Arama sonuçlarınız

1. A

SquareCraft Alımları

1 tane D.rehber 2 tane Youtuber 2 tane Reklamcı
  2. A

SquareCraft Yetkili Alımları

1 Mod 1 Mimar 2 Youtuber İp: SquareCraft.serv.nu
  3. A

VenoNW Yetkili Alımları

Yetkili Alımlarına Hoşgeldiniz öncelikle sadece seçilmiş kişiler alanabilicekitir önce rehberden başlayarak adminliğe kadar gidebilirsiniz İP: VenoNW.serv.nu
  4. A

YayCraft Yeni Üyelerini Arıyor

Sunucudayım sizi bekliyorum adım BaranMaster mod olmak istiyorumda
  5. A

VenoNW Yetkili Alımları !!!

Alımlar 1 moderatör 2 rehber olcaktır alım için İp:VenoNW.serv.nu
  6. A

SakinCrafter Yetkili Alımları !!!

Hepinize Merhabalar Yetkili alımlarımız 1 Mod 2 Mimar 2 rehber 3 reklamcı 1 d rehber olcaktır ip: SakinCrafter.aternos.me
  7. A

*** Batihost Serverimizde Alım Vardır ***

Ad|Arda Baran Yaş|15 Yetki| Rehber Discord|Baran#0040 Aktiflik| Günlük 6-7 Hangi komutları biliyorsun?|Rehberlik için komutların hepsini biliyorum /mute /bilgi /sil v.b Sunucumuza hiç geldinmi?|Hayır gelmedim. Küfür,ego,trip veya küçümseme gibi bir durumun varmı?| Hiç öyle bir şeyim olmadı Neden...
  8. A

Profesyonel 19 gb OP-SKYBLOCK hub sunucu SANSOR CRAFT alımları ile sizlerle !!!

Ad| Arda Baran Yaş| 15 Yetki| Rehber = Discord| Baran#0040 Aktiflik| Okul Kapanınca Cok Artacak Lgs olduğu için biraz sıkıntılıyım Hangi komutları biliyorsun?| mute kick bunlar gibi Sunucumuza hiç geldinmi?| Geldim Küfür,ego,trip veya küçümseme gibi bir durumun varmı?| Yok kimseyi küçümsemem...
  9. A

SansorCraft | 19GB Ram | Hub Sunucu | Play.SansorCraft.Org - Alımlar Forumdandır!

Ad| Arda Baran Yaş| 15 Yetki| Rehber = Discord| Baran#0040 Aktiflik| Okul Kapanınca Cok Artacak Lgs olduğu için biraz sıkıntılıyım Hangi komutları biliyorsun?| mute kick bunlar gibi Sunucumuza hiç geldinmi?| Geldim Küfür,ego,trip veya küçümseme gibi bir durumun varmı?| Yok kimseyi küçümsemem...
  10. A

Profesyonel 19 gb OP-SKYBLOCK hub sunucu SANSOR CRAFT alımları ile sizlerle !!!

Ben şu anda dc deyim alımlar sunucda mı yoksa dc de mi
  11. A

5 DK açılacak sw paralı alımlar

BuilderDENİZ Bey İp ne zamana gelecek.
  12. A

bence de 1.8.9 olması sunucu açısından daha iyi olur
  13. A

Sıkıntı olmaz sen bize ip yi at biz yaparız
  14. A

AD: Arda Baran YAŞ: 14 AKTİFLİK: 2,3 Saat arası NE OLMAK İSTİYORSUN: Moderatör SAYGI: Herkese saygım vardır özellikle oyunculara beni aşağılamadığı sürece TÜRKÇE KULLANIMI: Dikkatliyimdir Sunucunun İp sini verirseniz sevinirim
  15. A

RyperArmy Faction sunucu alım var !!!

Hepinize merhabalar arkadaşlar RyperArmy diye bi sunucu açtım sunucu çok güzel oldu asıl emekleri 2 Kurucu DreamForYou ile BaranMaster yaptı bu arada Sunucumuz Factiondır yapım aşamasındadır o yuzden çok eleştiri istemiyoz gelmek istiyorsanız ve yetkili olmak istiyosanız gelin alımları kafama...
  16. A

RyperArmy Yetkili alımları !!!

Hepinize merhabalar arkadaşlar RyperArmy diye bi sunucu açtım sunucu çok güzel oldu asıl emekleri 2 Kurucu DreamForYou ile BaranMaster yaptı bu arada Sunucumuz Factiondır yapım aşamasındadır o yuzden çok eleştiri istemiyoz gelmek istiyorsanız ve yetkili olmak istiyosanız gelin alımları kafama...
  17. A

StronNW /süper yetkili alımları\ StronNW

Sa discordan arkadaşlık attım sw ye girilmiyoda .
  18. A

Batihost Sunucu Yetkili alımları !!!

hepinize merhabalar 2 moderator 2 rehber +20 kişide vip çekilişi reklamcı 3 kişi olcaktır sunucumuza gelmeyi unutmayın ip: Master.rabisu.com
  19. A

SonEfsane OpFaction Alımlar [Aktif] İçeri

Soyad [Zorunlu Degildir] Dönmez Yaş [+15] 15 değil alcakmısın bilimyom 13 Bilgi %95 Neden Sen sunucuyu daha iyi bir hale getirmek istiyom Neden Biz sunucunuzu beğendim İstedigin Yetki Mod veya rehber Discord [Şart] baran#7724
  20. A

MineLionTr Reklamcı alımı

hepinize merhabalar sadece reklamcı alımımız kaldı. sunucumuz hub dır 4 oyun vardır survival games de dahil. +10 vip çekilişi olacaktır ip :185.29.120.67:1134
  21. A

MineLiontr !!! Vip Çekilişi

Kaliteli bir sunucudan daha ne isteyebilirsiniz ki Sunucunuz skyblocktur sır 1k yt alımı vardır sunucumuz paralıdır aternos değildir Gelen herkese Bedava Vip Sunucu ip: 185.29.120.67:1134 Hepinizi bekleriz.