Arama sonuçlarınız

1. Zyron

CrafTurk | Faction | Hikaye Sistemi | Lonca Sistemi | 50 TL Ödüllü Lonca Savaşları | 1.12.2 | Açık Beta

Oyun kalmayınca Minecraft'a geri döneyim dedim.Sunucunuzu buldum şimdi gireceğim. Başarılar ^^
  2. Zyron

Minecraft Survival Server

Çok kaliteli bir sunucu..uzun süredir beklediğim keyfi veriyor :x
  3. Zyron

[1.17] Mystery Universe | Expert Survival | Yapım Aşamasında

1.13 olacakmı :x olursa çok sevinirim. mayıs ayında çıkacak diyorlar.ben pek bilmiyorum :D
  4. Zyron

TRGaming Kurucunun taraf tutması.Ve dolandırıcılık.

Hepinize Merhaba forumcular Bugün trgaming adlı minecraft sunucusunun dolandırıcılığını anlatacağım. ilk önce bu Pazee(kurucu) en çok vip'i olan takıma destek veriyor. bizim server resetlenmeden önceki takımımıza ban atıp üstüne küfür ediyor. bide vipli hesapları banlıyor üstüne.O kadar para...
  5. Zyron

MineLife - Yapabiliyorken... Hayatta kal!

Anlamıyorum bu sunucuya girdim bakıyorum kurucu gayet aktif bi kişi sunucu 0 kişi.. adam o kadar emek vermiş ancak hileli oyuncular anti hileyi,zoru görünce kaçıyorlar.. ancak sunucu çok keyifli adam zarara giriyor 100 kişi hile değilim diyorsa 90'ı hile..bakıyorum hileli sunuculara op...
  6. Zyron

Play.CloverMC.Net Efsane Geri Döndü Hileler Yasaklandı Oyuna Gir Başla !

Nasıl desem..Bence boş bir server hani hileli olduğu için kullanıcı çekiyorsunuz sadece bakıyorum hilesiz sunuculara 10 kişiyi geçen zor.. Açıkcası beğenmedim..Yinede başarılar diyelim..Yetkililerin ağzı bozuk birazda..Bunu demem lazımdı.
  7. Zyron

IP: BlankaMC.Nitrado.Net | 1.7/1.8 | SÜT INEKLERI | KOYLUTAKAS | MARKET | BITKILER 3X HIZLI BÜYÜR | GEL SENDE ARAMIZA KATIL +42

Haklısın bide server açık olsa :x bakıyorum sunuculara ya çoğu kapalı yada aktiflik 0 demekki çoğu oyuncu ilkokullu :/
  8. Zyron

CozyCraft - IP: cozycraft.net

Ah kahval ah..Çok bozdun serveri İlk önce PandaZ'ı banladın sonra HzBt zaten 10 kişilik grubumuz ayrıldı serverden aktiflik düşmüş 0'a girip bakiyim ddedim köklü oyuncuların hepsi bırakmış serveri.. Bol şans diyeceğim ama bir kaç sorum var.. Sen bu serverin parasını nasıl ödüyorsun hala? Vip...
  9. Zyron

CRAFT RIVER™ | 1.8 - 1.12 ✔ | Emek Ver Bedava Vip Al | Oyunlar | JackPot

Güzel bir servere benziyor gelmeyi düşünüyorum..