Arama sonuçlarınız

1. Brotatozz

NorthNW.batihost.com | 1.8X | Özenle Yazılmış Scriptler | Profesyonel Kodlanmış Pluginler | Eşi Benzeri Olmayan Yapılar | Eğlencenin Adresi!

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Merhabalar. Biz NorthNW olarak sizlere eğlenceli bir Faction sunucusu sunmayı hedefliyoruz. Şöyle geldik böyle yenilikçiyiz gibi laflara gerek duymuyoruz, sunucuya girip neler olduğuna kendiniz bakabilirsiniz. Her zaman AMA her...
  2. Brotatozz

NorthNW.batihost.com | 1.8X | Özenle Yazılmış Scriptler | Profesyonel Kodlanmış Pluginler | Her Hafta Yapılan Eventler | Eğlencenin Adresi!

İnternette çok fazla Faction Sunucusu görüyorsunuz. "BOMBA GİBİYİZ,ÖYLEYİZ,BÖYLEYİZ" diyen. Ben şahsen Sunucunun Admini olarak size söyleyebilirim ki bizim sunucumuz güzel. Bomba gibi falan değil ama beğeneceğinize ve oynamak isteyeceğinize eminim.Çoğu sunucuda olduğu gibi EGO'lu yetkililer vs...
  3. Brotatozz

FancyCraft.Batihost.Com | 1.8.X | Faction | 7/24 | Tonlarca Özel Sistem | Özenle Yapılan Skriptler | İlgili Yetkili Kadrosu | Eğlencenin Adresi!

İnternette çok fazla Faction Sunucusu görüyorsunuz. "BOMBA GİBİYİZ,ÖYLEYİZ,BÖYLEYİZ" diyen. Ben şahsen Sunucunun Admini olarak size söyleyebilirim ki bizim sunucumuz güzel. Bomba gibi falan değil ama beğeneceğinize ve oynamak isteyeceğinize eminim.Çoğu sunucuda olduğu gibi EGO'lu yetkililer vs...
  4. Brotatozz

FancyCraft.Batihost.Com | Faction | Kredi Sistemi | Kasa Sistemi | Haftalık Eventler | VIP Çekilişleri | 1.8x | Open BETA

İnternette çok fazla Faction Sunucusu görüyorsunuz. "BOMBA GİBİYİZ,ÖYLEYİZ,BÖYLEYİZ" diyen. Ben şahsen Sunucunun Kurucusu olarak size söyleyebilirim ki bizim sunucumuz güzel. Bomba gibi falan değil ama beğeneceğinize ve oynamak isteyeceğinize eminim.Çoğu sunucuda olduğu gibi EGO'lu yetkililer...