Arama sonuçlarınız

1. CrohPsh

TeamMatixBT alımları Builder Takımı !!

TeamMatixBT amaç: güzel yapılar yaparak ün almak ve yaptımız satışlardan para kazanmak herhangi bir türlü para kazanabilecekmiyim? evet her yapılan satıştan herkese bölünecektir para. eğer sunucu hostlarsak build için paranın bir kısmı oraya gider katılabilirmiyim? yaşın 13 den büyükse, ben bu...
  2. CrohPsh

TeamMatixBT alımları Builder Takımı

TeamMatixBT amaç: güzel yapılar yaparak ün almak ve yaptımız satışlardan para kazanmak herhangi bir türlü para kazanabilecekmiyim? evet her yapılan satıştan herkese bölünecektir para. eğer sunucu hostlarsak build için paranın bir kısmı oraya gider katılabilirmiyim? Premium hesabın varsa, yaşın...
  3. CrohPsh

LOWCAST YETKILI ALIMLARI SKRIPTER MIMAR GRAFIKER!

LowCast YETKILI ALIMLARI! =|= Uzun zamandır beklediniz bişeydi ve artık zamanı geldi! =|= 1. SKRIPTER ALIMI 2. MIMAR ALIMI 3.GRAFIKIR ALIMI =|= NASIL KATILINIR: Skripter olucaklar için LowCast Skripter Kuralları Ve Nasıl Olunur: - skype selimhan893 ekleyin ve ekledikten sonra Skripter olucaklar...
  4. CrohPsh

[SKRIPT] Ozel Mesaj | Chat duzenleyici | Bence her sunucuya lazım!

<-> ProChat V0.1 <-> herkese selam arkadaşlar bu gün yeni yapmış olduğum skript sunucunuzdaki ozel kişilerin chatlerini ayarlamakta ve ayrıca ozel mesajlarıda ayarlıyor KOMUTLAR: /om <oyuncu> <mesaj> /ProChat tag ver oyuncu <prefix%player%suffix> beyler dahaca versionu 0.1 pek geliştiremediğim...
  5. CrohPsh

Skripter alımı

Herkeze merhaba arkadaşlar bugün SurvivalGames sunucum için skripter alımı yapacağım katılmak isteyenler skypemı ekleyerek bağlantı kursunlar Skype:selimhan893
  6. CrohPsh

Konu kapandı

Konu kapandı
  7. CrohPsh

LowCast Dunya ilki sunucu türü! | LowCast Yetkili Alımı

LowCast Dunya ilki sunucu türü! <<<||-=(( <-[+]-> ))=-||>> LowCast Yetkili Alımı Alimlara katilmak icin: Adım: (adınız) olmak istediğim yetki türü: (ADMIN,REHBER,MOD YOK!!,MEDIAVEL BUILDER) Minecraft'daki nickim: (Minecraft'daki nickiniz) Yaş: (Yasiniz) en iyi kulandığın 10 plugin : - - - - -...
  8. CrohPsh

GreenSky [SKYBLOCK] Tasarimci, WEB MASTER

[GreenSKY] Öncelikle tasarımcı olmak isteyen arkadaşlarımıza şartlarımız: saygılı olmalı Uğraşmalı İşini iyi bilmeli Animasyon yapmasi şart değildir Ve gelelim WEB MASTER olmak isteyen arkadaşlarımıza şartlarımız: sSaygılı olmalı Uğraşmalı İşini iyi bilmeli WEB hostunu biz vericez...
  9. CrohPsh

TeamFactBlue (FTB) Build takımımıza! Alımlar başladı!!

TeamFactBlue +-=|=-+ Alım zamanı +-=|=-+ Herkese merhaba arkadaşlar yeni kurduğum build team için alım yapmaya karar verdim. ilk maplerimizi bedava dağıtıp ünlenicez sonra paralı satışlara başlicaz. Build takımımızın alıcağı builder türleri: 1. Terraformer (4 Adet) 2. Orta çağ yapıt mimarı (6...
  10. CrohPsh

TeamFactBlue (FTB) Build takımımıza! Alımlar başladı!!

TeamFactBlue +-=|=-+ Alım zamanı +-=|=-+ Herkese merhaba arkadaşlar yeni kurduğum build team için alım yapmaya karar verdim. ilk maplerimizi bedava dağıtıp ünlenicez sonra paralı satışlara başlicaz. Build takımımızın alıcağı builder türleri: 1. Terraformer (4 Adet) 2. Orta çağ yapıt mimarı (6...
  11. CrohPsh

TeamFactBlue (TFB) BuildTeam alımı

TeamFactBlue +-=|=-+ Alım zamanı +-=|=-+ Herkese merhaba arkadaşlar yeni kurduğum build team için alım yapmaya karar verdim Build takımımızın alıcağı builder türleri: 1. Terraformer (4 Adet) 2. Orta çağ yapıt mimarı (6 adet) 3. Her tür (2 adet) +-=|=-+ Katılımak +-=|=-+ katılmak için tek...
  12. CrohPsh

CraftWoowz skyblock sunucusu alımlar aktif!!

=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_= DIKKAT! YAŞI KÜÇÜK ARKADAŞLAR URAŞTIRMASINLAR BENİ İşte alım türlerimiz arkadaşlar! [*] Pluginer [*] Rehber...
  13. CrohPsh

CraftWoowz +12 oyunlu hub sunucusu için ortak ve pluginer aranıyor

Öncelikle admin olmak isteyen arkadaşlarımız şu pluginlerin hepsini detayina kadar bilmesi şartır! . CreateYourOwnMenus . MakeYourOwnCommands . ChestShop . WorldGuard . ShoopKeeper . Minigames Kurucu alımıda aynı şekildedir ama kurucu olucak arkadaşlarımız ayda 15tl vermek şartındadır. Bunları...
  14. CrohPsh

CraftWoowz +12 oyunlu sunucumuz için Admin alımı var

Öncelikle admin olmak isteyen arkadaşlarımız şu pluginlerin hepsini detayina kadar bilmesi şartır! . CreateYourOwnMenus . MakeYourOwnCommands . ChestShop . WorldGuard . ShoopKeeper . Minigames Kurucu alımıda aynı şekildedir ama kurucu olucak arkadaşlarımız ayda 15tl vermek şartındadır. Bunları...
  15. CrohPsh

CraftWoowz pluginer aranıyor!

Pluginer olmak için belli şartlar: 1.Sadakatli olucak! 2.hergün yaklaşık olarak 3 saat server ile ilgilenmeli 3.Benim işime karışmayacak! 4.En az +11 Yetkili olmak için Skype mı ekleyin eklerken mesajınız Yetkili alımı için geldim[Kuralları okudum ve kabul ediyorum] şeklinde olmasa alım...
  16. CrohPsh

CraftWoowz pluginer aranıyor!

Pluginer olmak için belli şartlar: 1.Sadakatli olucak! 2.hergün yaklaşık olarak 3 saat server ile ilgilenmeli 3.Benim işime karışmayacak! 4.En az +11 Yetkili olmak için Skype mı ekleyin eklerken mesajınız Yetkili alımı için geldim[Kuralları okudum ve kabul ediyorum] şeklinde olmasa alım...
  17. CrohPsh

CraftHire.serv.nu Builder alımı

Bir builder alımı ile karşınızdayız Builder olmak için tek yapmanız gereken şey CraftHire.serv.nu sunucumuza girip kaydolun pusuladan akademi kısmına giriniz ordaki tabelalar size neyapıcanızı gösterir
  18. CrohPsh

CraftHire !CIVITMAYACAK! yetkili alımı Koşun kaçırmayın!

Alım Türlerimiz: 1-) Pluginer 2-) Moderator 3-) Reklamci 4-) Rehber Admin alımı için gelenlerin Allah belasını versin Alımlara katılmak için Skypem:selimhan893
  19. CrohPsh

CraftHire yetkili alımları! | 8 farklı minigame! |

Serverimize .Pluginer .Skripter .Rehber .Builder Aranır katılmak için skypem:CrohPsh ekleyerek alımlara katılabilirsiniz!
  20. CrohPsh

CraftHire Builder ve skripter alımı

Skypem:Crohpsh beni ekleyerek alımlara başvurabilirsiniz
  21. CrohPsh

MCSW Pluginer-Moderator-Skripter alımları

MCSW yetkili alımları .Pluginer .Moderator .Skripter Alım için Skype:CrohPsh
  22. CrohPsh

[MCSW]Hub sunu Yetkili alımları

MCSW hub sunucumuza - Skripter - Moderator - Builder Aranır Skype:CrohPsh
  23. CrohPsh

>MCSW işçi arıyor - Skripter - Moderator - Pluginer

>MCSW işçi arıyor >- Skripter >- Moderator >- Pluginer(kodlamayı bilen) >- Builder skypem:CrohPsh
  24. CrohPsh

MCSW Pluginer-Moderator-Skripter alımları

>MCSW işçi arıyor >- Skripter >- Moderator >- Pluginer(kodlamayı bilen) skypem:CrohPsh
  25. CrohPsh

MCSW moderator alımı PREMIUM SERVER

>MCSW işçi arıyor >- Pluginer >- Moderator >- Pluginer(kodlamayı bilen) skypem:CrohPsh