Arama sonuçlarınız

1. aldopro55

Minecraft Hub Alımlı Serverımız Açılmıştır(EKİP KURUYORUZ)

Hepinizi Serverimize Bekleriz Serverimizde Şuanlık Sadece SkyBlock Vardır Her Oyun İçin Alımlar Yapılacaktır İlerki Zamanlarda 3 oyuna çırarmayı düşünüyoruz Alımlar Rehberden Moderatöre Kadardır Admin Olacak Kişileri Biz Sececegiz Server ip:aldotr.duckdns.org
  2. aldopro55

Manga Network Hub Sunucu ALIMDA!

Adın ve Soyadın ; Muhammet --------- Yaşın ; 15 Oyundaki Nick'in ; HeyItzNatee Almak İstediğin Yetki ; Builder-Moderatör [Fark_Etmez] Neden Biz ? ; Sizin ekibinizin bir üyesi olursam hme kendi tecrübelerimi göstermiş olurum hem de başka kişilerin tecrübelerini öğrenmiş olurum. ;)
  3. aldopro55

ScreamNW Profesyonel Ekibini Arıyor _!_

Lütfen İletişim bilgilerinizi daha açık bir şekilde paylaşınız.!.
  4. aldopro55

Discorddan İstek Yollandı. Geri dönüş yapınız!
  5. aldopro55

SERVER KAPANMIŞTIR
  6. aldopro55

WaniesNW | ArenaPvP | UHC Meetup | 1vs1 | 2vs2 | 3vs3 | Rehber , Moderator Alımı .

İsim:Aldemir Yetki:Rehber Yaş:15 Bilgi:1 senedir Serverlerde Plci-skripter olarak, 3senedir Mimar olarak görev yaptım Oyuncu Getirebilirmisin:tabii ki [Discord ve Skype'de 200-300 kişilik gruplara ekliyim]
  7. aldopro55

1 Admin, 1 moderatör, ve rehber lazım.

DC den istek attım
  8. aldopro55

Wolmerica - 1 TANE MODERATÖR ALIMI -

Moderatör Alım Forumu : İsim : Muhammet Soyad (Gerekli Değil) :******* Bilgin : birçok sunucuda moderatörlük yaptım. Yani istediğiniz işi yapabilirim. Tecrüben : Kendi serverim (ATERNOS) vardı. Günlük 5-7 onlinem vardı. Eğlence amaçlı olduğu için kapattım. Adını hatırlamadığım birçok serverde...
  9. aldopro55

SakinCrafter Ekibi Alımları

Server Aternos Olabilir Ama İlerde Server Gelişcektir Server İP:SakinCrafter.aternos.me Alımlar Mevcuttur: -Admin -Mod -Builder -Rehber
  10. aldopro55

Arma 3 Mod Yükleme (Türk Modlar)

MODLARIN İNDİRME LİNKİNİ ATARMISIN ?
  11. aldopro55

SakinCrafter.serverminer.com Yetkili Alımları Her Türlü Alım Var

Serverimiz Yenidir Her Türlü Alım Vardır -Admin(Komut Bilgisi İyi Olan ve Pluginler Hakkında Bilgi Sahibi Olanlar) -Mod(Essentialstan Permden ve GroupManagerden Anlıyanlar) -Mimar(VoxelSniper Kullanmayı Ve World Edit Kullanmayı Bilenler) -Rehber(Küfür Etmeyen)...
  12. aldopro55

Gel VPS Server Olucaz VPS den Alıyorsan Gel

server ip SakinCrafter.aternos.me Lütfen VPS den anlayan biri gelsin
  13. aldopro55

Sakin Crafter Ekibi Kendisine Builder,Rehber ve Mod Arıyor

Komut Bilgileri İyi Ve Builder Komutlarını Bilmeli Rehber Küfür Kullanmamalı Ve en az 13 yaşında olmalıdır Mod Un Komut Bilgisinin Bayağı İyi Olması Gerekir Ve Adınız Soy Adınız Yaşınız ve Komut Bilginizi (yüzdeyle) belirtiniz Size Ulaşmak İçin Discord Ve Skypenizi Veriniz. Server İp...
  14. aldopro55

GreatNW.aternos.me Her Türlü Alım Vardır Özellikle Skripterve Pluginer

GreatNW.aternos.me GreatNW.aternos.me GreatNW.aternos.me ip
  15. aldopro55

SERVER HOST BATİHOSTTUR AMA İPİMİZ DUCKDNSDİR

ALIM FORMU!! Ad >Muhammet Soyad >******* Yaş (Yaş Sınırlaması Yoktur!) >14 Hakaret-Küfür Ediyormusun >Sinirlenirsem (Çok Nadiren) Yetki >Mod-Builder (ikiside iyi) Güvenilirmisin >Beni Tanıyanlar Bilir [Güvenilirimdir] (İsterseniz DC yada Skype den eleye bilirsiniz.)
  16. aldopro55

Server Açıldı Her Türlü Alım Var

Her Türlü Alım Vardır server ip GreatNW.aternos.me 10 Dk Ya sizlerle öZellikle Pluginer
  17. aldopro55

Her Türlü Alım Vardır Server Yenidir Serverip: greadmc.duckdns.org

Alım Vardır Server Yenidir Serverip: greadmc.duckdns.org
  18. aldopro55

Yeni server Açtım HEr Türlü alım Var ip:greadmc.duckdns.org

portlu açtım herşeyi yaptım nasıl giremiosun ne dio
  19. aldopro55

Yeni server Açtım HEr Türlü alım Var ip:greadmc.duckdns.org

server ip:greadmc.duckdns.org