Arama sonuçlarınız

1. The_Dark_Brawlers

Bloğa vurma

[14:27:15 ERROR]: Cannot use 'attacker' outside of a damage/death/destroy event (bkule.sk, line 74: add 1 to {%attacker%.puan}')
  2. The_Dark_Brawlers

Bloğa vurma

adamın değil bloğun regionu :D
  3. The_Dark_Brawlers

Bloğa vurma

Regionu deneme olan bir yerde adam süngere vurursa vuran kişiye {%attacker%.puan} ekliyecek bu yapılabilirmi? on block damage: if event-block is sponge: bu kısmı yaptımda rengionu yapamadım
  4. The_Dark_Brawlers

[SK] Level Sistemi !

on death: if {puan.%attacker%} is equal to 10: add 1 to {puan.%attacker%} send "&7%attacker% basari ile Level Atladi!" else: add 1 to {puan.%attacker%} Bu şekilde bir deneyebilirmisin?
  5. The_Dark_Brawlers

SkDragon

SkDragon ile renkli particle yapabilirmiyiz? > Color-able particles yazmışlarda konuya
  6. The_Dark_Brawlers

Ağaç yaprakları

Ağaçların yapraklarının serverimde yok olmaması için ne yapmam gerekiyor?
  7. The_Dark_Brawlers

server ilk defa girenle Mor bir şekilde bir welcome yazısı çıkıyor onu hangi plugin yapıyor?
  8. The_Dark_Brawlers

Balance

skriptte kullanılan if player balance is 0: gibi eventleri hangi addon ile yapabiliriz?
  9. The_Dark_Brawlers

Factions

son sürümünü servere yüklediğimde serverde skript çalışmıyor TAMAM ÇÖZÜLDÜ TEŞEKKÜRLER faction name of player
  10. The_Dark_Brawlers

Factions

evet attım
  11. The_Dark_Brawlers

Factions

skrambledin ilk versiyonunu yükledim pluginde sorun çıkmadı fakat skriptte Can't understand this expression: name of faction of player Can't understand this expression: player's faction's name
  12. The_Dark_Brawlers

Factions

bunu öylesine koydum canceli göstermek için
  13. The_Dark_Brawlers

Factions

skript ile oyuncuya ekstra puan verecektim
  14. The_Dark_Brawlers

.jar içindemi?
  15. The_Dark_Brawlers

malesef yok içinde oldu tamam teşekkürler adamlar warplara giderken çıkan yazıları nerden editleyebilriz
  16. The_Dark_Brawlers

[20:01:25 INFO]: Plugins (35): HideStream, GroupManager, WorldEdit, NoCheatPlus, Skript, TagAPI, MassiveCore, RandomSK, AntiDisconnect, Vault, PlotMe, Multiverse-Core, PlayerHeads, WorldGuard, MineResetLite, SkriptTag, SQLibrary, ChestCommands, WildSkript, ChestShop, ClearLag, SkQuery...
  17. The_Dark_Brawlers

bu mesajı hangi plugin yaptırıyor serverimde hidestream yüklü
  18. The_Dark_Brawlers

Eşya enchantı

[16:42:50 ERROR]: Can't understand this expression: enchants of tool of player (deneme.sk, line 204: message "&8&l Enchant: &6&l%enchants of tool of player% " to arg-1') serverde umbaska var, 1.4.1 versiyonu
  19. The_Dark_Brawlers

Eşya enchantı

/bildir <player> komutunu yazdığında adamın elindeki itemin adını loresini enchantını chatte herkese mesaj olarak yollayabilirmiyiz?
  20. The_Dark_Brawlers

Factions

kendi sitesini bulamadım https://forums.skunity.com/t/addon-skr2-fac-facuuid-mcmmo-wg-support-and-more/60 burdan indirdim yine aynı hatayı aldım
  21. The_Dark_Brawlers

Factions

bu plugini yükledikten sonra skript çalışmamaya başladı [10:48:36 WARN]: Unexpected exception while parsing console command "sk reload deneme" org.bukkit.command.CommandException: Unhandled exception executing command 'sk' in plugin Skript v2.2-SNAPSHOT at...
  22. The_Dark_Brawlers

Factions

Serverimde böyle bir skript var ama bu skriptte adamın factionu gözükmüyor gözükmesi için ne yapmalıyıyım bu skripti silmeden? on chat: cancel event send "&8[&6Chat&8] &3%player% &7&l: %message%" to all players
  23. The_Dark_Brawlers

Istek random

nerden açacağım onu
  24. The_Dark_Brawlers

Play.OttomanMc.Com > Ottoman League | Moba - 1.8.x - 1.12.x | Beta

Bu saatte gelemem yarın bir saat belirleyip hepimiz girelim bence
  25. The_Dark_Brawlers

Particle

[10:21:41 ERROR]: Can't understand this condition/effect: spawn 1 of particle red dust colored black at location of player (ku.sk, line 16: spawn 1 of particle red dust colored black at location of player') [10:21:41 ERROR]: Can't understand this condition/effect: show 10 of "redstone" particle...