Arama sonuçlarınız

1. ErayGulmez

Bu aralar en çok dinlediğiniz şarkı

Bu aralar benim en çok dinlediğim şarkı Peki ya sizin?
  2. ErayGulmez

En uzun süre oynadığım oyun:

Herkes hayatı boyunca en uzun oynadığı oyunu yazsın bakalım. (PC, Cep telefonu, Xbox,PS, vs.) Benim en uzun süre oynadığım oyun, Metin2 :(
  3. ErayGulmez

Forum Oyunu Kelime Türetmece

Herkesin bildiği bir oyun olan Kelime Türetmeceye başlıyoruz :) Bir kuralımız var. Sadece İsimler kullanılacak. Ben başlıyorum. "Eray"
  4. ErayGulmez

Forum Oyunu Tuttu - Tutmadı

Aşağıdaki kişi yüzme biliyor
  5. ErayGulmez

Metin2 hakkında bilgiler ve gelişme süreci

Herkese merhaba forum-gamer üyeleri! Bugün sizlere Metin2 hakkında bilgi vereceğim. Metin2, 2005 yılında Ymir Entertainment Co. Ltd. şirketi tarafından Kore'de piyasaya sürülmüştür. 2006 Yılında GameForge 4D tarafından satın alınıp, 17 farklı ülkeye (Türkiye dahil) yayılmıştır. Oyun 31 Mart...
  6. ErayGulmez

Hytale nedir, Ne zaman çıkacak?

Herkese merhaba forum-gamer üyeleri! Bugün sizlere Hytale hakkında bilgi vereceğim. Hytale, Hypixel Studios Inc. ve Riot Games tarafından çıkarılan rol yapma video oyunudur. 2015'de yapımına başlanan oyun, 2021'de piyasaya sürülmesi beklenmektedir. Tek oyunculu ve Çok oyunculu olarak iki türlü...
  7. ErayGulmez

Batihost ücretli plugin paketine, ufak tefek işler için PLUGINER aranıyor.

Batihost ücretli plugin paketine, ufak tefek işler için PLUGINER aranıyor. Ücretli veya ücretsiz. Açılış için reklam bütçemiz yaklaşık 200TL
  8. ErayGulmez

ADMİN ve PLUGİNER alımı

ADMİN ve PLUGİNER alımı Merhaba arkadaşlar 4 Aylık parası ödenmiş Sunucum var. Ram miktarı 5GB (YÜKSELTİLECEK) sadece plugin editleyen ve komut bilgisi sağlam olan bana sunucu işlerinde yardımcı olacak Admin aranıyor. İletişim discord : https://**********/hPHdmdb
  9. ErayGulmez

8GB OPSKYBLOCK SUNUCUYA FORUMLARDA REKLAM YAPACAK TASARIMCI ARANIYOR. AÇILIŞA BAY DOKTOR GELECEK (ÜCRETLİ-ÜCRETSİZ)

Merhaba arkadaşlar. Ben bir sunucu açtım her şey tamam hatta YouTuber olarak BayDoktor'da gelecek ama tek eksik forumda tasarımı iyi olan birisi aranıyor. Kendine güvenen benimle iletişime geçsin. Discord: Eray-xNightmaree#7008 (ÜCRETLİ-ÜCRETSİZ)
  10. ErayGulmez

8GB'lik OpSkyblock sunucuya Tasarımcı-Pluginer-Builder ve Admin aranıyor.

Merhaba arkadaşlar uzun süredir sunucu açmayı planlıyordum. Sunucuyu bugün aldım geriye kaldı yetkili alımları. Açılışta YouTuber olarak BayDoktor'u düşünüyorum. Ve aynı zamanda Forum.gamer'den reklam da yaptıracağım. Benimle birlikte çalışmak isteyen arkadaşlar bana discord'dan ulaşabilirler...
  11. ErayGulmez

Ortak arıyorum plugin-skript-build den anlayan

Merhaba arkadaşlar. Ben sunucu kurmayı planlıyorum yaşım 18. Beni yarı yolda bırakmayacak dost-ortak arıyorum. Tek isteğim plugin ve skriptten anlasın. Bütçe sıkıntım yok yeter ki ortağım işi bilsin.
  12. ErayGulmez

Minecraft Yapılabilecek Şeyler

Minecraft Yapılabilecek Şeyler Merhaba değerli Forum Gamer üyeleri. Bu konumda Minecraft oyun içerisinde yapılabilecek bazı şeyleri göstereceğim sizlere. Singe Player ( Tek Oyuncu) İlk olarak Oyun modunu ( Hayatta kalma, Yaratıcı , Zorlayıcı) ve dünya tipini seçerek oyuna başlayıp, ister...
  13. ErayGulmez

Metin2 Ocak Ayı Etkinlikleri 2018

Metin2 Ocak Ayı Etkinlikleri Uzun bir aradan sonra tekrardan merhaba arkadaşlar... Bu konuda Metin2 Ocak Ayının Etkinlikleriyle karşınızdayım. Bildiğiniz üzere Metin2 tarihinde her ay etkinlikler oluyor. 2018 Ocak Ayının Etkinlikleri ise şu şekilde, 1 Ocak Pazartesi 2018'in ilk ayı Ocak'ta...
  14. ErayGulmez

Minecraft Oyuncakları

Minecraft Oyuncakları Merhaba arkadaşlar! Bugün sizlere Minecraft oyuncaklarını ve Minecraft figürlerini tanıtacağım. 1) Minecraft Beyaz Peluş Koyun ( White Sheep) Son derece masum ve sevimli bir koyun. :) Bu peluş oyuncağın fiyatı ise, 34.99 TL. Üstelik kargoda ücretsiz. Bu sevimli koyunu...
  15. ErayGulmez

Minecraft Premium Hesap Kullanım Rehberi

Minecraft Premium Hesap Kullanım Rehberi Merhabalar. Bugün sizlere Minecraft Premium hakkında bilgi vereceğim. 1) Minecraft Premium hesap nasıl alınır ? Premium, Mojang'ın kendi sitesinden veya çeşitli internet sitelerinden alınabilir. Satın almak isteyenler için link : 2)Minecraft Premium...
  16. ErayGulmez

Profesyonel MOD-REHBER arayanlar içeri :)

MERHABA ARKADAŞLAR SİZE KENDİMİ TANITAYIM. BEN ERAY, 18 YAŞINDAYIM VE AYDIN'DA OTURUYORUM. 5 SENEDİR MC OYNUYORUM VE SON 3 SENEDİR DE OYNADIĞIM SUNUCULARDA MOD-REHBER-ADMİNLİK GÖREVLERİ YAPTIM. NEDEN SENİ SEÇELİM ERAY ? DERSENİZ; ÖNCELİKLE YAŞIM 18 OLDUĞU İÇİN BENDEN KÜÇÜK MC OYUNCULARINDAN DAHA...
  17. ErayGulmez

Profesyonel MOD-Rehber arayanlar içeri +15 :)

MERHABA ARKADAŞLAR SİZE KENDİMİ TANITAYIM. BEN ERAY, 18 YAŞINDAYIM VE AYDIN'DA OTURUYORUM. 5 SENEDİR MC OYNUYORUM VE SON 3 SENEDİR DE OYNADIĞIM SUNUCULARDA MOD-REHBER-ADMİNLİK GÖREVLERİ YAPTIM. NEDEN SENİ SEÇELİM ERAY ? DERSENİZ; ÖNCELİKLE YAŞIM 18 OLDUĞU İÇİN BENDEN KÜÇÜK MC OYUNCULARINDAN DAHA...
  18. ErayGulmez

Yeni açılacak olan serverime alım var !

Öncelikle Cümleten Selamun Aleykum. Yarın Açılacak Olan Serverimize Alım Yapacağım :) Adım Eray 17 Yaşında Bir Sunucu Açma Hayali Olan Bir Gencim. Sunucum batihost olup 5 Aylık Ücreti Verilmiştir... Sunucuma; 1 Adet Admin 1 Adet Pluginer 1 Adet Builder 1 Adet Skripter 3 Helper (Rehber)...
  19. ErayGulmez

Serverimize Pluginer Alımı Vardır (ÜCRETLİ) **********/APKmDa

Merhabalar. Açılacak olan serverimize pluginer alımı vardır.(ÜCRETLİ) Serverimizin reklamları parayla yapılacaktır... Açtığımızda +100 Online bekliyoruz. Şimdi Geçelim Pluginer Alımına... Önceliklerimiz; Yaş Sorunu yok :) Kendine güveniyorsa,olgun davranıyorsa yaşın pek bi önemi yok. Fazlada...
  20. ErayGulmez

Benimle SkyBlock oynayacak 1 kişi aranıyor :) !

CandyCraft Skyblock serverinde dün 70 tl lik kredi çektim ve 3 tane demir spawner aldım :) Farm yapmasını bilen ve aktif olabilecek 1 yada 2 kişi arıyorum :) SKYPE ŞART ! (SKYPE ADRESİM : xNightMaree) SKYPE YOKSA TEL NO VEREBİLECEK