Arama sonuçlarınız

1. Manyaaq

1.15.2 Minecraft Survival !

Hayırlı günler güzel kardeşim, Boş zamanlarımızda girip oynayacağımız bir sunucu açmaya karar verdik. Bu nedenle yalnız değil de küçük bir arkadaş çevresi kurup öyle oynayalım dedik. Öncelikle Minecraft bilgisi olan, Farmlarla içli dışlı olan, Saygılı ve dürüst insanlar rica ediyoruz...
  2. Manyaaq

Builder Alımı ! [İçeri Gir]

Lafı uzatmanın bir anlamı yok; IP: betterhs.mcnetwork.me
  3. Manyaaq

SkyBlock Plugin Paketi ve Map! İçeri Gir

Selamın Aleyküm, Hoşgeldiniz beyler ! Öncelikle adım Buğra ! Rica üzerine SkyBlock Plugin Paketi yapıyorum ! Yeni olduğum için kendimi kanıtlamak adına kısa süreliğine bedava plugin paketi yapacağım ! [İsteyenlere Map de yapılır!] İletişim Adresi Discord: TBArmy#0510 Bana bu adresten...
  4. Manyaaq

Evet Arkadaşlar Rabisu Serverimize Yogun Çalışacak Reklamcı Arıyoruz! İçeri Gelin!

Evet Arkadaşlar Serverimize yogun çalışacak Reklamcı Arıyoruz! Ip: legendarynw.rabisu.com
  5. Manyaaq

Sevgili Arkadaşlar, Rabisu Servermizde Yoğun Çalışacak Reklamcı Arıyoruz! İçeri Gir!

Evet sayın LegendaryNW Ailesi! Sizlerin ve bizlerin iyiliği için yoğun çalışacak bir Reklamcı arıyoruz! Reklamcı'ya özel Vip verilecektir! İleride bizden biri olursa Reklamcı kiti ve OP vereceğiz. Yeterki bizlere sadık olsun! IP: legendarynw.rabisu.com
  6. Manyaaq

Ciddi Mimar Olanlar İçeri Girsin!

Gençler Rabisu serverime Ciddi Builder arıyorum. Pazartesi günü Ram yükseltilip sizlere sunulacaktır! Ciddi Builder olanlar DC eklesin! TBArmy#0510
  7. Manyaaq

Ciddi Olanlar İçeri Girsin!

Rabisu sunucumuza U.Builder aranıyor! Ciddi ve laga luga yapmıcaklar eklesin! TBArmy#0510
  8. Manyaaq

Türkiye'nin En İyi FACTİON Serveri Ekip Arıyor!

Alımlar: Moderatör Rehber Builder IP: NovaMc.fmcs.cf
  9. Manyaaq

Türkiye'nin en iyi serveri. Bazı alımlar da var.

TurkeyCraft.freemc.ga buyrun gelin!
  10. Manyaaq

Minecraft FireSkys | SkyBlock | Alım var içeri gir! |

FireSkys Hoşgeldiniz! | Alım | UstaMimar | Rehber | Admin | Moderator | IP: FireSkys.aternos.me 7/24 açık bir aternos serveri!
  11. Manyaaq

Minecraft FireSky | SkyBlock | Alımlar İçin İçeri Girin! |

FireSkys FireSkys.aternos.me Hoşgeldiniz! | Alım | UstaMimar | Rehber | Admin | Moderator | Ad: SoyAd: Yaş: Discord: Kaç Yıldır MC oynuyorsun:
  12. Manyaaq

Türkiye'nin en güzel serveri için Pluginer aranıyor! İlgilenenler discord eklesin!

Kişisel Discord'um; м̵͠α҉̨ɴyαα̷q̸̕͝#0510 beni değilde yöneticiyi ekleyin. Yönetici Discord'u; Schmebulack#6768 ekleyin ilgilenir sizle. | ALIM | Pluginer | Skripter | Rehber | D.Rehber | Moderatör | Ad: SoyAd: Yaş: Bilgi: Kaç yıldır MC oynuyorsun: