Arama sonuçlarınız

1. TatarCraft

Dragon City - Oynamak isteyenler ittifakımıza katılmak isteyenler, buyursun

Katılım şartları 38 level üstü tüm üyeler gelebilir. Discord gelip sesli sohbette 1 kereye mahsus kendini ittifak adı: GameAndDragon Oyun İçi Bilgiler facebook hesabınız varsa android sürümünü indirip facebook hesabınızı bağlayarak oyunu oynayabilirsiniz. Not: İttifaklar sadece android...
  2. TatarCraft

[Skript-Istek] Metin2 Tarzı Azrail Kulesi

Skript-Istek İstegim konu başlığındada belirttiğim gibi metin2 tarzı azrail kulesi. Nasıl yapılacağını içinde neler olacağını anlatayım. [+] 9 Katlı olucak. [+] Her katta özel moblar (mythicmobs destekli olucak) [+] Katlara özel skorboard. [+] Kulede kat yükselme bitirme türleri: Mob öldürme...
  3. TatarCraft

Hosting bilgisi olanlar yardımcı olabilirmi.

DELUXENODE - NİTRADO Sunucum saldırı yiyordu ve gittim AntiBotDeluxeEX aldım kurdum güzel çalışıyor ufak çaplı saldırıları gayet güzel engelliyor normallerinide engelliyor fakat 10GB üstü makinalardan atılan saldırılarda nitrado sunucusu çöküyor. tabikide gidip plugin yapımcısına ilettim...
  4. TatarCraft

Modlu Sunucu için auto mod pack yükleyici varmı.

OTOMATIK MOD YÜKLEYİCİSİ ! Aklımda bazı projeler var, bunları kısa sürede yapıcam öncelik bazı şikayetleri çözmek için Bildiğiniz üzere bizim milletimiz üşengeç modlu server açsam mod paketini yüklemesi sıkıntı forge indirip kurması ayrı dert yapamam edemem ben diyip sunucuya bakmayacaklar...
  5. TatarCraft

TatarCraft | 1.8 | COIN MARKET | SUT INEKLERI | KASALAR | ACIK ARTIRMA | EFSANE SISTEMLERLE AKTIF

Ip Adresi: TatarCraft.Nitrado.Net Sürüm: 1.8.X/1.9.X/1.10.X/1.12.X Ram: 4 GB Kapasite: 42 Sunucu Tanıtım Videosu :) > Br1cN < oyuncumuzun kasa açım videosu :) tşkler. +42 ilk skorumuz Özel ineklerimiz tıpkı tavuklar gibi onlarda yumurtlar ama süt yumurtlar. kova ile sağ tıklayarak süt...