Arama sonuçlarınız

1. Polyana15

SONTURK.net > SONTÜRK Survival 1.8.x / Hilesiz bir oyuna ne dersin?

Kardeşim Süper bir Survival Server Açıyorsun Neden Kapatma gereği duyuyorsun? Anlamıyorum! Ekonomik Sıkıntı Çekiyorsan Ortak bul kendine ekonomisi sağlam olan yoksa yardım edek. Kardeşim Süper bir Survival Server Açıyorsun Neden Kapatma gereği duyuyorsun? Anlamıyorum! Ekonomik Sıkıntı...
  2. Polyana15

[SK] Yardım

ya plugin yüklemek istemiyom cok plugin oldu serverde
  3. Polyana15

[SK] Yardım

Selamun Aleyküm; Beyler Survivalda Rütbe Sistemi Yapıcamda Bunun için Bir Skript Yazabilicek Baba yigit Varmı?
  4. Polyana15

PvpLevel Plugini Hakkında Yardım

# General settings settings: replace-string: '[LEVEL]' max-level: 100 # Defines how much xtra kills you need for each level # In this example we take 4 as default kills and 1.0 as increment # lvl 1 = (4 * 1) + (1.0 * 0) = 4 kills. # lvl 10 = (4 * 10) + (1.0 * 10) = 50 kills...
  5. Polyana15

Featherboard

kardeş sorun bırakmammı simdi sen biliyorsan yardım et sadece
  6. Polyana15

PvpLevel Plugini Hakkında Yardım

selamun aleyküm, Serverimde PvpLevel Plugini varda adamlar adam öldürdügünde leveli artıya fakat söyle bi sorun var adamlar ölüncede kendi leveli artıyo o yüzden ölüp ölüp level kasabiliyolar bu birinci sorun birde Adamlar 1 kişi öldürdügünde 1 level artsın istiyorum fakat öyle yapamadım 1...
  7. Polyana15

Featherboard

yardım edebilirmisinSkype Verem Gel istersen Skype: SemihTR Sevdim ve oyuncular Tarafından istenmi yo ben onu eski serverim skyblock icin almıstım simdi survivala donunce survivalda kötü oldu o scoraboarda top10 oldugundan o lzm bana
  8. Polyana15

Survival Hayata Kalma Sunucusu ustacraft.axitrbilisim.com:1124 YAKKINDA ACILICAK.

Perfect Cok güzel olmus Elinize SAğlık!!!
  9. Polyana15

ShiptarGaming / 1.7x - 1.8x / KöylüTakas-DomPara-Meslek /

Kardeş Özür dileriz Reklamcıları uyarıcam!
  10. Polyana15

Featherboard

Çalıntı degl Kardeşim
  11. Polyana15

Featherboard

Featherboard vardı bende Silmek istiyom scoreboard yapıcam fakat sildim featherboardı ama oyunda hayla duruyo gitmedi plugin yok ama
  12. Polyana15

İtem Ban lama Enchli Elma?

Beyler Plugin Kullanmadan Essentialsdan Nasıl item yasaklarım , essentialsdan olmuyorsa hangi pluginle ban lanıyor itemler?
  13. Polyana15

SuperCensor Bozuluyor?

bence hallolmaz orası claimde pvp acılıp acılmamasıyla ilgili bu arada sen bende skypede ekliymissin biz tanısıyoz :D Progamer senin serverin dimi ben NostangsCraftdan semih
  14. Polyana15

SuperCensor Bozuluyor?

GriefPrevention: SeaLevelOverrides: world: -1 world_nether: -1 world_the_end: -1 Claims: Mode: world: Survival world_the_end: Disabled world_nether: Disabled PreventTheft: true ProtectCreatures: true PreventButtonsSwitches: true...
  15. Polyana15

SuperCensor Bozuluyor?

Sruvivalda Adamlara İtemsizken vurulmuyor Defensed diyor illa item atıcan eline öyle vuruluyor Nasıl ayarlayabilirim
  16. Polyana15

SuperCensor Bozuluyor?

Bir Soru daha sorabilirmiyim
  17. Polyana15

SuperCensor Bozuluyor?

Selamün Aleyküm, Beyler Bi Yardım Lütfen Yardım! SuperCensor Kendi Kendine Bozuluyor, Ayarlıyorum Calısıyor ilk basta Sc reload filan işliyo biraz gectikden sonra calısmamaya baslıyor reset atmadan hemde server acıkken bozuluyor kendi kendine reset atsam tmm dicem bisey cakıstı daha reset...