Arama sonuçlarınız

1. B

Pl Türkçeleştiren Kişi Alımı

Acil acil DragonCraftFaction1.aternos.me
  2. B

Servere Destek Gelmek isteyen

arkadaşlar bizden vip alan ve para ile adminlik alan bize çok iyi bir yardım yapmış olucak Bağış ve ödemler ininal geçerlidir ip dragonnw.axitrbilisim.com:1140
  3. B

DragonNetwork Açıldı

Arkadaşlar Serverimiz OP skyblock tur Kaliteli ver Gelişmekte olan bi serverder Rütbeli skyblock serveridir /kit oyuncu /adakit /anahtaral / Server şu an 8 KİŞİLİK vip paraları ve iyi oynamayı istiyorsanız vip alarak bize destek çıkabilirsiniz Herkesten önce 1. olmak istiyosan gel...
  4. B

DRAGONNETWORK AÇILDI

ipdragonnw.axitrbilisim.com:1140 Arkadaşlar vipler çok ucuz kitler:/adaki /kit oyuncu /adaucus /anahtaral /telafi Vipler Çok ucuz hadi gel eğlen
  5. B

Profosyonel Builder alımı paralı server

dragonnw.axitrbilisim.com:1140 İiyi olanlar gelsin eye kötü gelirse boşyere kalblerini kırmayalım bizide uğraştırmasınlar
  6. B

Aternos Server satıyoruz

Hazır Pl editleme size ait warp menü var skriptler var Faction servere 1.8 bütün pl leri tam yüklüdür arsalar build siz yapıcaksınız Arsa vardır İsteyene server Tanıtıcam Fiyat:15TL almak isteyenler yazın sadece İninal kart geçerlidir Barkod:0000036309306
  7. B

Builder ve Pl alımı

Aternos Builder alımı profosyonel kişiler gelsin 10 taneden fazla warp var ondan 3 Builder 1pl ci lazım plci ise rankları ayarlıcak Server OP faction Olucak dragonCraftFaction1.aternos.me
  8. B

Builder ve Rehber Alımı

Arkadaşlar Server aternostur aternos deyip geçmeyin ciden ücretliden farkı yok kaliteli ama ram yükselmesi yok buil güzel gelsen Builder Test Görev:Spawn yapma ile başlama Rehber Test Görev:Mute süreleri kick sebepleri
  9. B

Alım var

Groupmanager dan anlayan 1-PL 2-BUİLDER X4 3-Rehber x3 Builder neden bu kadar çok çünkü 10 dan fazla warp var, İp DragonCraftFaction1.aternos.me
  10. B

Builder ve Rehber Alımı

Merhaba arkadaşlar kendime iyi ücretsiz hub server kurmak istiyorum eyer siz İyi builder ve iyi komutcuların olursanız bu işi büyütüp paralıya geçicez Alımlar Rehberx3 Builder x6
  11. B

Bütün Alımlar var Ama PL ci hariç

Merhabalar arkdaşlar ben Berkan 13 yaşındayım kendime güzel bir ekip kurum aternostan Batihost geçicem Alımlar 1-admin x1 2-builder x3 3-mod x3 4-rehber x3 Server Açıktır : DragonCraftFaction1.aternos.me
  12. B

Alım var

Lütfen arkadaşlar Komutu ve Build iyi olan kişiler gelsin Alımlar 1-builder x3 2-Admin x1 3-Mod x3 4-Rehber x3 server aktif ip dragonCraftFaction1.aternos.me
  13. B

Alım var Aternostan

Merhabalar arkadaşlar öncelikle bu işlerden analayan biri gelsin lütfen ALIMLAR 1-Skripter x1 2-Admin x1 3-Mod x2 4-Builder x3 5-Pluginci x0 Server Faction olucak ona göre Server ip dragonCraftFaction1.aternos.me Giremeyenler bana söylesin
  14. B

Alım var

Merhabalar Arkadaşlar Aternos deyip geçmeyin Kendime güzel ve Güvenilir bir ekip kurmak istiyorum Alımlar -Builder x2 -admin x1 -Mod x3 -Rehber x3 -Pluginci x1 -Skripter x1 Forum Doldurma için Ad: soyad: yaş: Olacağınız yetki: Nedenbiz: Nedensen: Kaç yıl Tercübenvar: KomutBilgin:%kaç...