Arama sonuçlarınız

1. U

VİP satma sistemi

Enjin den yapmayı düşündüm sayfa yenilenmiş bu konuyla ilgili video var mı veya VİP satışını Nasıl yapabilirimim üstadlarım Sent from my iPhone 6S using Tapatalk
  2. U

Sunucu kapanıyor sorun yardım edin

Sunucuyu açıyorum sürekli yeniden kapanıyor bir de eula=true Online mod=false Yaptım crack liler girsin diye 1sunucumdan aldım serveri Sent from my iPhone 6S using Tapatalk
  3. U

Factions server isim önerisi

O zaman acele etmeden bir isim uydur. Teşekkürler Sent from my iPhone 6S using Tapatalk
  4. U

Komik değilsin. Teşekkürler Sent from my iPhone 6S using Tapatalk
  5. U

İsime ihtiyaç var arkadaşlar acil beğendiğiniz isim varsa yoruma like atın acill Sent from my iPhone 6S using Tapatalk
  6. U

Evet arkadaşlar, Minecraft serveri olupda sitesi olmayan kalmasın

Hadi Sent from my iPhone 6S using Tapatalk
  7. U

Merhabalar Sitemden VİP satışı Nasıl yapılır

Teşekkürler Sent from my iPhone 6S using Tapatalk
  8. U

Nasıl ekleyeceğim nereye ekleyeceğim Sent from my iPhone 6S using Tapatalk
  9. U

Başlıkta da belirttiğim gibi Merhabalar Sitemden VİP satışı Nasıl yapılır. MySQL bilmiyorum wordpress eklemeyi düşünüyorum html 5 css3 falan biliyorum satış işini Nasıl yaparım PayPal Satın al butonu hazırladım bir de mobil ödeme butonu ödemeyi yaptıklarında linke göndermek istiyorum ama özel...
  10. U

Builder alımı var!!!!!!!!!

Nereye yazmalıyım Ömer Bey? Sent from my iPhone 6S using Tapatalk
  11. U

Builder alımı var!!!!!!!!!

6-8 gb server için builder arıyoruz sunucu factions olacak ayrıntıları konuşuruz Sent from my iPhone 6S using Tapatalk
  12. U

Premium mu crack mi????

Arkadaşlar artı ve eksi yönleri söylermisiniz Premium ve crack Serverlerin karar veremiyorum da??? Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. U

Arkadaşlar hosting mc server kurulur mu

Teşekkürler Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. U

Arkadaşlar hosting mc server kurulur mu

Elimde birsürü host ve domain var bir host a mc server kurulur mu Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. U

Server açmak

Teşekkürler herkese o Zaman ben önce Java öğreniyim Sent from my iPhone using Tapatalk
  16. U

Server açmak

Pluginleri Java san daha kolay başka bişi ile yapamaz mıyım Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. U

Server açmak

Java çok zor değil mi yaaa Sent from my iPhone using Tapatalk
  18. U

Server açmak

Arkadaşlar daha önce hiç server açmadım ama onun haricinde html ve css dillerini biliyorum fakat bu server konusunda yardımcı olmaz benim için para sıkıntı değil batı host tan falan alırsam zor olur mu bir de dil olarak hangi dili öğrenmeliyim Sent from my iPhone using Tapatalk
  19. U

Türkiye de bir ilk projeye sponsor aranıyor +250 online garanti | Youtuberlerin projesi

Web sitenizin tasarımına ortak olurum tasarım ve kodlamayı ben yaparım Sent from my iPhone using Tapatalk
  20. U

Server açmaya karar verdim sponsor arıyorum

Size hem finansal destek hemde oyunda destek olabilirim onaylar iseniz mesaj attın anlaşalım Sent from my iPhone using Tapatalk
  21. U

Server açmaya karar verdim sponsor arıyorum

Ben yapabilirim Sent from my iPhone using Tapatalk