Arama sonuçlarınız

1. ArtzEge

HighNW.Batihost.net | SPONSOR ARANIR! | Alımlar YOk!

https://**********/w6xjTN Gelirsen çok mutlu olurum
  2. ArtzEge

Discord sunucumuz açlmıştır hepinizi bekleriz :) | +30 , ESKİ SUNUCUDA 1K !!

Cümletten selamun aleyküm kankalar nasılsınız? İyisinizdir inşallah bende iyiyim merak etmeyin. Bakın agalar bi dc sunucusu bulmuşum inanamassınız Acayip güzel bence bi göz atın ertesi gün zaten hepiniz insan davet ediceksiniz :) Konumuza geri dönelim. Discord sunucusu ben şuana kadar çok gördüm...
  3. ArtzEge

HUB OLDUK! * Şimdilik Sadece FFA Açık! * Alımlar

Hocam bi discord verde konuşalım, hemi? Şimdi ne gerek var ki boşu boşuna gelmeye bilgesayarı kastırmaya Discord verebilirsen anlaşabiliriz.. Eyer veremem diyorsan ekle lütfen KollarıSwain - AyazBYHN#9223
  4. ArtzEge

KİLAV8 açıldı alım var hub svsi

arkadaşlar kilav8.aternos.me hepiniz gelin lütfen alım falan var baya güzel oyunlar var aternos ama aternos diyip geçmeyin hadi bi gelin KilaV8.aternos.me
  5. ArtzEge

GroupManager WG den World Editten Anlayanlar Gelsin

Seda#9223 discordumu ekleyin sunucum var :) hemde hub
  6. ArtzEge

İçeri Bak Lütfeeen :)

Merhaba :) Napınız iyimisiniz :) tamam bende iyiyim saolun. Bugün bi dc sunucusu kurucamda yardımcı olucak varmı? Bu arada bu hesap abimin kendim kız 'ım discordda konuşuncada görceksiniz DİSCORD HESABIM Seda#9223
  7. ArtzEge

Crash ❣ Sohbet TAYFASI ☞ Aktiflik! ☞ DİSCORD < https://discord .gg/zUGncmt >

Selamun Aleyküm Arkadaşlar nassınız iyimisiniz? Saolun bende iyiyim. Bugün sizlere discord sunucumuzu tanıtmak istiyorum. Direk ip paylaşayım. İpmiz: https://discord .gg/zUGncmt ARKADAŞLAR EĞLENMEK İSTİYORSANIZ BENCE BİR GÖZ ATMALISINIZ. BEN ÇOK EĞLENİYORUM BENCE SİZDE EĞLENEBİLİRSİNİZ :) :)...
  8. ArtzEge

Neden orada duruyorsun ya? | Gel Gel SLEAK DC SUNUCUSU | Rehber Alımları :)

SELAMUN ALEYKUM ARKADASLAR BUGUN SIZLERLE BIRLIKTE BIRSEY KONUSMAK ISTERIM. DISCORD SUNUCUSU AÇMAYA KARAR VERDİK. HEPİNİZİ BEKLİYORUM. ŞİMDİ ARKADAŞLAR DİSCORD ADRESINI PAYLASMADAN ONCE SOYLEMEK İSTERİMKİİ .. ALIMLARIMIZ ANCAK REHBERDİR GELİPTE SAÇMA SAPAN YETKİLER İSTEMEYELİM!! DİSCORD...
  9. ArtzEge

olmuyor?

olmuyor?
  10. ArtzEge

Crash BHOGLU BUİLD TEAM | Builder Alımlarımız Başlamıştır | Build Team İçin Arkadaşlar Aranır!

AD : SOYAD : YAŞ : İSTENİLEN YETKİ : BUİLD ORNEKLERİNİZ : BHOGLU BUILDER TEAMS NASIL BİRİSİNİZ (OYUN DIŞINDA) : NEDEN SİZİ SEÇMELİYİZ : İSTEDĞİNİZ YETKİYİ KAÇ DEFA YAPTINIZ : GÖREV ALDIĞINIZ SERVERLER (KISACA) : KENDİNİZDEN "AZ ÇOK" BAHSEDERMİSİNİZ : CUMLETTEN SELAMUN ALEYKUM...
  11. ArtzEge

Selamun aleyküm. Discordunuzu atabilirseniz bir şey sorucağım.

Selamun aleyküm. Discordunuzu atabilirseniz bir şey sorucağım.
  12. ArtzEge

LiptonMC sunucu projesi. (Pluginer, skripter, mimar)

Aah ahh birde discord'a baksanız keşke :)
  13. ArtzEge

ss

pardon.
  14. ArtzEge

KilaV8 | Önümüzdekilere Ağ Atıp Geliyoruz! | Yeni Bir Ekip | Yeni Bir Eğlence! | KİLAV8 AÇILDI!

AhmetB bey. Discord yüklerseniz sizinle bir konuşma gerçekleştireceğim. Bakın arkadaşlar ciddiyiz! Düzgün arkadaşlar arıyorum!
  15. ArtzEge

* HosyNW * Alım Var * Yeniden Diriliş * :) *

Adınız: AYAZ Soyadınız: BEYHANOGLU Yaş: 16 İstediğin Yetki: Gözüm yükseklerde değil, ne görev verirseniz yaparım. Deneyim: Bir zamanların en iyi pvp Svsi AnkaNETWORK , FuryNW , PolyNetWork GEREK VARMI BİLMİYORUM AMA DİSCORDUM AyazBeyhanoğlu / 16#9223
  16. ArtzEge

KilaV8 | Önümüzdekilere Ağ Atıp Geliyoruz! | Yeni Bir Ekip | Yeni Bir Eğlence! | KİLAV8 AÇILDI!

CÜMLETTEN SELAMUN ALEYKÜM. İPYİ PAYLAŞIYORUM KilaV8.aternos.me
  17. ArtzEge

arkadaşlar bakın BAĞIRA BAĞIRA SÖYLÜYORUM YALAN SÖYLEMEYİN DİSCORD ŞART ŞART ŞAAAART
  18. ArtzEge

Efe bey profil fotoğrafınızdan belli yalancısınız. Alınmadınız, discordunuzda galiba yok. Discord şart ve yalancı arkadaş istemiyoruz.
  19. ArtzEge

Önümüzdekilere Bakmıyoruz! Fişek gibi geliyoruz! KİLANETWORK VERSİONS 8 YENİ BİR EKİP ARIYORUZ! İŞTE O GÜZEL BEKLENİLEN AN ! ALIMLARIMIZ ! 1 ADET ASISTAN ! 1 ADET BASADMIN ! 1 ADET ADMIN ! 2 ADET MODERATOR (1 ADETTE OLABİLİR O İLK KİŞİYE BAĞLIDIR) ! 2 ADET SAĞLAMMI SAĞLAM REHBER ! 2 ADET...