Arama sonuçlarınız

1. The_Dark_Brawlers

Bloğa vurma

Regionu deneme olan bir yerde adam süngere vurursa vuran kişiye {%attacker%.puan} ekliyecek bu yapılabilirmi? on block damage: if event-block is sponge: bu kısmı yaptımda rengionu yapamadım
  2. The_Dark_Brawlers

SkDragon

SkDragon ile renkli particle yapabilirmiyiz? > Color-able particles yazmışlarda konuya
  3. The_Dark_Brawlers

Ağaç yaprakları

Ağaçların yapraklarının serverimde yok olmaması için ne yapmam gerekiyor?
  4. The_Dark_Brawlers

Balance

skriptte kullanılan if player balance is 0: gibi eventleri hangi addon ile yapabiliriz?
  5. The_Dark_Brawlers

bu mesajı hangi plugin yaptırıyor serverimde hidestream yüklü
  6. The_Dark_Brawlers

Eşya enchantı

/bildir <player> komutunu yazdığında adamın elindeki itemin adını loresini enchantını chatte herkese mesaj olarak yollayabilirmiyiz?
  7. The_Dark_Brawlers

Factions

Serverimde böyle bir skript var ama bu skriptte adamın factionu gözükmüyor gözükmesi için ne yapmalıyıyım bu skripti silmeden? on chat: cancel event send "&8[&6Chat&8] &3%player% &7&l: %message%" to all players
  8. The_Dark_Brawlers

Blok kırma

Blok kırmaya çalıştığında wg li alanda you dont have permission yazısını nerden editleyebiliriz?
  9. The_Dark_Brawlers

Particle

Particlelerin renkli halini skriptte nasıl kullanırız?
  10. The_Dark_Brawlers

Plugin Paketi

bir plugin paketi kullanıyorum pakette her giren oyuncuya bu plugin paketidir diye mesaj gidiyor bunu nerden engelliyebilirim? essential configde yok
  11. The_Dark_Brawlers

Chat editer

baştaki harfi büyük yapan diğer tüm harfleri küçük yapan bir plugin arıyorum varmıdır acaba?
  12. The_Dark_Brawlers

On command

adamların /yenile komutu dışında başka komut yazamamasını istiyorum nasıl yaparız?
  13. The_Dark_Brawlers

Citizens

Citizensde npc oluşturduğumda adı tab listesinde çıkıyor bunu engelliyebilirmiyiz?
  14. The_Dark_Brawlers

Sqlibrary

sqlibrary ile 2 serverin skripti birleşebilirmi? örneğin bir serverde adama vip verdiğinde otomatik olarak diğerinede verecek?
  15. The_Dark_Brawlers

wait

wait %arg-1% seconds ERROR Can't understand this condition/effect: wait %arg-1% seconds Bu neden hata veriyor? wait 2+1 seconds Bu şekilde hiçbir hata vermiyor ama çalışıyormu bilmiyorum?
  16. The_Dark_Brawlers

Scoreboard

Scoreboardın çalışmasını engelleyen bir plugin varmı serverimde skript ile scoreboard çalışmıyor?
  17. The_Dark_Brawlers

NoCheatPlus

No cheat plusda adamların birkaç saniye içerisinde yüzlerce komut girmesini engelliyen kısmı neresi? savebackconfig: true configversion: notify: true created: 632 saved: 741 logging: active: true debug: false backend: console: active: true prefix: '[NoCheatPlus] '...
  18. The_Dark_Brawlers

Buycraft

Buycraftda premium alırsak hiç pay almıyormu?
  19. The_Dark_Brawlers

Skript 1.8 oyuncuları

serverde bir sistem var her 1 oyuncu girdiğinde serverda kaç kişi olduğu yazıyor ama bu sayı 1.8 oyunculları girince bozuluyor -100 falan oluyor skript versiyonum 2.1.2
  20. The_Dark_Brawlers

Chest menu

chest menuye adamın kafasını nasıl koyarız? format slot 2 of player with {SkullOwner:%player%} bu şekilde yaptım ama olmadı
  21. The_Dark_Brawlers

On join kick

adam giriş yaptığında eğer 1.8 ise kickleniyor, serverde kicklenen kişilerin on join: add 1 to {player.join} skripttine yakalanmamaları için ne yapmam gerekiyor
  22. The_Dark_Brawlers

Efsane zor skript isteği

adamın tam kafasının üstündeki ve ağanın altındaki blok her saniyede bir cam olacak adam o konumdan hareket edince o cam yaptığı yer eski haline dönecek
  23. The_Dark_Brawlers

Authme (mysql)

Authme Mysql ile çalışan bir site yapmak istiyorum ücret karşılığı yapabilecek olan arkadaşlar özelden mesaj atabilirmi?
  24. The_Dark_Brawlers

%player% Joined the Game.

%player% Joined the Game. bu mesajı hangi plugin yazdırıyor ve bunu editliyebiliyormuyuz?
  25. The_Dark_Brawlers

[istek] Minecraft Version

Servere 1.7.x versiyonu ile girenler kicklenecek bu şekilde yapılabilirmi?