Arama sonuçlarınız

1. TitanOna

Profesyonel Mimar Ekibi / Mimarlar Aranıyor! +50 Oyunculu Yakında Hub Olacaktır

Merhabalar! Sayon Network Kendine Profesyonel Mimarlar/Mimar Ekibi Aranıyor İletişim DC; Apoex#4039
  2. TitanOna

Tecrübeli Yetkili Arayan Okusun Ciddi/Resmi/İçerde Gerekli Bilgiler Vardır

Merhabalar Ben Eray Bahadır Yaklaşık 7 yıldır Mc oyuncusuyum Kendime Yeni Ekip Aramaktayım 1-Aramamın Sebebi; Eski Ekip Arkadaşlarımla Yolumu Ayırdım Ayırmamın Birden Çok Sebepleri Var Admin Olmuşum fakat mod beni admin bilmior komik resmiyet yok,arada bir eğlence ister insan onuda...
  3. TitanOna

HUB sunucumuz açıldı mimar arıyoz.

İsterseniz Gelebilirim Kendi İnşaatlarım Vardır Ulaşım DC E-posta skype telefon dc den rahatlıkla ulaşabilirsiniz: ByAlfa#7541
  4. TitanOna

Yeni Açılan Keyubu Serverımıza Yetkililer Alınmaktadır

Yeni Açılan Keyubu Serverımıza Duruma Göre Yetkili Alınmaktadır Alınıcak Yetkililer Deneyimli Yada Deneyimsiz Olarak Alınabilirler Bu Alımlar Discord Uzerinden Yapılacaktır Discordu Olan Discord Grubumuza Gelip Alım Olduğu Zaman Ses Odalarımızdan Alım Yapılacaktır Bu Alımlar Sonucu 1-2 Kişi...
  5. TitanOna

Mimar Alımı Başladı 2 Mimar Alınacakdır

Yeni Açılan Sunucuya Mod-Rehber alimi vardir Ip:LegendKnife.aternos.me Version:1.8.8
  6. TitanOna

RareCraft yeni Builder ve Pluginer'ını arıyor!

Buyrun Pluginer Olabilirim
  7. TitanOna

Kendime Ekip Arıyorum (Mod-Plugin-Admin-BaşAdmin-Rehber)

ben kendime iş arıyorum :D ama umarım sende bulursun
  8. TitanOna

Kendime Ekip Arıyorum (Mod-Plugin-Admin-BaşAdmin-Rehber)

Merhaba Biraz Kendimden Bahsedeyim İsim:Eray Yaş:15 Bilgi:%76 + Dc-Skype-Mail-Ts3 Ulaşım (Konuşma) Alanlarım Çalıstıım 4-7 arası Serverlar var Bunun yanı farklı Oyunlardada Çalıstım Her Türlü Serverda Çalışabilirim Puligin işinde iyi olduğumu söyleyemem ama kendi çapımda bilinirim :)
  9. TitanOna

Youtuber Aranır

Servırı tanıtıcak genç bir youtuber arkadaşımız aranmaktadır <3 En az 350 abonesi olcak ve tag alacaktır güvendiğimiz zmn op uda verilcektir <3 sevgilerle SkyLord sunucu sahibi
  10. TitanOna

Tüm Alımlar Vardır İçeri gir ve detayları gör ?

Merhaba herşeyi tam olan skyblock serverına alım vardır SkyBlockNTRK.aternos.me Gel ve ZİRVENİN TADINI ÇIKAR
  11. TitanOna

Alım %100

> Merhaba. Adım "Eray Bahadır". Sunucunuzda yetkili olmak istiyorum, ve başvuru yapıyorum. > 4.5 Yıldır Minecraft Oynuyorum. ve sunucuyu tecrübemle destekleyebileceğimi düşünüyorum. > sunucunuzda Şu Yetkiyi Edinmek istiyorum:Baş Admin ve ya Admin > Yaşım 14 15 e gireceğim > oyunculara karşı...
  12. TitanOna

PrfCraft'a Builder,Rehber,Youtuber,Reklamcı, Güvenebileceğim Bir Pluginer Ya da Kurucu Arıyorum [Builder Öncelikli]

> Merhaba. Adım "Eray Bahadır". Sunucunuzda yetkili olmak istiyorum, ve başvuru yapıyorum. > 4.5 Yıldır Minecraft Oynuyorum. ve sunucuyu tecrübemle destekleyebileceğimi düşünüyorum. > sunucunuzda Şu Yetkiyi Edinmek istiyorum:Baş Admin ve ya Admin > Yaşım 14 15 e gireceğim > oyunculara karşı...
  13. TitanOna

MCOyna Network - Skyblock+ | Yetkili Alımları 2018 > www.mcoyna.com

14. TitanOna

KasabaNetwork | Pluginer,Skripter,Builder Aranıyor!

Sizede İyi Günler İçden dileklerimle İnş istediğniz Server Olursunuz
  15. TitanOna

PLAY.SANSORCRAFT.PW - Her Türlü Alım Var Koş Koş Koş

16. TitanOna

son günlerde nerdeyse her yere başvuru yapma sebebim iyi bir yer bulmam serverları dolaşırım ideal ve birlikte gelişceğime inandığım kişilerle çalışırım buna ek olarak CratesCraft kendileriyle 1 yıl boyunca çalıştım ve çok bana ihtiyaç duyulmadığnı ve benim yerime başka bir baş admin aldıklarını...
  17. TitanOna

BroverNW yetkililerini bekliyor

sen direkman discord dan sen gönder ErayBy#7541
  18. TitanOna

19. TitanOna

BroverNW yetkililerini bekliyor

20. TitanOna

sancakfaction.batihost.com Yetkililerini ve oyuncularını arıyor !! 1.8x - 1.7x

21. TitanOna

FireSkys.aternos.me Mimar BaşMimar Alımı Vardır

22. TitanOna

Batihost Sevrerde Kurucu Hariç Bütün Alımlar Var

#5 > Merhaba. Adım "Eray Bahadır". Sunucunuzda yetkili olmak istiyorum, ve başvuru yapıyorum. > 4.5 Yıldır Minecraft Oynuyorum. ve sunucuyu tecrübemle destekleyebileceğimi düşünüyorum. > sunucunuzda Şu Yetkiyi Edinmek istiyorum:Baş Admin ve ya Admin > Yaşım 14 15 e gireceğim > oyunculara karşı...
  23. TitanOna

OkulSky.aternos.me Rehber ve Mimar Alımı

#5 > Merhaba. Adım "Eray Bahadır". Sunucunuzda yetkili olmak istiyorum, ve başvuru yapıyorum. > 4.5 Yıldır Minecraft Oynuyorum. ve sunucuyu tecrübemle destekleyebileceğimi düşünüyorum. > sunucunuzda Şu Yetkiyi Edinmek istiyorum:Baş Admin ve ya Admin > Yaşım 14 15 e gireceğim > oyunculara karşı...