Arama sonuçlarınız

1. B

KrakenMC.mcnetwork.me Beyler Server kapalıydı açtık hadi gelin tüm yetkililer yok siz yetkili olun tüm alımlar

Ben sw de Yetkiliydim Eskiden hatta efenik falanda var onuda hatırlıyorum ben Rehberdim fakat siz benim nedense rehberliğimi aldınız birşeymi oldu anlamadım
  2. B

WaniesNW Alımları Host Gel Batihost ALIMLAR +10 +11

İsminiz:Baran Soyisminiz:Köstendil Yaşınız[+13]:14,5 İletişim Adresiniz:barenta1212#0780 dc adresim Hangi Yetkili Olmak İstiyorsunuz:Mod & Rehber Neden Sizi Seçelim:çünkü her gün aktif bilgili bir insanım:) Sunucumuza Ne Katıcaksınız:ciddiyet ve düzgün insanlar katarım Sunucumuza Günde Ne Kadar...
  3. B

PANELDEN ANLAYAN ADMİN GELSİN VE DİSCORDUNU VERSİN ATERNOS SUNUCU İÇİN PANELDEN ANLAYAN BİRİ ARIYORUZ!!!!

NecmoCrafting.aternos.me SWYİ DAHA AÇAMADIK LÜTFEN PANELDEN ANLAYAN BİR ADMİNSENİZ AŞAĞIYA DİSCORDUNUZU YAZIN
  4. B

NecmoCrafting.aternos.me PANELDEN ANLAYAN ADMİN LAZIM DİSCORD VE PANEL VERİELCEKTİR

NecmoCrafting.aternos.me LÜTFEN PANELDEN ANLAYAN BİR ADMİN GELSİN
  5. B

SargarasNW ALIMI!

AD:Baran SOYAD:Köstendil YETKİ:adminlik olmassa mod YAŞ:14,5 DENEYİM:%75 diyebiliriz BİLGİ(KOMUT):çok iyi bilirim /cc /op list /manuadd /wg define troll komutlar:-/burn -/thor vb. KENDİNDEN AZ BAHSEDERMİSİN? evet çok hava atan ego kasan:) kendini admin veya mod diye yükselten biri değilimdir her...
  6. B

EFSANE BATİHOST SERVER KOŞ KOŞ KOŞ!!! REKLAMCI VE YT ALIMIYLA

nova.batihost.com efsane batihost server REKLAMCI VE YT ALIMIYLA
  7. B

NemesizCraft Alımları Mod.Admin.Builder Kısacası Bütün Alımlar

sw neden kapalı ben MOD olmak istiyorum
  8. B

Builder, Rehber, Reklamcı Alımları

SW kapalı 1527421159 IP yanlış 1527421176
  9. B

[deleted]

IP?
  10. B

Sunucumda Alım l PvPMagnum l

sw ye noldı
  11. B

Sunucumda Alım l PvPMagnum l

SERVERİ AÇINNNN
  12. B

RideNW.mcnetwork.me Dünyanın En İyi PvP Arenasını Yapan Bir Builder Arıyorum Ona Adminlik Vericez Saygılar RideNW ...

Merhaba lütfen yardım edin bende hack vardı açık kalmış unutmuşum hacki kapatıp geldim kabul etmedi sonra barenta1212 adlı hesapla girdim (o hesapla hack açmadım) yine kabul etmedi sizin korumada bir sıkıntı var help