Arama sonuçlarınız

1. O

Sistemim Yetermi Yardım

Eski bir pcye windows server 2008 yüklemeyi düşünüyorum pc intel atom işlemcili ve 1 gb rami var bu sistemle 2-3 kişi vanilla oynayabilirmiyiz? Hexxit oynama şansımız varmı?
  2. O

Yardım

arkadaşlar bitmiş kitabı açabilir miyiz normalde mümkün olmasığını biliyorum ama belki bi yolu vardır diye çünkü çok lazim :(
  3. O

Kızıltaş yardımı

arkadaşlar 5 tane devrem var bu 5 devrenin 4 dü de aktif olunca devrenin çalısmasını istiyorum bunu nasıl yapabilirim not: devrelerin sırası olmamalı
  4. O

yardım konuları için bakabilirsiniz

arkadaşlar uzun zamandır aklımdaydı bir ask fm sayfası açtım burada sorunlarınızı çözmeye çalışacağım gerekirse resimli yanıt da verebilir bilmiyor isem bile sizi bi yere yönlendirebilirim işte link: http://ask.fm/minecraftsor
  5. O

ortaçağ temalı köy

arkadaşlar bulduğunuz,yaptığınız orta çağ temalı güzel köyler varsa koyar mısınız macera mapında kullanmayı planlıyorum
  6. O

nasıl oluyor bu

arkadaşlar hypixelin yaptığı maplarda cüce zombiler ve uçan creeperler var bunu nasıl yapıyor? biraz kurcaladım istediği herşeyin spawnerini yapabiliyor peki bunu nasıl yapıyor? açıklayabilecek varsa sölesin minnetar olucam
  7. O

minecraft 1.5

arkadaşlar galiba minecraft 1.5de kumların düşmesi animasyonunda sorun var sizdede oluyormu?
  8. O

kızıltaş yardım

arkadaşlar kızıltaş ve komut bloğundan anlayan kimseler arıyorum bana yardım edicekler hamachi adı banayardım şifre : 123 ip: 25.143.195.230
  9. O

açlık oyunları

arkadaşlar bir açlık oyunları mapı yapıyorum ama kaç kişilik yapacağım konusunda kararsız kaldım hamachiden bi server açacağım için kişiler dolmadan map başlamayacak sizce kaç kişilik yapayım?
  10. O

avize yardım

arkadaşlar 100x100 daire bi alana avize yapmak istiyorum mimarlıkta pek başarılı değilim heryeri aydınlatıcak bir avize yapmanızı istiyorum birden fazla kişi gelirse aklıma en yatanı seçiceğim ağ adı : avize yardım şifre: 123 hemen yardım edecek olursa çok sevinirim...
  11. O

EXTREME KAÇIŞ

Gerçekten eğlenceli ve çok zor bir map kısa sürüyor amacınız arkanızdan gelen tntlerden kaçıp bölümü tamamlamak resimler işte link: http://turbobit.net/5dgt0i66w3ik.html
  12. O

Survival için 18 modlu minecraft

Evt başlıkta belirtiğim gibi 18 modlu survival için bir mod pack oluşturdum ilk mod packim olduğu için oluşan hatalardan dolayı affınıza sığınırım işte yüklediğim modlar: animal bikes craft guide craftable spawners insta house damage indicators battle towers backpack zans minimap twilight...
  13. O

MOD ÖNERME

Başlıkta belirtiğim gibi surival için mod önermenizi isteyeceğim şu ana kadar yükledigim modlar: Backpack Battle Towers Craftable Spawners Damage Indicators Insta House Zans minimap TooManyItems Animal Bikes önerebileceğiniz başka modlar varmıdır? yorumlarınızı bekliyorum
  14. O

Lan Sorunu

arkadaşlar birisi bana hamachi kurup lanı açarak oynıyabileceğimizi söylemişti. Doğrumu? ben denedim olmadı da
  15. O

Minecaft Paintball

sizin için minecraft paintball modunun .mincraft dosyasını yükledim 1.4.5dir. umarım işinize yarar
  16. O

Minecraft Paintball Server

bana paintball modlu server dosyası atabilirmisiniz? şimdiden teşkkür ederim
  17. O

Paintball

Arkadaşlar yarın paintbal modu oynayacaz arkadaşlarla güzel bir harita hazırlamam lazım ne tür bir harita önerirsiniz yıkık dökük binalar falan olsa daha iyi olur
  18. O

Minecraft 1.3.2

BİRİ BANA MİNECRAFT 1.3.2 NİN .MİNECRAFT DOSYASINI ATABİLİRMİ ÇOK ARADIM AMA BULAMADIM
  19. O

Survival Oynayalım Gelinn

isteyenler gelebilir skype gerek yoktur minecraftseverler123 minecraftseverler2123 şifre 123 ip 25.84.31.210 hade herkezi beklerim
  20. O

Survival

isteyenler gelebilir skype gerek yoktur minecraftseverler123 minecraftseverler2123 şifre 123 ip 25.84.31.210 hade herkezi beklerim
  21. O

Yardım...

arkadaşlar survival için bir jar file hazırlamak istiyordum skydazzdan reis minimap 1.4.5 yükledim açıldı ama onun üstüne x ray mod 1.4.5 yükleyince siyah ekran hatası aldım. x ray modu tek başına yüklemeyi denedim ozaman açıldı ama mod yoktu ne yapabilirim şimdiden teşekkürler...
  22. O

Modd Istek...

Arkadaşlar ben flans modunun .Minecraft dosyasını istiyorum başka bir şey yüklemenize gerek yok sürüm farketmez ama 1.3.2 ve üstü olursa daha iyi olur şimdiden teşekkür ederim...
  23. O

Survivall

okan3358server okan3358server2 şifre:123 biraz oynicam gelebilirsiniz
  24. O

Mod Istek...

Arkadaşlar ben flans modunun .Minecraft dosyasını istiyorum başka bir şey yüklemenize gerek yok sürüm farketmez ama 1.3.2 ve üstü olursa daha iyi olur şimdiden teşekkür ederim
  25. O

Could not pass event BlockFromToEvent to CoreProtect v1.42

arkadaşlar bukkit açtığımda Could not pass event BlockFromToEvent to CoreProtect v1.42 hatası alıyorum bu ne demektir ne yapmam gerekir