Arama sonuçlarınız

1. BeratKRMN

ZULA DirectX Hatası Nasıl Çözülür?

Sorunu Çözdüm. Yapamayanlar için de söyleyeyim : Pc ye yeni bir oyun indirdim(WARFACE) otomatik olarak oyunu indirirken directx i de indiriyo ve sorun çözülüyo
  2. BeratKRMN

YARDIM !!!! --YouTube SCRİPT - YouTube Kanalım İçin Bir Web Script

Çok Teşekkür Ederim. ALLAH Razı Olsun
  3. BeratKRMN

ZULA DirectX Hatası Nasıl Çözülür?

Öncelike hepinize merhaba abilerim ablalarım kardeşlerim. Bu konuyu sizden yardım istemek için açtım. Bilgisayarıma bir arıza nedeni ile format attım. Ardından ZULA yı yükledim. Oyun sorunsuzca açılıyordu. Bir hafta sonra Hata Vermeye Başladı "can't open DirectX device" hatası. İnternette...
  4. BeratKRMN

Peki. Kayıt Olmasa da Olur. Bunun bi linki varsa atabilir misin? Birde Admin paneli varmı bunun
  5. BeratKRMN

Bana böyle bir şey değil de daha çok veritabanlı gibi bir şey. Yani mesela özel videolar sadece bu sitee yayımlanıcak. Giriş - Kayıt Sistemi olucak. Giriş için forum doldurup talep göndericek ben onay verirsem kayıt onaylanıcak
  6. BeratKRMN

Sadece birazcık baktım ama detaylı bi arama yapmadım 1524380352 Tabii Olabilir. Bi Örnek site varsa link verir misin
  7. BeratKRMN

Öncelike hepinize merhaba abilerim ablalarım kardeşlerim. Bu konuyu sizden yardım istemek için açtım. Acemi bir YouTube kanalım var ve ben bu kanal üzerine bir site kurup kendimi daha da geliştirmeyi düşünüyorum. Bildiğiniz ücretsiz site scripti yapan birisi varsa veya kullanıma hazır...