Arama sonuçlarınız

1. Abisat5

Eski Çağlarda neden yaşayamadım diye üzülmeyin ETERNİA MMORPG ile geçmişi sizin ayağınıza getirdik.

Hepinize Merhaba Saygı Değer Oyuncular; Ekibimizle toplanıp bir server açmaya karar verdik . Türkiye Minecraft Server Topluluğu içerisinde düzgün/aktif bir MMORPG sunucusu göremeyince MMORPG sever insanlar olarak bunun boşluğunu hissettik ve sunucumuzu MMORPG...
  2. Abisat5

KONU KİLİT

KONU KİLİT
  3. Abisat5

KONU KİLİT

KONU KİLİT
  4. Abisat5

Konu kilit

Konu Kilit
  5. Abisat5

KONU KİLİT

KONU KİLİT
  6. Abisat5

Serverimize yeni ekip arkadaşları arıyoruz.

Hepinize merhaba dostlar. Bügün serverimizin 2. ayımıza girdik ve bu süreç içerisinde bazen sabahladığımız bazen okula gitmediğimiz oldu.Ve düşündükki yeni ekip arkadaşlarımız niye olmasın.Öncelikle size serverimizden bahsedeyim serverimiz orta çağ zamanını konu alan ,görevleri yaparak...
  7. Abisat5

Serverimize yeni ekip arkadaslari ariyoruz.(Konu Güncel)

Hepinize merhaba dostlar. Bügün serverimizin 2. ayımıza girdik ve bu süreç içerisinde bazen sabahladığımız bazen okula gitmediğimiz oldu.Ve düşündükki yeni ekip arkadaşlarımız niye olmasın.Öncelikle size serverimizden bahsedeyim serverimiz orta çağ zamanını konu alan ,görevleri yaparak gelişilen...
  8. Abisat5

YENI EKIP ARKADASLARI (KONU AÇIK BASVURU YAPABILIRSINIZ)

Hepinize merhaba dostlar. Bügün serverimizin 2. ayımıza girdik ve bu süreç içerisinde bazen sabahladığımız bazen okula gitmediğimiz oldu.Ve düşündükki yeni ekip arkadaşlarımız niye olmasın.Öncelikle size serverimizden bahsedeyim serverimiz orta çağ zamanını konu alan ,görevleri yaparak...
  9. Abisat5

Hub serverimize mimar alimi bulunmaktadir ofa.batihost.net

Ofab.batihost.net gelin mimar alimimiz bulunmakta
  10. Abisat5

Mimar alimlari batohost serverimize

Merhaba arkadaslar serverimize mimar alimi olacaktir iletisim icin dc abisat5#3211
  11. Abisat5

Ofab.batihost.net

Opskblock olan serverimize reklamci ve youtuber gorevlisi aranmakta +10 da vip cekilisi var Ofab.batihost.net
  12. Abisat5

Ofab.batihost.net alim bulunmakta +10 da vip cekilisi

Opskblock olan serverimize reklamci ve youtuber gorevlisi aranmakta +10 da vip cekilisi var
  13. Abisat5

Ofab.batihost.net

Alim mevcuttur servere gelin +10 vip cekilisi Ofab.batihost.net
  14. Abisat5

Ofab.batihost.net

Serverimize feather board ve title menager bilen pluginer lazim ayrica rehber reklamci ve youtuber alimlarimiz devam etmekte Ip=ofab.batihost.net
  15. Abisat5

Ofab.batihost.net serverimize 1 adet pluginer ve 2 adet rehber alimi bulunmakta

Serverimizdeki title manager sorununu cozebilecek bir pluginer ariyoruz Ve 2 adet denegimli rehber Server ip=Ofab.batihost.net
  16. Abisat5

OyunBeyi1.aternos.me 1.8 surum

Serverimizde alim vardir sw ye gelin konusalim Builder Moderator Rehber OyunBeyi1.aternos.me
  17. Abisat5

OyunBeyi1.aterno.me gelin alim var

Alim varr
  18. Abisat5

ofab.aternos.me Server yeni acildi alim var

Merhabalar ben Alp. Serverimi yeni actim. Bana yardimci olacak kisiler ariyorum. 2 builder ‍‍ 1Moderator ‍ 1 rehber‍✈️‍✈️