Arama sonuçlarınız

1. veXione37

1.11.2 Survival (Hayatta Kalma) Oynayabilirsen Gel Sende Aramıza Online 25 Kişi

SUNUCU KISA SÜRELİĞİNE KAPANDI TANITIM: Yapmış olduğum survival sunucu ilk sürüm olarak biraz zor yaptım ama merak etmeyin sornadan sornaya sunucumu geliştirmeye başladığımda daha kolaylaştırmaya çalılacak. KURALLAR: KÜFÜR/ARGO KULLANMAK : MUTE (DERECESİNE GÖRE) YETKİ İSTEMEK : MUTE DAHA...
  2. veXione37

Minecraft 1.11.2 Survival (Hayatta Kalma) Sunucusu Yeni Açılmıştır İlk Gelen Kişiye Değişik Açılış

Merhabalar, 1.11.2 Sürüm bir survival sunucusu açmış bulunmaktayım. Sunucuma herkesi davet ediyorum sunucuyu hiçbir bilgi ve plugin bilgisi olmadan açtığımdan pluginler doksan olabilir. bu konuda siz devreye giriyorusunuz bulduğunuz bugları bana söyleyip doksan olan pluginleri bana söyleyin ben...
  3. veXione37

YENİ MİNECRAFT SUNUCUSU

Merhabalar, 12 kişilik sunucu açmış bulunmaktayım ama sunucu daha hazır değil bir pvp sunucusu yapmak istiyorum ve bunu yapmak için denemeler yapıyorum bunun içinde benim sunucuma gelip benimle beraber oynarsanız sevinirim. Demiştim saten pvp sunucusu yapmak istiyorum ama pluginler veya harita...