Arama sonuçlarınız

1. T

Unity Animasyon Yardım

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar ; ben bir fps oyun yapıyorum ve oyunda kalan tek şey animasyonlar ben karakter ve silahı size versem bana animasyonları yapar mısınız? karakterin eline silahı koyabilir misiniz; istediğim animasyonlar; yürüme, koşma , durma , silah ateş , zıplama , şarjör...
  2. T

Unity C# Yardım Kod Hatası Lütfen Yardım

peki teşekkürler kodu hemen ekliyorum
  3. T

Unity C# Yardım Kod Hatası Lütfen Yardım

Öncelikle herkese iyi günler; ben unity de bir oyun yapıyorum kendimi geliştirme amaçlı fakat login sistemini yaparken kod da ben bir hata bulamama rağmen kod istediğim gibi çalışmıyor. İlgilenler Lütfen Bana Yardım Edebilir mi? Yardım Etmek isteyen kişiler için skype yazıyorum skype...
  4. T

Unity Karakter Animasyon Yardım

Arkadaşlar öncelikle merhabalar; Unity de karakter animasyon yapmasını bilen birileri varsa eğilme koşma nişan alma karaktere silah verme yürüme ve durma animasyonları gibi yardım edebilir misiniz? Bana Ulaşmak İçin Skype : tatto123321 Not: İstediğim şey kod değildir animasyonlar ve karaktere...
  5. T

Arkadaşlar Unity3D Bilenler İçeri Lütfen:D

Arkadaşlar Unity de ; animation.Play("ates"); kodunu yazdım fakat aşağıdaki gibi bir hata aldım nasıl düzeltebilirim lütfen yardım edin arkadaşlar. Admicos
  6. T

Unity Animasyon Lutfen yardim edin

pardon ben yanlış yazdım buraya kod yazarken animation yazıyorum fakat hata veriyor nasıl düzeltebilirim lütfen yardım eder misiniz?? Bu arada Kullandığım kodlama dili javascript
  7. T

Unity Animasyon Lutfen yardim edin

Oncelikle herkese merhaba arkadaslar. Ben bir unity oyunu yapiyorum silah scriptini yazdim fakat animasyonda Animasyon.play ("ates"); Kodunda play de hata veriyot arkadaslar lutfen yardim eder misiniz? Cok onemli arkadaslar Simdiden yardim eden herkese tesekkurler bana ulasmak isteyenler...
  8. T

Oyun İçi Grafiker Aranıyor...(Modelleme)

Araç.. Silah araba bina gibi şeyler
  9. T

Oyun İçi Grafiker Aranıyor...(Modelleme)

Arkadaşlar oyun için modelleme yapabilecek yetenekli kişiler aranır benle iletişime geçmek isteyenler skypeden eklebilirler... modelleme yapılacak şeyler: silah, bina , araç gibi şeyler unity de kullanılacaktır... skype adresim: tatto123321
  10. T

Grafiker Araniyor...

Hemen kabul ediyorim
  11. T

Grafiker Araniyor...

Arkadaslar grafigine guvenen usta grafikerler varsa benle iletisime gecebilir mi lutfen Skype adresim: tatto123321
  12. T

authme istek

sunucum nitrado deil batıhost nasıl yapacam bilmiyorum deniyorum ve olmuyor çalışmıyor
  13. T

authme istek

arkadaşlar benim bungeecord cracklı serverım var fakat ben buna authme nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum lütfen yardım edermisinz nasıl yükleyecem authme yi bungeecord lütfen yardım
  14. T

Hack Grubu

Merhaba Arkadaşlar Yeni bir Hack Grubu Kuruyorum Katılmayak İsteyenler varmı katılmak isteyenler bana ulaşsın Skype: tatto123321 bana ulaşın
  15. T

Reklamcı Aranıyor

Peki senle nasıl iletişime geçicem Senle çalışabilirim fakat senle nasıl iletişime geçeceğim
  16. T

Acil reklamcı aranır lütfen çok acil

Evet yapar mısın
  17. T

Acil reklamcı aranır lütfen çok acil

Merhaba Arkadaşlar Serverimiz için reklamcıarıyoruz server için bütün yaz boyunca uğraştık ve şimdi pes etmek istemiyorum arkadaşlar servermızın sağlam reklamını yapacak kişi aranır lütfen yardım edinsağlam reklamcı aranır skype: tatto123321 server: eu.bowtienetwork.com
  18. T

Reklamcı Aranıyor

Merhaba Arkadaşlar Serverimiz için reklamcı arıyoruz server için bütün yaz boyunca uğraştık ve şimdi pes etmek istemiyorum arkadaşlar servermızın sağlam reklamını yapacak kişi aranır lütfen yardım edin sağlam reklamcı aranır skype: tatto123321 server: eu.bowtienetwork.com
  19. T

Mod yükleme

Neden bende uzak masaüstü var onda olmaz mı
  20. T

Mod yükleme

Merhaba arkadaşlar benim bir hub serverım var ben o hıb server à nasıl Mod yükleyebilir im çok güzel planlarım var lütfen yardım ederseniz sevinirim
  21. T

advancedsurvivalgames

Merhaba arkadaşlar bügün sizden bir şey isteyeceğim Arkadaşlar bana advancedsurvivalgames plugin ini gönderebilir misiniz lütfen arkadaşlar gönderecek arkadaş eklesin Skype: tatto123321 Şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar atarsanız beni çok mutlu edersiniz arkadaşlar lütfen
  22. T

Server à Mod yükleme

yapamyı bilen biri yardım etsin lütfen
  23. T

Server à Mod yükleme

Selam arkadaşlar Ben bir Server kurdum hub server ama ben bu server à Mod yüklemeyi bilmiyorum yüklemesini bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
  24. T

skript istek

merhaba arkadaslar serverım ıcın lazım olan bır skrıpt var bı kac kısıye sordum skrıpt ıle yapılır dedıler lazım olan sey: Survival games plugin inde Teir one ve tier Two Chest diye klasörler var Ama burda plugn Chestlerin yerlerini kendisi ayarlıyor benim istediğim Ender Chestler tier Two...
  25. T

reklamcı alımı vardır hadi girsene ne bekliyorsun

Merhaba arkadaşlar Serverimize sağlam reklamcı aranır ama sağlam reklam yapacak kişi aranır Skype; tatto123321