Arama sonuçlarınız

1. MummyCraft

MİNECRAFT PLUGİN PAKETİ SATIN ALMAK İSTİYORUM !

HATASIZ BUGSUZ %100 TÜRKÇE OLCAK BİR PLUGİN PAKETİ FİYAT SORUN DEGİL SADECE SURVİVAL PLUGİN PAKETİ OLACAKTIR FACTİON VE SKYBLOCK YAKINDA ! AMA FACTİON VE SKYBLOCK SATMAK İSTEYENLERDE YAZA BİLİRİ ! İLETİŞİM ADRESLERİMİ ŞURAYA KOYUYORUM ! FORUMDADA AKTİFİM YAZABİLİRSİNİZ İLGİNİZ İÇİN...
  2. MummyCraft

•MUMMYCRAFT• 64 GB Server için Ekip Arkadaşları Arıyoruz | Kalite Tesadüf Değildir...

Server ip: mummycraft.batihost.com Not:Server 64 yükseltilcektir Merhaba forum takipçileri; Ben "Süleyman Güngör"19 Yasındayım sunucumuzda alım olacağını ve başvuru yapan arkadaşları aramızda görmek için bir konu açmış bulunmaktayız. Umarım başarılı olursunuz, > Alım Şartları (1) Kendine ait...
  3. MummyCraft

AKTİF PLUGINCI ALIMLARIMIZ BASLADI !!

OLMAK İSTEYEN ARKADASLAR YORUM BIRAKA BILIR BEN ULASIRIM !
  4. MummyCraft

ℂ*YENİ SUNUCU VE YENİ GRUP 10 KİŞİLİK DEV BİR EKİP KURUYORUM ✖ Admin Moderator Rehber Mimar Pluginer ✖ !! ✎

ℂ*╠ MUMMY CRAFT ╣ℂ* ◕‿◕ Server ip : Mummycraft.batihost.com Sürüm : 1.8 Discort : **********/rfmjN3Y ALIMLAR ツ ✖ Admin Moderator Rehber Mimar Pluginer ✖ KONUM YAŞ MİKTAR ŞART ➊ ✧ ADMİN (+17) : 2 TANE...
  5. MummyCraft

SERVERE ADMIN ALIMLARI SARTLAR KONUDA !!

17+ YAŞ ÜSTÜ ADMİN ALIMLARIMIZ BASLADI DIYER ALIMLARI SONRA YAPICAM MİKRAFON ŞARTIR : Discort : https://**********/rfmjN3Y SERVER İP : Mummycraft.batihost.com 1.8 sürüm
  6. MummyCraft

10 GB ! TÜRKİYEDE İLK !! YAŞ SIKITISI OLMADAN SADECE SERVERDE AKTİF TAKILANLARA YETKİ VEREN SUNUCU !!

10 GB ! TÜRKİYEDE İLK !! YAŞ SIKITISI OLMADAN SADECE SERVERDE AKTİF TAKILANLARA YETKİ VEREN SERVER !! Sunucu IP > Mummycraft.Batihost.Com Sunucu Slotu > SINIRSIZ Sunucu Sürümü > 1.8 Ram. 10 GB BEYLER YAS SIKINTISI YOK YAPMANIZ GEREKEN SADECE SERVERE GIRIP OYUNCULARALA İLGİLENMEK YETKİLİLER BANA...
  7. MummyCraft

10 GB ! TÜRKİYEDE İLK !! YAŞ SIKITISI OLMADAN SADECE SERVERDE AKTİF TAKILANLARA YETKİ VEREN SUNUCU !!

SERVERDE AKTIF TAKIL YETERLI KARDESIM KURUCU SANA İSTEDİĞİ YETKİYİ VERİCEKTIR !! 10 GB ! TÜRKİYEDE İLK !! YAŞ SIKITISI OLMADAN SADECE SERVERDE AKTİF TAKILANLARA YETKİ VEREN SERVER !! Sunucu IP > Mummycraft.Batihost.Com Sunucu Slotu > SINIRSIZ Sunucu Sürümü > 1.8 Ram. 10 GB
  8. MummyCraft

10 GB ! TÜRKİYEDE İLK !! YAŞ SIKITISI OLMADAN SADECE SERVERDE AKTİF TAKILANLARA YETKİ VEREN SERVER !! Sunucu IP > Mummycraft.Batihost.Com Sunucu Slotu > SINIRSIZ Sunucu Sürümü > 1.8 Ram. 10 GB BEYLER YAS SIKINTISI YOK YAPMANIZ GEREKEN SADECE SERVERE GIRIP OYUNCULARALA İLGİLENMEK YETKİLİLER...
  9. MummyCraft

✧ Mummycraft.batihost.com ✧ Survival Sunucusuna ❰Admin Mod Rehber❱ ALIMLARI YASLAR ICERDE YAZIYOR !!

Sunucu IP > Mummycraft.Batihost.Com Sunucu Slotu > SINIRSIZ Sunucu Sürümü > 1.8 YAKINDA 32 GB GECICEM Bİ YAZ GELSİN HER YERDE OLUCAZ MUMMY ⫸ Admin Alım + 18 ⫸ Ad = ⫸ Soyad = ⫸ Yaş = ⫸ Minecraft İsmi = ⫸ Bilgi = ⫸ İletişim (Discord) = ⫸ Neden Biz = ⫸ Neden Siz = ⫸ MİKRAFON ŞART ! ⫸...
  10. MummyCraft

Mummycraft.batihost.com Survival Sunucusu Presiz | DAHA FAZLA ÖZELİK İÇİN İÇERİ BUYUR | !!

Selamın Aleykum Kardeslerım Ben Süleyman. Evet Yeni Survival Sunucu Açtım Yine . İsmini vermek istemeyen bi kardeşimden hazır paket ve map satın aldım. Sizlere daha iyi kaliteli bi Sunucu suna bilmek için buyurun sunucum. Sunucu IP > Mummycraft.Batihost.Com Sunucu Slotu > SINIRSIZ Sunucu...
  11. MummyCraft

BENİMLE BİRLİKTE MİNECRAFT SURVİVAL OYNAMAK ISTEYEN VARSA KONUYA GIR !

İP :Mummycraft.batıhost.com Sürüm 1.8 presiz Gelin Beraber Oynayalım Arkadaslar
  12. MummyCraft

yenı konu acıldı !!

İP :Mummycraft.batihost.com Sürüm 1.8 presiz
  13. MummyCraft

32 GB SUNUCUMA COK IYI PLUGINCI VE BUILDER LAZIM !!

SERVERİN SUAN PL AYARLANILIYOR PLUGINCI VE BUILDERLAR YAZIN OZELDEN !! MİKRAFON ŞART ! ⫸ Admin Alım + 17 ⫸ Ad = ⫸ Soyad = ⫸ Yaş = ⫸ Minecraft İsmi = ⫸ Bilgi = ⫸ İletişim (Discord) = ⫸ Neden Biz = ⫸ Neden Siz = ⫸ Moderator Alım + 17 ⫸ Ad = ⫸ Soyad = ⫸ Yaş = ⫸ Minecraft İsmi = ⫸ Bilgi...
  14. MummyCraft

Minecraft En İyi Pluginler ve Özellikleri

AlphaChest ---> Sanal Sandik Gorevini Gorur. AntiJoinBot ---> Bot Saldirilarina Karsi Koruma. AuthMe ---> Oyuncu Kayit Sistemidir. AutoMessages ---> Otomatik Mesaj Sistemidir. AutoSaveWorld ---> Belli Zaman Araliginda Dunyamizi Kaydeder. ChestShop ---> Oyuncularin Kendi Marketlerini Olusturmaya...
  15. MummyCraft

Minecraft En İyi Pluginler ve Özellikleri

AlphaChest ---> Sanal Sandik Gorevini Gorur. AntiJoinBot ---> Bot Saldirilarina Karsi Koruma. AuthMe ---> Oyuncu Kayit Sistemidir. AutoMessages ---> Otomatik Mesaj Sistemidir. AutoSaveWorld ---> Belli Zaman Araliginda Dunyamizi Kaydeder. ChestShop ---> Oyuncularin Kendi Marketlerini Olusturmaya...
  16. MummyCraft

+MUMMYCRAFT+ ✔YAŞ SINIRI OLMAYAN (MİC ŞART DEGIL) [・Admin・Mod・Buılder・Rehber・Oyuncu]✎KONUYA GİR !!

Sürüm 1.8 ⫸ ⫸ ⫸ ⫸ ⫸ ⫸ ⫸ İP Mummycraft.batihost.com ⫷ ⫷ ⫷ ⫷ ⫷ ⫷ ⫷ ⫷ ⫸ Admin Alım ⫸ Ad = ⫸ Soyad = ⫸ Yaş = ⫸ Minecraft İsmi = ⫸ Bilgi = ⫸ İletişim (Discord) = ⫸ Neden Biz = ⫸ Neden Siz = ⫸ Moderator Alım ⫸ Ad = ⫸ Soyad = ⫸ Yaş = ⫸ Minecraft İsmi = ⫸ Bilgi = ⫸ İletişim (Discord) = ⫸...
  17. MummyCraft

+MUMMYCRAFT+ ✔EKIBINI ARIYOR [・Admin・Mod・Buılder・Rehber・Oyuncu]✎KONUYA GİR !!

⫸ İP ⫸ ⫸ ⫸ ⫸ ⫸ ⫸ ⫸ ⫸ Mummycraft.batihost.com⫷ ⫷ ⫷ ⫷ ⫷ ⫷ ⫷ ⫷ ⟪ [・Admin・Mod・Buılder・Rehber・Oyuncu]⟫ Sunucuya Gelirseniz Yetki Alamazsınız Şartları Doldurun Sonra Gelin ! ⫸ Admin Alım ⫸ Ad = ⫸ Soyad = ⫸ Yaş = ⫸ Minecraft İsmi = ⫸ Bilgi = ⫸ İletişim (Discord) = ⫸ Neden Biz =...