Arama sonuçlarınız

1. ByClearBy

WAR {MMORPG} Sınıflar <> Zindanlar <> Birlik <> Grup <> Açık Dünya %99 Emek

Sunucu ne zaman açılıyor sen onu söyle bize. Merakla bekliyoruzz.
  2. ByClearBy

WAR {MMORPG} Sınıflar <> Zindanlar <> Birlik <> Grup <> Açık Dünya %99 Emek

Sunucuyu Mutlaka AÇ bence. 5-6 arkadaş böyle bir sunucu arıyorduk. İnşallah açılırda gelir oynarız :)
  3. ByClearBy

Harften Kelime oluşturmaca

Unuturum huyum kurusun
  4. ByClearBy

Irmak adlı çocuğun yaptığı devrenin tuşunun bozukluğu
  5. ByClearBy

Ğ alfabemizin bir harfidir. R ile devam :D :D :D
  6. ByClearBy

Istakoz :D :D
  7. ByClearBy

Kızartma :D
  8. ByClearBy

Alttakine Soru Sor

ne kadar zirveye çıkarsan çık alçaktakilere hep küçük gözükürsün. Soru Salçalı ekmek mi ekmek li salça mı ?
  9. ByClearBy

ZoomNW | Efsane'ye Yol Ver ! | Hunger Games | Takas | Ve daha fazlası...

Ellerine Sağlık Kardeşim.Ziyaret edeceklerim arasında...
  10. ByClearBy

Alttakine Soru Sor

Yaşamak ve sevmek için galiba :D Soru:Şaşırtıcı olmak mı şaşırtılan olmak mı ?
  11. ByClearBy

Merhaba arkadaşlar başlık açık ve net ben bir kelime vereceğim sizde son harfinden yeni bir kelime yapacaksınız.Sonra diğeri üsttekinin son harfiyle kendi bir kelime oluşturacak. Başlıyorum: Patates
  12. ByClearBy

Alttakine Soru Sor

Hayır değilsin Soru:İnsansız Dünya mı Dünyasız İnsan mı daha kötüdür ? :D
  13. ByClearBy

Tekrardan Merhaba

Konuyu baltalamayın.. Moderatörler zaten taşırlar. Soruya cevap arıyorum vermeyecekseniz lütfen konudan çıkınız iyi günler. Hoşbuldum. Teşekkürler.
  14. ByClearBy

Tekrardan Merhaba

Uzun süredir yoktum fakat nedense MC Aşkım arttı ve yeniden başlamaya karar verdim. En kısa süre içerisinde bir Gerçek yaşam vb. bir sunucu açmayı planlıyorum.Bu konuda ne gibi fikirleriniz var? Yani şu an bir sunucu açsanız hangi türde açarsınız vs vs. Bunu konuşalım istiyorum...
  15. ByClearBy

Konu kapansın

İhanet ? Eski ortağım çağırdı bende sizin tavırlarınızdan bıktım çıktım gittim. AYRICA SERVERİNİZDE YETKİLİ OLMAK UMRUMDA DEĞİL.
  16. ByClearBy

| MiraNetwork | | Faction | 1.8 - 1.12.2 | BankaSoygunu - Marijuana - Boss - Rütbe | Haydi Sende Aramıza Katıl ...

İyi hoşta Skypeden Rahatsız etmeseniz güzel olacak 2 dakikada 100 reklam yapıyorsunuz -_-
  17. ByClearBy

Paypal türkiye kapanıyor

Allahın cezası ülkeden ? Kardeşim denecek bir şey bırakmadın. (Susturulma sıkıntısı olmasaydı çok şey denebilirdi ama neyse Allahın cezası ülkeden diyerek kullandıgın cümle ve senin kapasiteni anlıyorum şaka amaçlı olsa bile dahi böyle demen hata )
  18. ByClearBy

Konu kapansın

Solari Build Team'a Teşekkürler. -Server Yetkilisi TuranOncu
  19. ByClearBy

En Sevdiğin Arkadaşın Kim?

Şuanlarda en iyi yoldaşım @ZeYus0308
  20. ByClearBy

[REKOR DENEMESİ] Sırasıyla Sayı Yazıyoruz

233 233 233 233
  21. ByClearBy

Yeni bir proje #IceMC

Bence yap da gelip oynayalım.
  22. ByClearBy

RoaselNetwork:Yaz Planı [Prisondan Sonra]

Tek oyunculu sarmaz. Çünkü Filmde oldugu gibi Tek başına hayatta kalamazsın.
  23. ByClearBy

Dizayn felan hepsi halledilecek fakat WhiteListten dolayı endişeliyim. Sigara fikrine gelirsek güzel. O içildiğinde Zehir I felan'da verilebilir. Serverde olabilecek meslekler aynı filmdeki yada kitaptaki gibi Aşcı,Tarımcı vb. Ayrıca Hikaye kısmınıda hallederim.
  24. ByClearBy

Merhaba arkadaşlar yazın bir server açacağım. Serveri açarken Labirent Ölümcül Kaçış filminden esinlendim aynı ordaki gibi Labirentin ortasında bir yer olacak köy gibi orda tarım vb olacak.Sunucu Whitelist olacak öncelikle zaten filmi izlemeyenler veya kitabını okumayanlar dediklerimden...