Arama sonuçlarınız

1. A

KONU SİLİNSİN LÜTFEN

KONU KAPATILSIN
  2. A

Skinim nasıl?

İnternette bulduğum ve kullandığım skinimi sizinle paylaşmak istedim. Sizce nasıl? Eğer daha güzelini yaparsanız lütfen benimle paylaşın :)
  3. A

Türkiye'de Neden Towny Sunucu Yok?

Türkiye'de açılsa eğlenceli olabilir. Yabancı sunucularda oynamıştım baya eğlenceliydi. Sizce de açılmalı mı ?
  4. A

KONU KAPATILSIN

KONU KAPATILSIN
  5. A

Creeper Patlayınca hasar vermiyor

Merhaba, Lapissiz bir Faction deniyorum. Ama sunucumda bir sorun var; Creeperlar patlayınca moblara dahil hiçbir oyuncuya zarar vermiyor. Pluginleri baya kurcaladım ama bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
  6. A

Faction sunucu için skripter Alımı

Merhaba, Lapissiz hammaddesiz bir Faction sunucusu deniyorum. Bir Skripter'a ihtiyacım var. Bana skype üzerinden ulaşabilirsiniz. Skype: kadir cengiz (flash foto)
  7. A

DeepCraft @@ Süper Kitler @@ Emek Spawn @@ MiniGamesler

Özellikler: Sunucu KitPVP sunucusudur. Spawn tamamen bize aittir. Minigamesler bulunu. (Şimdilik sadece TNTRun var.) PVP yapılacak geniş alan. Tabelalarla Map üzerinde ışınlanmalar. Sunucu Özellikleri: 8 GB Ram. (Gerekince artacaktır) 200 kişilik slot. Anti-Hile Anti DDOS Sunucudan Birkaç...
  8. A

MuKaCe Factions! @@ Moblara Dönüşme @@ Lapis Saçmalığı yok @@ Hammadde Saçmalığı Yok

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki sunucu denenme aşamasındadır. Özellikler: Lapis ve hammadde gibi saçmalıklar yok! Kendi kendimize kasılabileceğimiz hammadde dünyası var! VIP ler için /donusum komuduya moblara dönüşme özelliği var! VIP'ler için özel villalar ve evler var! Dengeli market var...