Arama sonuçlarınız

1. Cracksito17

Direwolf20

FTB Launcher üzerinden oynayacağız Premium şart biliyrosunuz discord : 87003#8709 +16 gelsin lütfen
  2. Cracksito17

Beraber Sky Factory 2.4 yada modlu mc Oynamak İsteyen İçeri

Premium şart biliyorsunuz. ATLauncherdan oynayacağız mod paketini discord olursa iyi olurDİSCORDUM ------ 87003#8709 ---------- en az 16 yaş(17 yaşındayım)
  3. Cracksito17

[+17] Premium Sahibi Survival Games/Mini Games

17 yaşından büyük premiumlu arkadaş arıyorum ilgilenen skype yazsın
  4. Cracksito17

Survival Games Badlion.PvP

16 Yaşındayım skype Discord var badlion sunucusunda takım olarak sg oynamalık arkadaş arıyorum.Yaş sınırı 15( daha küçükler yazmasın )cinsiyet farketmez.Pvpde cok iyi değilim şu an alışmaya çalışıyorum sabırlı biri lazım.Teşekkürler.İyi oyunlar.:) Premium Şart Buarada
  5. Cracksito17

Hunger Games +15

+ 15 Hunger games oynuyacak arkadaş!
  6. Cracksito17

MCSG Survival Games +15 içeri

Selam MCSG de beraber hunger games oynucak arkadaş arıyorum skype şart isteyenler eklesin[ facebook:hafizezeynep.akkus ] NOT : kız değilim
  7. Cracksito17

[ ATLauncher ] --- Sky Factory 1.6.4 --- yada MCSG Badlion hunger games

Benimle ATLauncherdan 1.6.4 [ Modpackin En Eski Versiyonu ] sürümünde sky factory oyucak arkadaş arıyorum +15(14 de olur) skype şart yorumdan skype yazın oynamak istiyosanız serveri hamachi üzerinden kurucam . Ya Da premium olan MCSG badlion hunger games takımı aranır NOT : Youtubede kanalı olan...
  8. Cracksito17

Agar.io

Benimle gece 3e kadar agar.io oynucak varmııı varsa skype versin
  9. Cracksito17

Benimle Hypixel serverinde build battle oynucaklar içeri (PREMİUM GEREKLİDİR)

mc.hypixel.net ip bu arkadaşlar oynamak isteyen skype: facebook:hafizezeynep.akkus isme bakmayın erkeğim yaş 14 :)
  10. Cracksito17

Hunger games

Mic gerekli falan filan oynamak isteyen ozel mesajdan skype yazsın :D
  11. Cracksito17

Hunger da takılcak varmı

-Mic : gerekli -Yaş : 13-16 -Sürüm : farketmez
  12. Cracksito17

Benimle SkyBlock server oynuyacak varmı

1.8 server olsa iyi olur beraber oynayıp gelişecez zevk için Cok iyi CobbleStone makinesi bilirim :) Mic olmasada olur farketmez
  13. Cracksito17

Hamachili 2 kişilik survival oynucaklar buraya

Ben kuracam arkadaşlar isteyen varsa mesaj atsın normal survival oynucaz eger kanalı için video çekmek istiyorsada olabilir (küfür yok denecek kadar az)
  14. Cracksito17

KONU KAPANMIŞTIR

merhaba arkadaşlar benimle hunger games oynucak kişi arıyorum sw ip bulamadım beraber buluruz :))