Arama sonuçlarınız

1. Z

[Skript]Authme

Çok gereksiz bir skript.
  2. Z

KONU Kapatılsın!

Merhaba. Ben Talha Uğurlu. Minecraft'a 5-4 yıl önce başladım ve bilgim ve tecrübem yeteri kadar var. Genellikle PvP , Faction ve survival gibi sunucuları severim. Ve bu yaptığımız sunucuda survival. Biz bu sunucuyu OmerTurkeS ile kurduk. umarım eğlenirsiniz. Host: Batihost RAM: 4GB Slot: 100...
  3. Z

EFSANE SİSTEMLERLE YAKINDA SİZLERLE MondeCraft

Sunucu Baya Bir Güzel. Herkese Gelmenizi Tavsiye Ediyorum. Sunucuda ilk öncelikle site eklendi bence bu büyük bir gelişme. sitede artık donorları alabileceksiniz. Otomatik verilicek aldığınız anda. Sunucuda 3 adet donor bulunmakta. Bunlar : VIP VIP+ MVIP dir. hepsinin özellikleri biribirinden...
  4. Z

1.8x ≫ MaviAy.batihost.com ≫ Survival Sunucu ≫ 200 KİŞİLİK SUNUCU

ilerde ram artirilcak zaten sunucu suanda pek bilindik degil o yuzden fazla ram artirmaya gerek duymuyoruz eger 50 kisi falan olursak ram artirilcak tabii ki fikiriniz için tesekkurler
  5. Z

1.8x ≫ MaviAy.batihost.com ≫ Survival Sunucu ≫ 200 KİŞİLİK SUNUCU

Merhabalar Ben Talha Uğurlu şu an Adminim Bu Sunucuda. Güzel bir hayatta kalma sunucususu yapmaya çalıştık eğer sizde gelirseniz daha güzel olucak. Sen Yokken Biz Yapamayız! MAVİAY NETWORK KURUCU: OmerTurkeS, MehmetKayakesen ADMİN: zDizzyTR Slot: 200 Ram: 8 Discord: Sunucuya gelerek öğreniniz...
  6. Z

maviay.batihost.com 1.8 survival server

IP : maviay.batihost.com Adım Talha Soyadım Uğurlu 2003 doğumluyum. Sunucumuzun rehberiyim yakında admin olabilirim. Kurucumuzun minecraft nicki : OmerTurkeS Bir survival sunucusu kurmaya karar verdik ve sonuç başarılı oldu. SUNUCU HAKKINDA Slot : 200 Host : BatiHost Server : Survival RAM ...