Arama sonuçlarınız

1. K

HAND SURVİVAL - Yeni sistemler ile doyasıya macera doyasıya eğlence bir arada [ +70 OYUNCU ] NEW 4.05.2020 AKTİF OLDU !

Saldiridan bahsetmissiniz ki bunuda hak edecek bir cok hataniz oldugundan eminim ayrica gidip bir skript icin servere saldirmak :) cok basarililar oyle degilmi donsuzt
  2. K

HAND SURVİVAL - Yeni sistemler ile doyasıya macera doyasıya eğlence bir arada [ +70 OYUNCU ] NEW 4.05.2020 AKTİF OLDU !

Sizin taktikde bu demi server acarsiniz paralari alirisniz yok efendim saldiri yok efendim guncelleme yok efendim sifirlama gecer 1 ay sonra server kapanir kapanma ki tek degisende odur zaten kapnma nedeni yok sundan yok bundan insanlarin paralarini alip kacan bir avuc akilsizlarsiniz sadece
  3. K

Kardesim iyimisin birseymi oldu

Kardesim iyimisin birseymi oldu
  4. K

[[OyunEsiri.Batihost.Com]] /Sunucu Değiştirdik/(+102 Online) [BizBizeTr Kurucularından] (2Haziranda Açılış Var)

Bu svde oynamistim kurucu oldukca ilgisiz her dakka vip alacak varmi diyordu sadece
  5. K

Master Survival Kapandı = Nedeni İçeride

Umarim cogu serverler gibi saatinden daha gec acilmaz basarilar
  6. K

[[OyunEsiri.Batihost.Com]] /Sunucu Değiştirdik/(+102 Online) [BizBizeTr Kurucularından] (2Haziranda Açılış Var)

2 ay icinde 4 sunucu degistirildi supersiniz ayrica +102 diyosunuzda camboh 2 3 4 osman 2 3 4 5 kisacasi 20 30 online gerisi yan hesaplar
  7. K

TatarCraft | 1.8 | COIN MARKET | SUT INEKLERI | KASALAR | ACIK ARTIRMA | EFSANE SISTEMLERLE AKTIF

en azından peace bi skype bak arada yav 1527630611 islam acmicaksan bilgi ver 1527713431 Dostum online kaybediyorsun
  8. K

Konu Kapansın Yeni Konu Açıcam

ıp yanlıs oluyor bende buraya yazabilirmisin
  9. K

TatarCraft | 1.8 | COIN MARKET | SUT INEKLERI | KASALAR | ACIK ARTIRMA | EFSANE SISTEMLERLE AKTIF

islam kardeşim skype bkda adamlar vip alıcak bekliyolar skype bak :)
  10. K

çoğu survival serverlere girilmiyor nede nedir açılacakmı ??