Arama sonuçlarınız

1. GrkmDgn

Minecraft Dungeons - Minecraft Zindanlar

Hakkında fazla bilgi olmamasına rağmen oyun oldukça güzel.Umarım beklentileri karşılayabilir.
  2. GrkmDgn

Forum Oyunu En Son Yorumu Kim Yapacak ?

:yıkıl:
  3. GrkmDgn

O şekilde ancak küçük bir kısmını kurtarabildim.Diğer kısmı saçma bir şekilde silindi...

O şekilde ancak küçük bir kısmını kurtarabildim.Diğer kısmı saçma bir şekilde silindi...
  4. GrkmDgn

Delireceğim ya.Konuyu yazarken anasayfa tuşuna tıkladım diye yazdıklarımın hepsi gitti?! Konu...

Delireceğim ya.Konuyu yazarken anasayfa tuşuna tıkladım diye yazdıklarımın hepsi gitti?! Konu gecikecek, üzgünüm...
  5. GrkmDgn

0’dan CS:GO | 1

Girişte de belirttiğim gibi, bu konu büyük bir konu zincirinin ilk konusu.Yakında dediğin konuların çoğuna değineceğim.Ayrıca sistem gereksinimlerini eklemek aklıma gelmemişti.En olmadı seriye sıkıştıracağım. Başlangıçta ne yapmalıyız derken ne demek istediğini anlayamadım.İlk bakış yeterli...
  6. GrkmDgn

Teşekkürler.
  7. GrkmDgn

Teşekkür eder, yayınlanınca 2. konuyu da okumanı öneririm.
  8. GrkmDgn

Java iç ya da dış komut sorunu, "cmd" sorunu yasıyorum

Tam olarak ne yapmaya çalışıyorsunuz?
  9. GrkmDgn

Etiket @AdexTR @Cardinal41 @KimkiO @TheCeren @BurnerTroll @Swuupie @Cranky @Cullen Pek tanıdığım olmadığı için rastgele etiketledim.
  10. GrkmDgn

Hello world.

Hello world.
  11. GrkmDgn

Konu güncel, 2. konu yolda. Yazım ve mantık hataları düzeltildi.
  12. GrkmDgn

Bayılmak istemiyorsanız girmeyin! - Crafttürk - Sunucu tanıtım grafiği.

Eline sağlık ben çok beğendim.Özel mesajlardan fiyat bilgilendirmesi yapar mısın? İhtiyacım olursa böyle bir tanıtıma ilk sana gelirim.
  13. GrkmDgn

Biraz daha açar mısınız?
  14. GrkmDgn

GİRİŞ: Öncelikle merhabalar! Uzun zamandır, tabi bana göre uzun, forumda pasif olarak bulunmaktaydım.Artık daha aktif olacağım. Konuya gelecek olursak bu konu büyük bir konu zincirinin, garip bir tabir oldu xD, ilk konusu.Umuyorum ki sizlerle birlikte CS:GO’yu yeniden yorumlayacak ve bilmeyenler...
  15. GrkmDgn

Fun4Glory | Oyuncuların discordu

Konu güncel.
  16. GrkmDgn

Konu güncel.
  17. GrkmDgn

Hakkımızda Fun4Glory 02.10.2018 tarihinde, sizler için kurulan bir discord sunucusudur.Aktif olarak her yaştan insana hizmet verecek şekilde düzenlenmiş sunucu, yapım aşamasından çıkmış olup sizleri ağırlamaya başlamıştır. Sunucumuzda aktif olarak hizmet veren 13 metin, 25 sesli kanal ve 5...
  18. GrkmDgn

Selamlar Ceren Hanım, aradığınız sap ayağınıza geldi.

Selamlar Ceren Hanım, aradığınız sap ayağınıza geldi.
  19. GrkmDgn

Duyuru Ayın Üyesi

Zaten anladığım kadarıyla 4-5 tane oyla ayın üyesi olmayacak kimse.Bu oylar sadece biraz etkili olacak gibi.Son söz yine yönetimde.Bu arada ima ettiğiniz şeyi az çok anladım sanırım, KimkiO bana onu yazmam ile ilgili bir şey söylemedi.Bir kişiye üstü kapalı bile olsa iftirada bulunacaksanız bir...
  20. GrkmDgn

Minecraft Yaratıklar - Shulker

Konuyu okuyalı çok oldu ancak yorum atmayı unutmuşum. :) Oldukça başarılı bir konu, özellikle görsellerle zenginleştirmen çok güzel olmuş.
  21. GrkmDgn

Duyuru Ayın Üyesi

Üyenin kullanıcı adı: @KimkiO Üyenin bana göre en iyi konusu: Minecraft Yaratıklar - Shulker Ayın üyesi olmasi İçin sebepler: Gerek yazdığı konularla gerek attığı mesajlarla dikkat çeken ve takdir alan birisi.Ayrıca foruma çok zaman harcıyor.Kesinlikle ayın üyesi olmalı. :D
  22. GrkmDgn

Güncelleme Minecraft 1.13 Sürümü: Su Altı Güncellemesi!

Artık “Minecraftta yüzüyorum!” cümlesini gönül rahatlığıyla kurabileceğim galiba :D Bu arada :yunus: lar çok tatlı :)