Arama sonuçlarınız

1. Ridvan_44

ShardOfCraft Çalındı! | RedGamer Rezilliği | Riponza Crasher Kullanmayın! |

1.Cisi sen kimsin sana kanıt sunucam ben kendim cüneytin yaptıgını hem biliyorum hemde kanıtımda var gerekde duymuyorum size atmaya o trojen linkini attıgına dair ss attık bakabilirsin dün sen kendinde bize soledin bunu bunu yaptı diye burda boş muhabbete girme !
  2. Ridvan_44

Kardeşim diledigin kadar yaz bize o trojen linkini Hasan İsimli Yani Sanalda ' Cüneyt ' İsimli arkadas attı buda senin ortagınmı her neyse sizde bu işin icinde olmadıgınız ne malüm 2 ssle bu işin icinden sıyrılmaya calısmayın
  3. Ridvan_44

zaten sabahtan beri mc sunucularına vs yazıosun illa kanıt diosan göster beklerim ben konunun bizzat icinde olan birisiyim az cok bilgin varda ne var merak ediyorum anca forumda yazılanlardır baskası yoktur ! konuya illa mesaj atmak icin yazdıgın cok belli
  4. Ridvan_44

Kardeşim Mesaj kasmak icin sabahtan beri karsıma cıkıyorsun girip bakmak yerine konu ile ilgin olmadıgı halde mesaj atıosun
  5. Ridvan_44

Kardeşim ben RoesCraftın Kurucusuyum bu rezalet olay bizimde basımıza geldi ve soulcraftın sahibi cüneyt isimli arkadasda bu işin icindedir bize linki veren kişi odur ! Allahtan Trojeni zamanında farkettik.
  6. Ridvan_44

OPSkyBlock Sunuculara özel Anti-SpBug Skripti (Keşfedilmiş Skript)

Güzel bir skript olmuş tebrikler !
  7. Ridvan_44

40 50'TL ye Script Satin Almak istiyorum..

Kardeşim 1.cisi BerkPW'den habersiz başka yollar ile almaya calısıyorsun o scripti berkden alman gerekirken 2.cisi LeaderOS adlı arkadasa laf atıyorsun adam scriptin sahibi ' sen ne kadar boş bir alemdesin' 3.cüsü hangi skripti alırsan al emin ol o scriptin yapımcısı seni bulur :) unutma...
  8. Ridvan_44

Kilit

Merhaba arkadaşlar Sunucuda komple Pvp paketi bitirdik fakat puan skriptini yapamadık forumda baktım düzgün çalışan yok gibi. Neyse ben yapabilecek arkadaş varsa iletişime geçmesini istiyorum eğer bilgisi daha iyi ise sunucumda skripter alabilirim Sunucu Ip= play.roescraft.com Ts3 İP=...
  9. Ridvan_44

PUAN SKRİPTİ

Merhaba arkadaşlar Sunucuda komple Pvp paketi bitirdik fakat puan skriptini yapamadık forumda baktım düzgün çalışan yok gibi. Neyse ben yapabilecek arkadaş varsa iletişime geçmesini istiyorum eğer bilgisi daha iyi ise sunucumda skripter alabilirim Sunucu Ip= play.roescraft.com Ts3 İP=...
  10. Ridvan_44

[PAYLAŞIM] factionlar için TurtleAndObsidian [SKRIPT]

Denemedim ama katmana noluyor sonra ve clanlarla ne alakası var ?
  11. Ridvan_44

rSK - SlowMod > Sohbet akışını yavaşlatın!

Bu renkler nedense BETADA kullandığın renklerle aynı demek ki renkleri kullanan senmissin Bu arada güzel olmuş skriptin.
  12. Ridvan_44

[Skript] Kırıktaş kazarak kredi alma ve market (V1)

Ne bileyim bana daha önceden bu skripti gordum gibi geldi yani ghost gözyaşı deilde nether yıldızı vardı sanki de kendin yazdiysan Basarilar
  13. Ridvan_44

GhostMC | Normal bir sunucu. - Konu tasarımı güncellendi!

Vay be 2-3 sene önce 300-400 online çeken server geri gelio :)
  14. Ridvan_44

2017 Skripti (EĞLENCE)

Güzel Eglenceli Bir Skripte Benziyor :)
  15. Ridvan_44

Girişte Görünmez Yapma

Rencidelik bisi yok
  16. Ridvan_44

[SK]Pet Skript > 8 çeşit pet, gui destekli !

Başarılı bir Skript kendi sunucumda kullanabilirim.
  17. Ridvan_44

[İSTEK] Survival server için kredi sistemi

Dediklerin shopkeepers ile yapılabilir hatta yapılır 1000 taş kırınca 1 kredi deilde 1000 taşa bir item verdirip aldirabilirsin.
  18. Ridvan_44

PLAY.BETACRAFT.ORG > Her güzel şeyin sonu...

Kardeşim sunucun çok gelişti inşallah dahada gelişmen dileği ile :)
  19. Ridvan_44

Oyunesiri MRJNW > TÜM PLUGIN PAKETI > BY: CRAFTMINER

Anıl şimdi senlede arkadaşım baranla mirza ilede fakat paketler oyunesirine ait toplama demissin de sen hepsini kodladinmi ? NEYSE KONUYA GELELİM PAKETLER KİMSEYE YARAMAZ İSTEYEN DAHA İYİSİNİDE YAPAR + BU KACİNCİ MC BİRAKİSİN BİDE UNUTMADAN BUNA HİRSİZLİK DENİR ! KUSURA BAKMA
  20. Ridvan_44

Batihost.com | Minecraft Oyun Sunucusu Satışları | KARNE HEDİYESİ !

Batihost Skype kullanmıyor fakat eresbos.35 eklersen konustursbilirim sizi
  21. Ridvan_44

//PalasGaming.Nitrado.Net//Kafa Düşürme//TabelaEnch//Bosslar//Banka Sistemi 82 Slot 7GB Ram

kendinden cok eminsin fakat benim kim oldugumu bilmiyorsun bence tanısan bunlarıda demezdin senin acık dediklerin crashleri balonları senden kat kat insanlar once bulan kişiyim editleme diyorsun sunucundan belli editlemen 1 sene öncede aynı şimdide aynı fark yok 2.cisi kurucuyum diosun skypede...
  22. Ridvan_44

//PalasGaming.Nitrado.Net//Kafa Düşürme//TabelaEnch//Bosslar//Banka Sistemi 82 Slot 7GB Ram

K.b Görmemistimde Online dedigin 20 30 cok fazla diyen birisimi ? baska serverları tehdit eden pluginden vb anlamayan skype sövmeye calısan birisimi ?
  23. Ridvan_44

Tebrikler Kendi Sunucusuna Başarılı Yazmana Sevindim :)