Arama sonuçlarınız

1. DahiAdam

Acil Mimar Aranır ( Young Crew ) Güncel

Acil lazım hadi arkadaşlar.
  2. DahiAdam

Acil Mimar Aranır ( Young Crew ) Güncel

Merhaba değerli forumdaşlar, şu an acil olarak mimar aramaktayız. Sunucu hakkında: -10 GB RAM -Batıhost'tan alındı. -Profesyonel yönetim kadrolu -Ailevi bir ekip kadrosu Builder Alım Şartları 1) Yaş sınırımız yoktur. 2) Sorumluluk sahibi olmalı, 3) Belirlediğimiz yapıları özgürce yapıp bizimle...
  3. DahiAdam

>>>>> Young Crew Yeni Ekibini Topluyor <<<<<

Merhaba Değerli Forumdaşlar, Ben Ertuğrul. Young Crew minecraft sunucusunun kurucu üyesi ve plugin sorumlusuyum. Serverimize gelirsek; daha yeni açıldı. Önümüzde uzun bir yol var ve bu yolu aşarak zirveye ulaşacağız. Biz de bu yolda bize katılacak saygılı dürüst ve işini seven yoldaşlara ihtiyaç...
  4. DahiAdam

Builder Arayan

S.a bir ara bana ulasabilirsen sevinirim dc nick @Ertuğrul#7774
  5. DahiAdam

Beyler profosyonelim.

Guzel bir espiri bile yapmissin sana yolunda basarilar.
  6. DahiAdam

Güvenilir,Deneyimli bir yetkili araylanar içeriye.

Aleyküm selam Ben batihosttan server actim suanlik 3 gb ve icine skyblok kurulu discorddan ekle beni konusalim anlasalim discord: @Ertuğrul#7774
  7. DahiAdam

Sunucusu için yt skripter pl ci arayan içeri

yazissak yeterli discordunuza bakabilir misiniz istek gonderdim
  8. DahiAdam

[Dual Martial Artist] Geliştime Ekibi | Sunucu Kurmak İsteyenlere Yardım Ekibi | >>Buyurunuz İçeri <<

Selamın aleyküm, ben Ertuğrul yeni bir sunucu actim sizin bilgilerinize ve yardiminiza ihtiyac duyuyorum gerek tavsiye gerek yapi olarak yardimci olursaniz sevinirim discord nickim:@Ertuğrul#7774 sunucum ise https://**********/Zcq3jm6
  9. DahiAdam

Usta Builder(MİMAR) Arayanlar İçeri

Tamam ben bu sartlari sevdim ilgilenirsen discord nickim: @Ertuğrul#7774
  10. DahiAdam

Profesyonel Tasarımcı Arayanlar Buyursun

Merhaba benimde profesyonel bir tasarima ohtiyacim olacak cok kisa bir sure icinde sunucuma internet sitesi acmayi planliyorum ilgini cekerse discord adresim: @Ertuğrul#7774 Not: Sunucum dandik hostlardan vs acilmamistir. Batihost guvencesinde hizmet vermekteyim.
  11. DahiAdam

Sunucusu için yt skripter pl ci arayan içeri

Merhaba discord adresin varsa yazabilir misin konuşalım.
  12. DahiAdam

[Pluginer] Java Developer Alımı İçin Sunucu Arıyorum

Merhaba yigit, ben Ertuğrul sunucuyu yeni actim ancak elimden geldigince buyutmeyi planliyorum bu amacla yola ciktim ve saglam bir ekip topluyorum simdilik sen de katilmak istersen discord adresini yada kendine ait bir watsappin varsa yaz konusalim anlasalim.
  13. DahiAdam

Sunucusu İçin Yetkili, Rehber, Moderator, Builder vb. Arayanlar İçeri!

Merhaba ben Ertuğrul 18 yasindayim sunucu actim (batihosttan 3gb ram suanlik), discord yada skype adresin varsa bi konusup anlasalim