Arama sonuçlarınız

1. Elveng

play.IvanosMC.com Yetkililerini arıyor !

Ad, Soyad: Berk Öztekin Yaş: 16 Kendiniz Hakkında Kısa bilgi: İnsanlara karşı daima saygılıyımdır. Küfür etmeyi sevmem yerinde argo kullanırım. Olmak istediğim Yetki: Admin ya da Mod olabilir. Kaç Saat Onlineyim?: 5-6 saat civarı. Tecrübeleriniz: 4 senedir oynuyorum bunun son 2 senesi...
  2. Elveng

StarOneCraft Yetkili Alımları!!!

İSTEDİĞİM YETKİ: ADMİN ya da Mod AD*: Berk Soyad(Zorunlu Değil): Öztekin Yaş*: 16 Bilgin(% olarak değil)*: world edit world guard gibi temel komutları biliyorum diğer komutlar hakkında da bilgim var. Belki sorulduğunda direk söyleyemem ama pratikte sorun çıkmaz. Tecrübelerin: 4 senedir...
  3. Elveng

Turnuva Oyun Forumu: League Of Legends Turnuvası

silver 2 silver 5 liglerim main support varsa oyuncu arayan takıma dahil olabilirim.
  4. Elveng

NightWizardNetwork uzun bir yoda ekip arkadaşlarını arıyor Her Türlü alım var

Adınız; Berk Soyadınız; Öztekin Yaşınız; 16 Tecrübeniz; 4 senedir oynuyorum bunun son 2 senesi sunucularda adminlik ve modluk yaparak geçti. Bir süre de bütün haritası bana ait olan kendi serverimi işletmişliğim var. Neden siz; insanlara yardım etmeyi severim. size de yardım etmek isterim...
  5. Elveng

SkyFallNa Alımda KOŞ KOŞ KAÇIRMA

ne rahtsızlığı, teşekkür ederim.
  6. Elveng

world edit world guard gibi temel komutları biliyorum diğer komutlar hakkında da bilgim var. Belki sorulduğunda direk söyleyemem ama pratikte sorun çıkmaz.
  7. Elveng

SakinCrafter Yetkili Alımı Ve Tanıtım

Ad: Berk Soyad: Öztekin Nick: Elveng İstediğin Yetki: Rehber Yaş: 16 Neden Biz: özel bir nedeni yok forumda gördüm sadece. Neden Siz: insanlara yardım etmeyi severim size de yardımcı olmak isterim. Komut Bilgin: 4 senedir oyunu oynuyorum. son 2 senesini sunucularda yetkili olarak geçirdim bazen...
  8. Elveng

GreenPVP | Moderatör Alımları

Adınız ve Soyadınız: Berk Öztekin Yaşınız: 16 Discord adresiniz: Elveng#1910 Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): Elveng Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 4 Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: geçen gün Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: oldukça kısa bir süredir...
  9. Elveng

Ad > Berk Soyad > Öztekin Yaş > 16 Yetki > Admin Neden Biz > forumda gördüğüm için özel bir nedenim yok. Neden Sen > insanlara yardım etmeyi severim size de yardım etmek isterim. Güvenilir misin > isterseniz dc den de konuşabiliriz güven zamanla kazanılır. Bilgi-Deneyim > 4 senedir oyunu...
  10. Elveng

2.ci sw kurulmuştur GİRİN!

Ad: Berk Soyad: Öztekin Nick: Elveng İstediğin Yetki: Admin Yaş: (farketmez ama bilgili olacak!) 16 Neden Biz: forumda gördüm özel bir nedeni yok Neden Siz: insanlara yardım etmeyi severim size de yardımcı olmak isterim. Komut Bilgin 4 senedir oynuyorum bunun son 2 senesi adminlik, modluk...
  11. Elveng

WiltedGstomy Sunucusu Alımları Yeniden Aktif

İsim Soy isim: Berk Öztekin Yaşınız(sınırlama yok) : 16 Almak İstediğiniz Rol : Mod ya da Rehber olabilir. Almak İstediğiniz Rol Hakkındaki Bilgiler : 4 senedir oyunu oynuyorum 2 senedir yetkili olarak çalışıyorum serverlarda daha önce modlukta, rehberlikte yaptım. world edit world guard gibi...
  12. Elveng

PegasusSky Rehber,Tasarimci Arıyor

Ad/Soyad; Berk Öztekin Yaş; 16 İletişim adresi (Skype/Discord.) Elveng#1910 Hangi Alıma Katılmak İstiyorsun ; Rehber Kaç Yıl Tecrüben Var ; 4 senedir oynuyorum son 2 yılını kendi serverim haricinde adminlik ve modluk yaparak geçirdim.
  13. Elveng

Alım vardır!

Ad: Tahsin Berk Soyad: (önemli değil) Yaş: 16 Bilgi: 4 senedir oyunu oynuyorum daha önce başka sunuclarda da yetkili oldum. yeterli bilgim olduğunu düşünüyorum. İstediğin yetki: Admin Nick: Elveng Neden Biz: özel bir nedeni yok sadece forumda ilanı gördüm. Neden Siz: insanlara karşı...
  14. Elveng

Acill!!! Alım Var Konuya Bak

Admin Ad: Tahsin Berk Soyad: Öztekin yaş: 16 bilgin: 4 senedir oyunu oynuyorum daha önce başka sunuclarda da yetkili oldum. yeterli bilgim olduğunu düşünüyorum. neden sen: insanlara karşı saygılıyımdır. ayrıca yardım etmeyi severim size de yardımcı olmak istiyorum. neden biz: sadece forumda sizi...
  15. Elveng

Sağlam Ekip Aranıyor (Pluginer-Mimar-Mod)

İsim_?: Tahsin Berk Yaş_?: 16 Tecrübe_?: 4 senedir oynuyorum önceden kendi severimi işetiyordum bir nedenden dolayı kapandı. çoğu komutu biliyorum. Minecraft Sunucularında Hiç Yetkili Oldu mu_?: kendi serverim haricinde adminlik, modluk ve rehberlik yaptığım oldu Komut Bilgisi Ne Kadar_? world...
  16. Elveng

KadimTurkNW * Rehber Arıyoruz! *

*ADINIZ: Berk *YAŞINIZ: 16 *OYUNDAKİ NİCK: Elveng * Kendinizden Bahsedin: insanlara yardım etmeyi severim sana da yardım etmek isterim umarım aradığın yoldaşı bulursun. *DİSCORD: Elveng#1910
  17. Elveng

KAPANDI ! SERVER BAŞKA SERVERLE BİRLEŞECEK !! BİRLEŞECEK SERVER: SLAYERNETWORK YETKİ:BAŞ ADMİN

İsim: Berk Soy isim: Öztekin Yaş: 16 Servere Yatırabileceğin Ücret:[Zorunlu Değil Olursa Çok İyi Olur Rica Ediyorum]: 10-15 lira civarı olabilir ama nasıl gönderirim bilmiyorum. Bilgin: daha önce serverlarda çok adminlik ve modluk yaptım yeterli bilgim olduğunu düşünüyorum. Daha Önce Yetkili...
  18. Elveng

lSucukluNWl Alımlar Devam Ediyor lBuilder,Moderator,Adminl

Alım Formu: İsminiz: Berk Soyisminiz: Öztekin Yaşınız[+12]: 16 İletişim (Discord) Adresiniz: Elveng#1910 Hangi Yetkili Olmak İstiyorsunuz: Admin ya da Mod Neden Sizi Seçelim:4 senedir oynuyorum 2 senedir de sunucularda yetkili olarak oynuyorum yardımım dokunucaktır diye düşünüyorum. Sunucumuza...
  19. Elveng

LeadyCraftNW Yetkililerini Arıyor [HUB] x1.8

Adınız : Berk Soyadınız : Öztekin Yaşınız: 16 Komut Bilgileriniz : daha önce faction serverlarda modluk yaptım ve çoğu plugin ve komudu biliyorum İstediginiz Yetki: Moderator Discord Adresi: Elveng#1910 Neden Biz (Açık Ol): Faction oynamayı ve yönetmeyi seviyorum sizin de yetkili aradığınızı...
  20. Elveng

Türkiyenin Sunucusu FlameNW Agos NW nin Sahiplerinden Açılıyor! Alımlar Konuda

Ad : Berk Soyad : Öztekin Yaş : 16 Yetki : Moderator Deneyiminiz(%) :%98 4 seneyi aşmış süredir oynuyorum daha önce de sunucularda modluk yaptım. komutları ve pluginleri biliyorum. Neden Bu Sunucu : Serverin güzel olacağını tahmin ediyorum. Sadece yardım etmek istiyorum bir karşılık...
  21. Elveng

ScTr NetWork Rehber+Mod Arıyor Yonetim Ekibi Sıfırlandı

Ad: Berk Soyad Yaş: 16 Nick: Elveng Tecrübe: 4 senedir oynuyorum daha önce başka serverlarda da modluk, adminlik yaptım. Günlük Aktiflik: 8-10 saat arası Skype aktif olarak kullanmıyorum Discord: Elveng#1910 Saygı: her türlü insana saygım vardır küfürden hoşlanmam
  22. Elveng

Hayırlı Sabahlar Dostlarım Sunucumuza Alımlar Var 1 Haftaya Acılıyoruz...

Ad Berk Soyad Yaş: 16 Ne Kadar Aktifsin: günde 8-10 saat arası Ne Kadar Süredir Minecraft Oynuyosun: 4 senedir Discord: Elveng#1910 Skype: aktif kullanmıyorum