Arama sonuçlarınız

1. TheKiller_Ahmet

Yardım Sunucuma nasıl yeni bir eşya ekleyebilirim?

1.14 + üzerinde texture pack ile kolaylıkla yapılabiliyor eşya ekleme işlemi vs. Fakat 3d model yapmak lazım. 1.8.8 de yapılışını bilmiyorum hypixel skyblock mesela çok ileri bir seviyede texturepack ve plugin bilgisi sayesinde yapmakta böyle şeyleri
  2. TheKiller_Ahmet

İstek Minecraft Plugin Paketi

size verebileceğim 2 tavsiye var 1-)keyubu ücretsiz paketleri bu linkte mevcut fakat burda faction normal op değil 2-) Batihost tun da kendi ücretsiz plugin paketleri var ordan bakabilirsiniz. Bunun dışında hangi firmadan sunucu aldıysanız onlar da ücretsiz plugin paketi sağlıyorlardır bunu...
  3. TheKiller_Ahmet

Yardım exturepack yardım

uzun zamandır sektörden ayrıyım bu aralar web tasarım üzerine çalışıyorum . Bundan dolayı kendi clientlerini çıkardıklarını bilmiyordum bilgi için teşekkürler.
  4. TheKiller_Ahmet

Yardım exturepack yardım

reborn craft kendi özel pluginleri hatta kendi özel spigotunu kodlamış bundan dolayı özelleştirilebilir birçok özellikleri var. Eğer java bilginiz var ise sizde yapabilirsiniz.
  5. TheKiller_Ahmet

Pluginci Aranır ortak

discord adresinizi yazarsanız yardımcı olabilirim
  6. TheKiller_Ahmet

İstek 3X3 Kazma Skripti

Skript Bana ait deil başka forumda buldum sadece yosunlu taşta işe yarıyor sende editleyip başka bloğa dönütürebilirsin bide sadece edit worldunde calısıyor onuda deişirsin
  7. TheKiller_Ahmet

İstek 3X3 Kazma Skripti

bu kazma sadece edit içinmi görev yapıcak daha ayrıntılı bilgi verirseniz yardımcı olur arkadaşlar
  8. TheKiller_Ahmet

Basit Bir Skript İsteği...

malesef sesler ile ilgili sorunu bilmemekteyim forumda ayrı bir konu açarsanız bunun hakkında cevap gelecektir .... dediğiniz plugin her komut kullanınca ses cıkartıcagı ıcın can sıkıcı olabilir ....
  9. TheKiller_Ahmet

command /tamir: trigger: open chest with 1 row named "&7Tamir Menüsü" to player make gui slot 4 of player with paper named "&7Tamir Et" with lore "&7Elindeki itemi tamir etmek için tıkla!" to close then run player command "tamiret" command /tamiret: trigger...
  10. TheKiller_Ahmet

Yardım Skript Sorunu

böyle bir hatayla bende karşılaşmıstım çözememiştim şu help meselesini belki forumda çözen biri vardır.yardımcı olamadık bu sefer
  11. TheKiller_Ahmet

command /tamir: trigger: open chest with 1 row named "&7Tamir Menüsü" to player make gui slot 4 of player with paper named "&7Tamir Et" with lore "&7Elindeki itemi tamir etmek için tıkla!" to close then run player command "tamiret" command /tamiret: trigger...
  12. TheKiller_Ahmet

Yardım Skript Sorunu

skript pluginini en güncel surumunu ındırın arkadasın dedıgı gıbı 2.1.1 surumu eskıde kaldı bıraz suan en guncel 2.5 sürümü var. suraya gıdıp en assagı ınıp skript jar dosyasını indir
  13. TheKiller_Ahmet

Yardım Sıralama Plugini

leaderheads kullan armor stand üzerindeki kafalar deişiyor
  14. TheKiller_Ahmet

Yardım Sıralama Plugini

SonNefes18#5845 discorddan ulaşın yardımcı olayım bekliyorum.
  15. TheKiller_Ahmet

Yardım Sıralama Plugini

neyin sıralamasını yapıcaksınız onuda yazarsanız ona göre çözüm yazar arkadaşlar
  16. TheKiller_Ahmet

17. TheKiller_Ahmet

İstek Yaratık Öldürmeyi Ölçme

biraz skript lere bak görev skriplerine yaparsın sadece zaman alır o kadar :D
  18. TheKiller_Ahmet

İstek skyblockta rütbe skripti

skriptten bir nebze anlamıyorsunuz ve aternos server acıyorsunuz lütfen rahatsız etmeyın ben sıze /rütbe yazan bı skript vermedim sadece yapısını verdim ve onu geliştirin istedim siz hazır kapmaya çalıştınız.
  19. TheKiller_Ahmet

İstek skyblockta rütbe skripti

discord: SonNefes18#5845 discorddan ulaşin yardım edeyim..
  20. TheKiller_Ahmet

Skyblock rütbe skriptti

discorddan yaz bakayım hataya sw ye gelıp iletişim discord: SonNefes18#5845
  21. TheKiller_Ahmet

Skyblock rütbe skriptti

ne hatası veriyor ? iletişim discord: SonNefes18#5845 gerekli şeyler Group Manager ASkyBlock Essentials skQuery Skript
  22. TheKiller_Ahmet

Skyblock rütbe skriptti

Dosyayı indiriniz skript içindedir...
  23. TheKiller_Ahmet

İstek Survival serverler icin Görev skripti

server ip yazarsan yardımcı oluruz