Arama sonuçlarınız

1. MrSincap

Lobimde Sıkıntı Var !ACİL!

Merhaba Değerli Forum Üyeleri lobi suncumda pluginler çalışmıyor ve map yarısı var ama velakin lobi sunucma porttan girdiğimde her şey yerli yerinde (batihost ile axitryi bungecord ile birleştirdim ama sabah çalışıyordu)
  2. MrSincap

SincapNW.Batihost.Com|Rütbe Kuponu|Barmen|Jeton|TabelaEnch|Boss|Hile Koruması|Özel Sistemler|1.8X|Daha Fazlası|

Nedense Konun Diğer tarafından hiç bahsetmemiş arkadş bizden sunucunu ortak etmek istedi dedik teşekürler 10 dakika msg den ortak olak diye rahat bırkamadı dedik sana kolay gelsin sonra hala ısrarları devam etti dedim sunucu bakımda çıkarmısın plz çıkmadı hala msg den yazıyor bize ortak olalım...
  3. MrSincap

SincapNW.Batihost.Com|Rütbe Kuponu|Barmen|Jeton|TabelaEnch|Boss|Hile Koruması|Özel Sistemler|1.8X|Daha Fazlası|

Bende Anlayamadım Normalde İnternetten Kayıt Olma yok register ile kayıt olunuyor şu an oyuna giriş yapabilirsiniz Bu Arada Web sitemizi konuda belirtim
  4. MrSincap

Sunucu Bilgileri > Sunucu Adı: SincapNW > Sunucu Versiyon: 1.8.X...