Arama sonuçlarınız

1. ArtzEge

Discord sunucumuz açlmıştır hepinizi bekleriz :) | +30 , ESKİ SUNUCUDA 1K !!

Cümletten selamun aleyküm kankalar nasılsınız? İyisinizdir inşallah bende iyiyim merak etmeyin. Bakın agalar bi dc sunucusu bulmuşum inanamassınız Acayip güzel bence bi göz atın ertesi gün zaten hepiniz insan davet ediceksiniz :) Konumuza geri dönelim. Discord sunucusu ben şuana kadar çok gördüm...
  2. ArtzEge

KİLAV8 açıldı alım var hub svsi

arkadaşlar kilav8.aternos.me hepiniz gelin lütfen alım falan var baya güzel oyunlar var aternos ama aternos diyip geçmeyin hadi bi gelin KilaV8.aternos.me
  3. ArtzEge

İçeri Bak Lütfeeen :)

Merhaba :) Napınız iyimisiniz :) tamam bende iyiyim saolun. Bugün bi dc sunucusu kurucamda yardımcı olucak varmı? Bu arada bu hesap abimin kendim kız 'ım discordda konuşuncada görceksiniz DİSCORD HESABIM Seda#9223
  4. ArtzEge

Crash ❣ Sohbet TAYFASI ☞ Aktiflik! ☞ DİSCORD < https://discord .gg/zUGncmt >

Selamun Aleyküm Arkadaşlar nassınız iyimisiniz? Saolun bende iyiyim. Bugün sizlere discord sunucumuzu tanıtmak istiyorum. Direk ip paylaşayım. İpmiz: https://discord .gg/zUGncmt ARKADAŞLAR EĞLENMEK İSTİYORSANIZ BENCE BİR GÖZ ATMALISINIZ. BEN ÇOK EĞLENİYORUM BENCE SİZDE EĞLENEBİLİRSİNİZ :) :)...
  5. ArtzEge

Neden orada duruyorsun ya? | Gel Gel SLEAK DC SUNUCUSU | Rehber Alımları :)

SELAMUN ALEYKUM ARKADASLAR BUGUN SIZLERLE BIRLIKTE BIRSEY KONUSMAK ISTERIM. DISCORD SUNUCUSU AÇMAYA KARAR VERDİK. HEPİNİZİ BEKLİYORUM. ŞİMDİ ARKADAŞLAR DİSCORD ADRESINI PAYLASMADAN ONCE SOYLEMEK İSTERİMKİİ .. ALIMLARIMIZ ANCAK REHBERDİR GELİPTE SAÇMA SAPAN YETKİLER İSTEMEYELİM!! DİSCORD...
  6. ArtzEge

Crash BHOGLU BUİLD TEAM | Builder Alımlarımız Başlamıştır | Build Team İçin Arkadaşlar Aranır!

AD : SOYAD : YAŞ : İSTENİLEN YETKİ : BUİLD ORNEKLERİNİZ : BHOGLU BUILDER TEAMS NASIL BİRİSİNİZ (OYUN DIŞINDA) : NEDEN SİZİ SEÇMELİYİZ : İSTEDĞİNİZ YETKİYİ KAÇ DEFA YAPTINIZ : GÖREV ALDIĞINIZ SERVERLER (KISACA) : KENDİNİZDEN "AZ ÇOK" BAHSEDERMİSİNİZ : CUMLETTEN SELAMUN ALEYKUM...
  7. ArtzEge

ss

pardon.
  8. ArtzEge

KilaV8 | Önümüzdekilere Ağ Atıp Geliyoruz! | Yeni Bir Ekip | Yeni Bir Eğlence! | KİLAV8 AÇILDI!

Önümüzdekilere Bakmıyoruz! Fişek gibi geliyoruz! KİLANETWORK VERSİONS 8 YENİ BİR EKİP ARIYORUZ! İŞTE O GÜZEL BEKLENİLEN AN ! ALIMLARIMIZ ! 1 ADET ASISTAN ! 1 ADET BASADMIN ! 1 ADET ADMIN ! 2 ADET MODERATOR (1 ADETTE OLABİLİR O İLK KİŞİYE BAĞLIDIR) ! 2 ADET SAĞLAMMI SAĞLAM REHBER ! 2 ADET...
  9. ArtzEge

MCOyna Network - Skyblock+ | Yetkili Alımları 2018 > www.mcoyna.com

Cümletten selamun aleyküm arkadaşlar. Bugün bir konudan bahsetmek istiyorum. Artık OPSkyBlock aramaya gerek kalmadı. Buyrun hepinizi bekleriz. Konuda yazdığı üzere. Alımlarımız hayla devam etmektedir. Genel olarak şu şekilde devam edelim Daha kaliteli ve en az dereceye indirilmiş gecikme...
  10. ArtzEge

Sağlam Logocu, Bannerci Aranır Ucretli Ucretsiz fark etmez.

Kolay gelsin forum arkadaşlarım ben acilen sunucuma logo siteye logo vesayre için bazı arkadaşlar arıyorum discord adresim NightCore {{ 6 1 }}#9223 İyi Oyunlar
  11. ArtzEge

Kapandı!

KİLİT
  12. ArtzEge

NightCoreNW 8GB Ram'li Sunucum İçin Her Türlü Alımlar Vardır | Admin | Moderatör | Builder | Pluginer |

Merhaba arkadaşlarım sizlere bir konu hakkında bahsetmek istiyorum. Uzun süredir üstünde çalıştığımız NightCoreNETWORK 8GB Ram'lı sunucumuz için Alımlara devam ediyoruz sunucumuz hub'dur ve discord olursa mutlu oluruz :) Okul bazı sebeblerden ötürü oyuna girmenize engel olduğunu biliyoruz. Ve bu...
  13. ArtzEge

Hub Sunucu Yardım

Selamun aleyküm. beyler ben bi hub sunucusu kurmak istiyorum 8gb host-batihost lütfen iletişime geçip yardım edin lütfen ! [creative-kitpvp] istiyorum
  14. ArtzEge

Konu Kilit

Konu Kilit
  15. ArtzEge

İşte Bir O Kadar Kurucusuyla Güzel Faction Serveri ! | Neden Oradasın Gelsene İçeri |

Hepinize Selamlar Saygılar Dostlarım :) Bugün kendi görüşlerimle acayip güzel bir sunucuyu tanıtacağım BAŞLAYALIM :) İlk Olarak Sunucu Sahibimiz MrTigarFX şöyle diyor : Sunucumuzda Alım bulunmamakta fakat. Online , tavsiye arıyoruz. Vip satışlarımız şuanlık indirimlerde satışta Hepinizi...
  16. ArtzEge

İşte Şimdi Faction'lara Son Veriyoruz! FuryNetwork ! Her Alımlar Mevcut ! | Admin | Moderator | Rehber | Mimar | Paralı Sunucudur

Evet Arkadaşlar Hepinize Merhabalar! Bugün sizlere bir sunucudan bahsetmek istiyorum. Alımlarımıza Geçelim :)) 1 ) BaşAdmin [0] 2 ) Admin [0] 3 ) Moderator [0] 4 ) Rehber [2] 5 ) Mimar [1] Şimdiden İyi Forumlar. Peki Siz Nasılmı Bize başvurucaksınız? DİSCORD ŞART ! 1 ) Adınız Soyadınız : 2 )...
  17. ArtzEge

138.201.23.121 Alımlar İçeride ! Buyrun ArtCraft Onlinelerini Arıyor

Pek uzatmayı sevmem. Kısacası 138.201.23.121 Alımlarımız mevcuttur . Rehber-Mod-Yt-Reklamci arıyoruz İyi Forumlar
  18. ArtzEge

ArtCraft Artık Aktif! - Binlerce plugin - Binlerce skript - Çokca Eğlence- Arıyorsanız Hayla Neyi Bekliyorsunuz? Alımlarımız İçeride

ART CRAFT ONLİNE ! Günde En az 20 Online ! Alımlarımız Moderator Bence hiç kaybetmeden Hızlıca Sunucumuza Gelin :)...
  19. ArtzEge

Pluginden anlayan acil buraya!!

PLUGİNDEN ANLAYANLAR SİZE SESLENİYORUM! SUNUCUMA ACİLEN PLUGİNER LAZIM İPYİ HENÜZ PAYLAŞMIYORUM BURADAN MESAJ BIRAKIN