazım. modları da bilcek tabi :D curse : bugramengi +++++ ++++++++++
  2. T

+18 modlu oynıcak eleman aranıyor :D

1.8.9 olur 1.9.0 olur farketmez kafamıza göre mod ekleriz curseden oynarız o şekil cursevoice ile konusuruz muhtamelen skype kötü cünkü ekleşek gelin.
  3. T

[1.8.9] Modlu Survival oynamak isteyen +18 gardaşlar skype?

skype : live:bugramengi94 modlar: Blood magic Botania Thaumcraft Intangible ezstorage Neotech durum böyle kafa dengi olan eklesin
  4. T

[1.8.9] Modlu Survival oynamak isteyen +18 gardaşlar skype?

skype : live:bugramengi94 modlar: Blood magic Botania Thaumcraft Intangible ezstorage Neotech durum böyle kafa dengi olan eklesin
  5. T

1.7.10 modlu survival arayanlar

teknoloji ve büyü modlu paketim var yerine göre server alabilirim. iletişim için skype : bugramengi ekleyin ayrıntılar için konusuruz peki pakette şu modlar var applied energistics buildcraft(baya makineleri kapatıldı) enderIO EnderStorage EnderTech Extrautilities(OP olan coğu item kapatıldı)...
  6. T

modlu survival arayanlar

16 yaş üstü teknik mod bilenler msj atsın +++++++++++++
  7. T

Modlu 1.7.10 survival oynamak isteyenler skype gelin

Direwolf20 modpackinin küçük versiyonu diyebilceğimiz bi modpack yaptım. oynamak isteyenler skype eklesin: bugramengi. modpackde şunlar var applied energistics bloodmagic botania buildcraft denseores enderIO enderstorage endertech extrautilities forgemultipart funklocomotion...
  8. T

1.7.10 Serverım var oynamak isteyen??

Oynamak isteyenler skype aşağıda ekleyin. ModPack: http://1drv.ms/1VaWE8V Forge Sürümü:1.7.10-Forge10.13.4.1492-1.7.10 Java argument : -Xmx2G -Duser.language=en Applied Energistics BloodMagic Botania BuildCraft EnderIO EnderTech ExtraCells Extra Utilities Funky Locomotion Thermal Expansion...
  9. T

Modlu Minecraft Oynamak İsteyen İÇERİ

Selamlar teknik mod seviyorum diyen 17 yaşından büyük arkadaşlar skypedan ekleyebilirler. Nitradodan almış olduğum bir server var zaten elimde. Lag olmadan oynarız. Fps sıkıntısı da yok kendim optifine olmadan oynuyorum. Peki ne bu modlar dersek şöyle sıralayım aşağıya. ModPack...
  10. T

Selamlar teknik mod seviyorum diyen 17 yaşından büyük arkadaşlar skypedan ekleyebilirler. Nitradodan almış olduğum bir server var zaten elimde. Lag olmadan oynarız. Fps sıkıntısı da yok kendim optifine olmadan oynuyorum. Peki ne bu modlar dersek şöyle sıralayım aşağıya. ModPack...
  11. T

12. T

1.7.10 Teknik Modlu Survival oynıcak 17 18 19 20 yaşında arkadaşlar iletişime geçelim.

Mod listesini aşağıda resimde verdim. Kendim yaptım bu modpacki çok fazla şey yok biliyorum sade öz bir şey yaptım. Zaten çoğu arkadaşımızın pcsi kaldırabilecek özellikte. Skype :bugramengi ekleyin konuşalım.
  13. T

Modlu minecraft oynamak isteyen tercihen 16 20 yaş arası arkadaşlar bi bakın

Tam bir teknik delisi olan yada olabilecek potansiyel kişiler aranır :D Kendi yaptığım paket ile oynayabiliriz, server kurabiliriz. Dikkat macera eğlence aramayın soft otomasyon teknoloji zırvalıkları ile ilgilenicez. pakette basit olarak: Thermal expansion MFR Ender IO Applied Energisistics...
  14. T

Teknik mod bilen 17 18 19 20 yaşındaki arkadaşlar içerii

Tam bir teknik delisi olan yada olabilecek potansiyel kişiler aranır :D Kendi yaptığım paket ile oynayabiliriz, server kurabiliriz. Dikkat macera eğlence aramayın soft otomasyon teknoloji zırvalıkları ile ilgilenicez. pakette basit olarak: Thermal expansion MFR Ender IO Applied Energisistics...
  15. T

Teknik mod bilen öğrenmek isteyen varsa 17 18 19 20 yaşlarındaki arkadaşlar içeri

Kendim paket yapıyorum mod bilgim var. teknik teknoloji az da büyü modu oynamayı seviyorum ilgilenen varsa skype versin 20 yasımdayım server açar oynarız ;)
  16. T

Teknik bilen(adventure eğlenceyle işi olmayan) +18 yaş ve skype olan eklesin

Teknik saçma olmayan bazı güzel modları topladım gelmek isteyen skype versin. server falan acabiliriz duruma göre. bunları konusuruz ;) paketimde ise applied buildcraft ender io funky teamcofh pneumatic steves facktory gerekli diğer ıvır zıvırlar nei inventory tweaks gibi.... ve 2 büyü modu...