Arama sonuçlarınız

1. BuzzyRai

Yeni Açıldık !|Yetkili Alımları | ScarryS.aternos.me |

Sunucumuz yeni açılmıştır . Şuanlık Hayatta Kalma Sunucusudur . Yapım Aşamasındadır Ancak Genede Gelebilirsiniz . SUNUCU İP : ScarryS.aternos.me Kurucu : Buzzyrai ( ScarryS ) Baş Admin: Adminler : Baş Moderatör : Moderatörler : Baş Rehber : Rehberler : Reklamcı : Sen Yoksan 1 Kişi Eksiğiz !
  2. BuzzyRai

Steampowered ve Steam community sitelerinde steam hesabıma giremiyorum acil yardım !

Konu başlığında görüldüğü gibi . steam hesabıma steampowered ve steam community sitelerinden giremiyorum . steam hesabımın her şeyini doğru giriyorum . Hatalı giriş yazısı çıkıyor . Lütfen yardım edin .
  3. BuzzyRai

Premium Sorunu Acil Yardım Lazım !!

Öncelikle merhaba . Yıllardır kullandığım Premium hesabım şimdi minecraft ın kendi sitesine girmiyor eposta ve ya şifre yanlış gibi şeyler diyor . Herşeyi kontrol ettim şifremi 2 kez değiştirerek denedim . Ama olmuyor benim gibi sorun yaşayan başkaları var mı ? Veya çözümünü bilen.
  4. BuzzyRai

Pelerin konusunda yardımınız lazım

Öncelikle merhaba benim minecraft'ın orjinal sitesinden alınmış bir premium hesabım var ( kendim satın aldım ) skinini değiştirebiliyorum ancak pelerin ekleyemiyorum . Nasıl ekleyebilirim ?
  5. BuzzyRai

The Last Of Us Online Pass Sorunu

Herkese Merhaba ben orjinal The Last Of Us aldım Online Pass ıda var ancak nereden gireceğimi bilmiyorum . Bilen birisi yardım edebilir mi lütfen. NOT: Playstation 3 kullanıyorum
  6. BuzzyRai

Facebook problemi

Facebook açılmıyor ve ya çok yavaş açılıp hiçbir şey yapılamıyor çözümünü bilen var mı ?
  7. BuzzyRai

Minecraft Hata Veriyor

Başlıkta belirttiğim gibi Minecraft hata veriyor hatada şu '][/URL]
  8. BuzzyRai

Minecraftta Who's Murderer Oynayacak 2 kişi

Eğlence amaçlı Minecraftta Who's Murderer Oynayacak 2 kişi lazım daha önce aynı konuları @Switcher açmıştı bu sefer ben açıyorum oynamak isteyen var ise Özel mesaj yolu ile bana ulaşsın
  9. BuzzyRai

Playstation 3 İçin oyun önerisi

Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim . Playstation 3 500 GB için oyun önerisi lütfen Şuanlık Bütçem 120 lira oyuzden lütfen 120 lira ve altı olsun :D
  10. BuzzyRai

Lütfen Okuyun

[Düzenledi]
  11. BuzzyRai

Crazy Craft Sorunu

Herkeze Merhaba Ben Crazy Craft 3.0 ı açmaya calısırken boyle bir hata ile karşılaşıyorum şoyle yazıyor java could not create the java virtual machine Yardımcı Olun Lütfen Oynamak İstiyorum Sistem Özelliklerim 4 GB ram 1 GB ekran kartı Pentium R İşlemci
  12. BuzzyRai

Neden Türkler Anime Sunucuları Açmıyor ???

Türk'lerden Biriside Çıkıp Doğru Duzgun Anime Sunucusu Açmadı Bunun Sebebi Nedir Lütfen Anti Animeciler Cevaplamasın Cevaplıycaklarsada Konuyu Sapıtmasın Lütfen. Forumda Gorduğum Okadar İyi Skripter-Pluginer-Java,Vb Şeyler Bilen Büssürü Kişi var ve Bu Kişilerin Bağazıları Anime İzliyor Ama...
  13. BuzzyRai

Lutfen Yardım Edin Acil

Oncelıkle Herkeze Merhaba Minecraft Turkiye Forumu.Ben Windows 10 a geçtim bı kaç hafta oldu son 2 gundur Bılgısayarım Cok Yavaşladı ve Arada Takılıyor Sonra bi baktım ne oldugu bellı olmıyan ısımsız launcherler açılıyor zar-zor kapatıyorum Sonra explorer Açılıyo arada ben açmadıgım halde...