Arama sonuçlarınız

1. plugin_arayıcısı

İstek 1.8x Survival Plugin Paketi Aranır!

Yakın zamanda açılıcak serverimize plugin paketi gerekli. Yardımcı ola bilicek varsa benimle burdan veya discord'dan iletişime geçe bilirler. Discord: Masquerade#9077 Mesajlarınızı bekliyor olacağım. Saygılarımla,Masquerade.:asık:
  2. plugin_arayıcısı

Discord' Sunucusundan Anlayan,Düzenlemeyi Beceren Arkadaşlar Aranır!

Yeni açılıcak serverimizin discord sunucusunu düzenlenmesi,bot'ların getirilmesi ve çalıştırılması gerekiyor. Bu konuda yardımcı olucak takım arkadaşları aranmaktadır. Discord sunucumuza bekliyorum: https://**********/XcNxU8 İYİ GÜNLER :dost:.
  3. plugin_arayıcısı

DersimizOyun Faction serveri Yetkili Alımı | Ultra Zor Faction 1.8.X

Sunucu Bilgileri DersimizOyun sunucumuz 30 kapasitelidir. Gelecek günlerde gelişecek ve sizlere güzel oyun desteği sunacaktır. 5 GB RAM bulunmaktadır. Serverimiz şu anlık faction serveri olup ileriki günlerde Hub olacaktır. Server görebileceğiniz bütün factiom serverlardan farklıdır ne OPtur ne...
  4. plugin_arayıcısı

DersimizOyun Faction serveri Yetkili Alımı | Ultra Zor Faction 1.8.X

Sunucu Bilgileri DersimizOyun sunucumuz 30 kapasitelidir. Gelecek günlerde gelişecek ve sizlere güzel oyun desteği sunacaktır. 5 GB RAM bulunmaktadır. Serverimiz şu anlık faction serveri olup ileriki günlerde Hub olacaktır. Server görebileceğiniz bütün factiom serverlardan farklıdır ne OPtur ne...
  5. plugin_arayıcısı

Kapandı

Arkadaşlık isteği gönderdim.Kabul ederseniz konuşa biliriz.
  6. plugin_arayıcısı

tarafımca kaldırıldı

Merhabalar Wretor Bey, Eğer sunucunuza hala yetkili bulamadınızsa serverinizde Moderator ( Rehber Sorumlusu,Chat Düzeni,Event Sorumlusu ) olarak görevlendirilmekden onur duyarım.Discord Adresim: Nurlan | 19 #0103 İyi günler,sayıglarımla.
  7. plugin_arayıcısı

HyperNetwork Sunucusu | Alımlar Başladı | Asistan Rehber Mod |

Merhabalar Mert Bey, Ben yetkili kadronuzda Moderatör olarak görevlendirilmek istiyorum ( Chat Düzeni , Event Sorumlusu, PvP Koruması,Rehber Sorumlusu,Discord Sorumlusu gibi işleri üstlene bilirim).Şimdiye kadar Provanas serverinde Moderatör olarak görevlendirildim fakat çıkma sebebim ailevi...
  8. plugin_arayıcısı

herşeyimiz hazır birtek seni bekliyoruz? haydi alıma gel

Merhabalar Kadir Bey, Ben sunucunuzuda moderatör olarak görevlendirilmek istiyorum , fakat discord sunucunuz var mı ? Varsa size zahmet discord grup link atarmısınız.
  9. plugin_arayıcısı

Atraksiyon | Survival | 1.12 Yetkili Alımları Açılmıştır.İçeri Geçin

Rehber alımları açıktır.Gösterdiğiniz başarılar doğrultusunda daha üst yerlere gele bilirsiniz kısa sürede.Başvurularınızı discord grupumuzun Başvuru bölümünden yapa bilirsiniz. Discord : #Orhan6757Discord
  10. plugin_arayıcısı

NightCoreNW 8GB Ram'li Sunucum İçin Her Türlü Alımlar Vardır | Admin | Moderatör | Builder | Pluginer |

1. SORU : Adınız Nedir: Orhan *2.SORU : Yaşınız Kaçtır: 19 3.SORU : Telefon Numaranız (Şart Değil) : Discord'dan veririm. *4.SORU : Okulunuz Kaçta Bitiyor: Okulum bitti. *5.SORU : Maddi destek sağlayabilirmisiniz : (Alımlara buna göre karar verilecektir) malesef. *6.SORU : DİSCORD ADRESİNİZ EN...
  11. plugin_arayıcısı

╔ SCTR ☞ 9GB Ram Makine Özelliği ☞ 3 Yıllık Hub Sunucu ↠ |Admin|Mod|Rehber|Ortak|YouTuber|Builder|

Oyun içi Adınız : Shadecalum Gerçek Adınız : Orhan Discord Adınız : Orhan#6757 Yaş (15 yaş üstü zorunlu) : 19 Günlük online süresiniz : Hafta içi 10-12 , Hafta sonu : 14-16 saat ola biliyor Tecrübeleriniz nelerdir : Pluginler , PvP Koruması ,Chat düzeni , Event Düzenleyicisi , Rehber...
  12. plugin_arayıcısı

1.8 - 1.12 BO$$ FAMILY SURVİVAL >> Serverimize Yetkili >> Arkadaşlar Arıyoruz .

Kabul edildi. Discord`dan bana ulaşın : Nurlan | Futerro #4850
  13. plugin_arayıcısı

Kabul edildi. Discord`dan bana ulaşın : Nurlan | Futerro #4850
  14. plugin_arayıcısı

Kabul edildi. Discord ismim : Nurlan | Futerro #4850 özelden ulaşın bana .
  15. plugin_arayıcısı

-------------------------------- BO$$ FAMILY--------------------- ARKADAŞLAR YAKINDA SURVİVAL SERVERİMİZ AÇILIKCATIR VE AÇILMAKTA OLAN SERVERİMİZ İÇİN BUİLDER VE REKLAMCI ARIYORUZ.Başvuru taslakı aşağıdadır.Başvuru taslakının üzerinde doldurun,başvuru taslaksız yapılan başvurular...
  16. plugin_arayıcısı

!! Batihost`dan açtığım serverim için Pluginer,Skripter ARANIR !!

Merhabalar arkadaşlar yakın zamanda sizlerle birlikte olucak OP SKYBlock serverimizde küçük şeyler kaldı ve bunları halletmek için sizden yardım istiyoruz.Sizler için taslak yaptık taslak üzerinde doldurmanız rica olunur.Yakın zamanda başka yetkili alımlarıda açılıcaktır. İyi Günler ----Başvuru...