Arama sonuçlarınız

1. xMasterGamer

BLAZE CRAFT 1X KREDİ CHEST SPAWNER EVENT Opskyblock BEDAVA VİP Satış Cubugu Sanal Ciftlik Yetkili Alımları ADAKİT 5 ELMASBLOKSPAWNER

Reis haklısın bu adamlar abi Sv gittim Dedim hani -//wand yetkisi Adam dior eski pakete konusması boş aynı abi gibi . her neyse ss de aldım adam mute atıyor üstelik dior ip in elımde böle lerim svsine gitmeyin ipnizi alır sonra canınız yanar bırakın . ss si elimde hatta
  2. xMasterGamer

Sunucu kapandı. Konu silinebilir

Server Süper Geçekden Emek Ama Azda aCayip ne yalan söleyiyim Tabi Serverde Alım sorup üstelik mod yok admin alımı var diyen arkadasşlarımız Oluyor kurucu Anlayışla Karşılıyor . Yönetim Ekibi Hem Saygılı Hemde Bilgi bizede Oynam Düşüyor . Başarılarımı iletiyorum . Not: Bendenn Yetki isteyip...
  3. xMasterGamer

Sen de kaliteli bir sunucuda yetkili olmak istiyorsan içeri girmelisin !

Adınız :Batu Alp. Soyadınız : Özdemir. Yaşınız : 17 :) . Oyundaki adınız : xMasterGamer . Daha önce yetkili oldunuz mu ? Olduysanız Nerede ? (Olmadıysanız olmadım yazın.) : Oldum İsim Vermek Gibi Olmasın +130 Serverde Hub serverde Builderdim Not: SS Var , Bide Survival serverde Once...
  4. xMasterGamer

Konu Silinsin.

Süper Server Spawn Felan hepsi Elle Yapılmış Emek , Başarılı Server Devamı Dilerim .
  5. xMasterGamer

PLAY.KADIMTURK.NETWORK - OPSKYBLOCK - [ +300 HERGÜN REKOR OYUNCU + ]

YA SERVER NİYE KAPATTINIZ
  6. xMasterGamer

mrb

mrb