Arama sonuçlarınız

1. MineriaNW

Quantum - Burası, kolay kolay bulunmayacak yerlerden! - quantumnetwork.keyubu.com - Dev yeniden canlandı Ya sizinle yada hiç!

Sunucuyu beğendim birçok sistemi Türkiyede'ki sunucularda görmedim harita hoşuma gitmedi değil sunucuya emek verilip uğraşılmış hilesiz opfaction sunucu arayan için bulunmayacak cevherlerden. Puanım 8/10
  2. MineriaNW

QuantumNetwork.Keyubu.Com < Tarih Yazmaya Geldik < Yılbaşında herkes vip! < Bugün 16:00’da dev event |

Yılbaşında herkes vip Bugün 16:00 da çok büyük event QuantumNetwork.keyubu.com
  3. MineriaNW

QuantumNetwork.Keyubu.Com < Tarih Yazmaya Geldik < Yılbaşında herkes vip! < Bugün 16:00’da dev event |

Teşekkürler siz olayı biraz yanlış anlamışınız sunucunun 100% farklı demedim şu an için konuştum sunucumuda 5 6 tane eklenti şu an hiçbir sunucuda yok olmayan eklentiler zaten belirtilmiş ama teşekkür ederiz.
  4. MineriaNW

Sunucu performans güncellemesi Açıklar kapatıldı Tekrar aktif... Web sitesi eklendi QuantumNetwork.denince. biz
  5. MineriaNW

QuantumNetwork Tarih Yazmaya Geldik Ultra güçlü sistem Efsane eklentiler Ve daha neler neler bu adreste QuantumNetwork.Keyubu.Com - SOYGUN EVENTI - Bu event haftada bir gün rastgele yapılır. Çok büyük bir mevla kazanç sağlayan eventdir. Admin tarafından başlatılan event 60saniye boyunca...
  6. MineriaNW

Konu silinsin

kardeşim yeminle satın aldım yeni aldım demiyorum herakles bakımdan çıktıktan 2 3 hafta sonra tekrar kapandı kapandığında anlaştık satın aldım zip olarak gönderdin dcden geçmiş görünmüyor lütfen daha fazla uzatmayın ben hakkımı helal etmiyorum mapıda değiştireceğim kısa sürede
  7. MineriaNW

Konu silinsin

kardeşim allahım sabır ver satın aldığım mapı bile bile suratıma vuruyorsunuz ne diyim nasıl bir insansınız en kısa sürede mapı değiştireceğim konumu baltalamayı kesin
  8. MineriaNW

Konu silinsin

Erhan satın aldığını ispatlıyor ayrıca map senin eğile vallaroyals adlı builderin bence konu baltalama ayıp yaptığın
  9. MineriaNW

Konu silinsin

Güzel sunucuya benziyor uğraşılmış emek var Herkeze Tavsiye Ederim.
  10. MineriaNW

- Tarih yazmaya geldik - QuantumNetwork.nitrado.net > Türkiyenin en iyi eklentileri < Hergün event - %50 INDIRIM

Arkadaşlar sunucu an itiabirliyle aktif. Enson derecede saldırı koruması getirildi. Ram sayısı 8GB ye yükseltildi Güncel +++ İyi oyunlar
  11. MineriaNW

QuantumNetwork.Nitrado.Net | 1.8.x Yeni Nesil Faction Sunucusu | Yeniden Aktif | Bakımdan Çıktı | Her gün event | Her Cuma Vip Çekilişi |

kapanmadı şu an aktif ram 8GB ye yükseldik yüksek seviyede saldırı koruması Getirildi GÜNCEL +++
  12. MineriaNW

- Tarih yazmaya geldik - QuantumNetwork.nitrado.net > Türkiyenin en iyi eklentileri < Hergün event - %50 INDIRIM

Arkadaşlar baştaki konu tasarımı küçük çıkmış yetkililere bildirdim nedeni benle alakalı değil.
  13. MineriaNW

QUANTUM 2018 - 2019 © Copyright - SOYGUN EVENTI - Bu event haftada bir gün rastgele yapılır. Çok büyük bir mevla kazanç sağlayan eventdir. Admin tarafından başlatılan event 60saniye boyunca bildirim gönderir 60saniye sonunda bankadaki kapak açılır ve depodaki paralar toplanır...
  14. MineriaNW

< MarinaTÜRK > l ZOR-OPFactions l 3.YIL l 16GB RAM l 21 RÜTBE l PİYANGO l Edit EP Sistemi l Zindanlar l RÜTBE KUPONU! Play.MarinaTurk.cf

Kusura bakmayın ama sunucu çöp 100% alıntı her şey aynı paket sanırım ücretsiz yaklaşık 20 sunucu felan kullanıyor 5 tanesi felan hala aktif diye hatırlıyorum umarım iyi yerlere gelebilirsiniz.
  15. MineriaNW

TheMineria > | Minecraft'ın en güncel sunucusu! | TheMineria.Nitrado.Net | Performas Artırıldı<---

Sunucumuzda birçok Serverde Olmayan 3D İTEM - KAZI KAZAN - SOYGUN SKRİPTİ Gibi Kimisi Yapılmış Kimisi Yapılmak Üzere Olan Buna Benzer Eklentiler Olacaktir Serverimizin Tanıtım Videosunu Çektik Ve Orda Bu Tip Özelliklerden Bahsettik İzlemenizi Öneririz Link: 1527711906 Ramazan sonuna kadar...
  16. MineriaNW

TheMineria > | Minecraft'ın en güncel sunucusu! | TheMineria.Nitrado.Net | Performas Artırıldı<---

değerli yorumun için çok teşşekkür ederim sizler sayasinde gelişeceğiz 1527450171 Sunucu performans açısından artırıldı. Gerekli düzenlemeler yapıldı
  17. MineriaNW

yeni konu düzeni yolda yorumunuz için teşşekkürler 1526823860 Konu tasarımı güncel +++ 1526846757 Sunucu performans bakımına alınmıştır 1526926422 Hile Serbest Sunucu Opfaction oldu Güncel +++
  18. MineriaNW

> Sunucu Adı: The Mineria > Sunucu Versiyon: 1.8.8 > Sunucu İp: TheMineria.Nitrado.Net > Sunucu Ram Ve Slot: 8 GB / 100 Slot Minecraft'ın "Çoklu Oyuncu" kısmında 2 - 4 yıllık serüvenimizde ekibimizle; Oyuncularımızla en iyi oyun deneyimini sunmak için tüm tecrübe ve bilgilerimizi kullanıyor...
  19. MineriaNW

TheMineria > Yeni Serüvene Hazır Ol | TheMineria.nitrado.net > Hile yasak!

İtemlere bak hele sen nasıl duruyor :) Kazı kazan plugini ücretiyle alınmıştır Pet plugini oyunculara özel petlerde var buda kaçak değildir ücreti dahil edilmiştir. Buda bizi diğer sunucudan ayıran özelliklerimiz <17 Adet Rütbe > Hepsine ayrı hammadde. Son olarak TheMineria...